امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترول های باحال از فلش خور که خودم ساختم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترول های باحال از فلش خور که خودم ساختم 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس و نظر یادتون نرهBig GrinHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدرضا.ر ، z.l♥ve ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، LOVE8 ، ɪᴄᴇ ، 122333 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، shahinthebest ، FurY ، neda13 ، mohsen9898 ، شیدا18 ، F A R D I N ، gh@z@le♥ ، mahdi.ir ، sara1112 ، آناهیتا خوشکله ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، sina iz ، mahsa joon 22 ، sam kabiri ، fcbarcelona 2 ، هاکان ، arash14 ، SOOSK YATIM ، Brooklyn Baby ، عشق کشتیکج و استقلال ، parsa "" ، natalia ، omidyosefiha ، Eli17 ، 2963 ، ایلیا00 ، unruly ، REZA.N.A ، کاترینا جون ، *Armila* ، mina ♥ ، nazanin 78 ، lili st ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، M.barselona ، ~KiAηA~ ، ROhÅற ، hany7 ، دل شکسته. ، pink apple ، fatemeh00 ، ♥maral♥ ، *کاترینا جون* ، navidnazari ، bahara ، ❤fateme ❤ ، goldengirl ، بنز باز خسته ، ELISA J0ON ، arman 17 ، متین112 ، amir 77 ، -Edgar ، MAHTA .S ، ♥Nahal♥ ، عشقم 2afm ، kourosh A ، tddh ، dj amir 1992 ، seleana gomz ، امیر مهدی نوری ، Interstellar ، moeinof ، SaMiAr70 ، عاشق سیروان خسروی ، mustafa ceceli ، سورنا فاول ، hosein(●̮̮̃•̃) ، امــــــیـــــــر راد ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، rromina ، mobinamahro ، KOH ، elnaz-s ، MONA-GH ، ~Mahnaz~ ، bugati ، Shervin_ST ، nightly girl ، ندا* ، amir4 ، pantea17 ، ☆★ super star★☆ ، دختر اتش ، zolale qasemi ، ✘Miss maryam✘ ، لنگی ، _mozhdeh_ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، آرتـان ، 30Ḱᗩᔕ ، محمد حسین 1378 ، ayshaaa.1381 ، ƒяσzєη ℓσνє ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ُُسینا ، sajjademadi ، mamali2013 ، مبینافرزین ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، rohamdan ، キム尺刀ム乙 ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، ✘ คl๏ภє ✘ ، niloofar kh ، sara 12 ، مهناز71 ، Sina_0611 ، cheshm asali ، maynaz90 ، panita ، Andrea ، ☼ ♥ Iman ♥ ☼ ، saeed25/12 ، نگین ابی ، هلیا78 ، fatima1378 ، Jack Daniel'ѕ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، "K!nd~G!Яl" ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، سلیمان63 ، newboy ، خانوم دکتر ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، دختری تنها درباران ، maryamam ، ~ERFAN~ ، ^gĥàŻáĽ^ ، xoxo gurl:*) ، $$kian^^ ، Ѧℳℐℝ ، sara-ice girl ، AALLI ، m love f ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، استلا62 ، shawkila ، دلبر شیطون ، reza40 ، negin .m ، shahi 80 ، ZUSE ، ندا2000 ، امیرحسین محدث ، pink lady ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، پرنسس گاردنیا ، RTEMIS@ ، pardis! ، اذر خوشگله ، ayda1383 ، isi ، جوجو15 ، بغض ابر ، Samaneh77 ، hamed_Jon ، رزاo ، TurK WolF ، TinaMk ، خدم ، m016 ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، rana m ، amy roz ، ღ ツ setareh ツ ღ ، leilajoon♥♥ ، شکوفه2 ، f123 ، مادام ایزابلا ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، mat8002 ، مریم ابی ، azary ، T.K-Taraneh ، صوصن ، PISHY ، shirin joon ، ღ narges ღ ، ترول ، 2014من ، ESSE BLACK ، arash.brd ، Mahish ، niloofar1997 ، اشک باران ، روانی مزمن ، یاسی@_@ ، MR.FARZAM ، زهرا10000 ، سامینا اصل استقلال 4 ، *mehrzad* ، *شيما* ، سمیرا ناناز ، Mr.Robot ، PeRFeKT G!Rl ، پاتیناز ، noosha joon ، come on ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، mahdi f.m ، atusajoon ، زهرا رسولی ، mohadese iglesias ، 5555Melika ، حقوقدان انجمن ، בחור משוגע ، 22niusha22 ، ~ALONE GIRL~ ، beauty ، ☺t@k selooli☺ ، love10 ، spent † ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، kimia kimia1378 ، ❤уαѕαмιη❤ ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، پارسا79 ، Titiw ، ღற£ђЯᏙnÅღ ، ارشيا(دختر) ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، oktay.j ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، arooos ، سایه22 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، ar 10 ، اشا ، خوشتیپ انجمن ، asa14 ، saba 3 ، The Ginkel ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، عذرا 79 ، ຖēŞค๑໓ ، zaz ، Berserk ، an idiot ، Wєιяɗ ، D E N I Z ، mobinakhalili1378 ، mahdi m p ، [χσℓσνєѕтєя] ، Avril. ، yasaman14 ، Ranger* ، erfan113 ، Aesthetic ، نازنین زیودار ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، SABER
آگهی
دقیقا منم اینجوریمBig Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط z.l♥ve ، ɪᴄᴇ ، arsham kabiri ، عشق کشتیکج و استقلال ، Ƒαкє ѕмιƖє ، دلبر شیطون
دومیه خیلی باحال بود
پاسخ
 سپاس شده توسط arsham kabiri
واااای معرکــــــــــه بود تا حالا هیشکی تو انجمن ازین خلاقیتا بخرج ندارده بود..
مرسی آرشام جآن!!
ترجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكركنم
تا اين كه در مسجد بشينم و به كفشهايم فكر كنم
دکتر شريعتي

پاسخ
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، arsham kabiri ، *Armila*
kheili zede hale... ...az daste in admin ha
پاسخ
 سپاس شده توسط 122333 ، arsham kabiri
ممنون از نظراتون
پاسخ
 سپاس شده توسط آناهیتا خوشکله ، sina iz ، sam kabiri ، پژمان00 ، arash14 ، SOOSK YATIM ، parsa "" ، ایلیا00 ، Jack Daniel'ѕ ، ~ERFAN~
آگهی
دم گرم ارشام جون خیلی قشنگ بود Big GrinBig Grin
:97::97:
پاسخ
مرسی عزیزم قشنگ بودBig Grin
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ
واااای داداش عالیییی بود
پاسخ
 سپاس شده توسط arsham kabiri ، shahi 80
دشوما درد نکنه خدا شادت کنه Big Grin

(18-09-2013، 7:24)parsakhan7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kheili zede hale... ...az daste in admin ha

عه ممد تویی ؟Big Grin
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان