امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلم های Metal Gear Solid, Uncharted در مراحل اولیه ساخت به سر می برند

فیلم های Metal Gear Solid, Uncharted در مراحل اولیه ساخت به سر می برند 1 با توجه به اعلام Avi Arad، که یکی از تهیه کنندگان سرشناس هالیوود می باشد، فیلم های سری Metal Gear Solid و Uncharted پتانسیل خوبی برای مطرح شدن دارند و همچنین او در ادامه اظهار داشته است که این فیلم ها در مراحل اولیه ی ساخت خود به سر ی برند.

او در این مورد به سایت Kotaku اعلام کرده است :
نقل قول: تبدیل یک بازی به فیلم عموما نمی تواند موفقیت آمیز باشد، هر چند که Resident Evil توانسته موفق عمل کند، چرا که این یک سری بزرگ می باشد.
Avi Arad همچنین ادامه داده است که بازی هایی که داستان تا حد زیادی روایت محور دارند، نظیر Uncharted و Metal Gear Solid می توانند موفقیت بیشتری در زمینه ی فیلم به دست آورند.
نقل قول: من فکر می کنم که فیلم Uncharted بسیار موفق خواهد بود. این یک بازی پدر و پسری می باشد. هر چیزی که در این بازی وجود دارد بسیار جالب است. من فکر می کنم که سرقت آثار باستانی جهانی که در بسیاری از کشورهای جهان اتفاق می افتد، باعث می شود آن ها در تلاش برای به دست آوردن و بازگرداندن این اشیای سرقتی باشند و این برای فیلم جالب است. در حال حاضر داستان فیلم دارای شخصیت های بسیاری است و من فکر می کنم که در شروع ساخت فیلم هم می توان گفت که این فیلم موفق خواهد شد.
با این حال با توجه به گفته ی Arad هر دو فیلم Metal Gear Solid و Uncharted در مراحل اولیه ی ساخت به سر می برند.
نقل قول: اگر شما به سمت Metal Gear Solid بروید، در واقع با یک داستان سرایی کامل روبرو خواهید شد. من همشه وقتی به کتاب مقدس نگاه می کنم، داستان هایی را می بینم که توجه ی ویژه ای به روابط بین شخصیت ها دارند که می توان به قابیل و هابیل، یینگ و یانگ و دو ازدها اشاره کرد.
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  احتمالا بازی Resident Evil: Village از یک سیستم ساخت و ساز جدید بهره می‌برد
  تصاویری از نسخه‌های اولیه‌ی بازی Dead Island 2 فاش شد
  بازی Dying Light 2 در مراحل پایانی توسعه قرار دارد
  روند ساخت بازی Payday 3 تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است
  گزارش: کوجیما و کونامی دوباره بر سر ساخت Silent Hills به توافق رسیده‌اند
  جیسون شرایر: بازی GTA VI هنوز در مراحل اولیه‌‌ی ساخت است و چند سال بعد منتشر می‌شود
  ۱۵ استودیو در ساخت Assassin’s Creed Valhalla نقش داشته‌اند
  قسمت بعدی بازی Final Fantasy 7 Remake در حال ساخت است
  بازی جدیدی از مجموعه‌ی Tintin در دست ساخت است
  ساخت بازی WWE 2K21 رسماً لغو شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان