امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 4.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلایل فعال نبودن بعضی از کاربران؟

نظر شما چیست؟
چرا بعضی از کاربران در بخش موضوع ها و ارسال ها فعال نیستن؟
nadia.persian
TNX
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bahador.hbk ، Armina ، Arman1 ، mohammadreza... ، benyamin ، ♥گل یخ ♥ ، ara.am6761@ymail.com ، SANY ، own_95 ، fat.k ، MINA JOON ، بهاره7 ، All out of love ، Apathetic ، ardalan 13 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ∆ MeRzaD ∆ ، باهره ، DiReCtIoNeR GiRl ، عاطفه صلحی ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، نیلوفر جوووووووووون ، Top top ، # αпGεʟ ، Sedigh Joon ، karolin ، ویداااااااااااااااا ، ZHILA1378 ، オスイン ، سحرخوشمله ، The moon ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
چه می دونم شاید موخشون تاب داره
فشردن دکمه سپاس نشانه شخصیت شماست!
 سپاس شده توسط bahador.hbk ، Arman1 ، mohammadreza... ، Apathetic ، ardalan 13 ، xoxo gurl:*) ، watot ، maha37 ، ELISA J0ON ، سمارتیس ، عاطفه صلحی ، سارا بهرامپور ، karolin ، ویداااااااااااااااا ، shaayan_m
بعضی ها سنشون کمه بعضی ها هم خوششون نمیاد بعضی ها هم فقط مطالعه می کنن بعضی ها هم ......
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط parya2 ، bahador.hbk ، M.K.N ، Armina ، Mahdi m.g ، ffrr ، Arman1 ، SANY ، Apathetic ، ardalan 13 ، sorena800 ، maha37 ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، عاطفه صلحی ، عاشق رپ ، سارا بهرامپور ، "تنها" ، SANAZ.SL ، ویداااااااااااااااا ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
شاید بعضیا مثل من کار دارن و نمیتونن زود زود آنلاین شن و جواب بدن
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bahador.hbk ، ffrr ، Arman1 ، mohammadreza... ، own_95 ، MINA JOON ، ardalan 13 ، maha37 ، عاطفه صلحی ، سارا بهرامپور ، "تنها" ، karolin ، ویداااااااااااااااا
این هم میشه چون الان ایام درس و مدرسه هست همین پسر عمم که یکی از مدیر های این جاست(shayan1 ) به خاېر درس کم میاد

سپاس شده توسط bahador.hbk ، Arman1 ، mohammadreza... ، MINA JOON ، Apathetic ، ardalan 13 ، xoxo gurl:*) ، maha37 ، عاطفه صلحی ، سارا بهرامپور ، "تنها" ، karolin ، ویداااااااااااااااا
اهان اما مشل اینه که وقتی on هستن فعالیت نمیکنن نه وقتی نیستن
nadia.persian
TNX
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bahador.hbk ، Arman1 ، mohammadreza... ، MINA JOON ، ardalan 13 ، maha37 ، امیرمحمد15000 ، ELISA J0ON ، سارا بهرامپور ، "تنها" ، karolin ، ویداااااااااااااااا
آگهی
اره بعضی ها میان میرن تویه سایت بازی فلش خور بازی می کنن کاری به انجمن ندارن.

سپاس شده توسط bahador.hbk ، Arman1 ، mohammadreza... ، Apathetic ، ardalan 13 ، xoxo gurl:*) ، maha37 ، امیرمحمد15000 ، عاطفه صلحی ، سارا بهرامپور ، "تنها" ، karolin ، ویداااااااااااااااا
شاید دستاشون درد میکیره
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، bahador.hbk ، Arman1 ، mohammadreza... ، ardalan 13 ، maha37 ، امیرمحمد15000 ، عاطفه صلحی ، "تنها" ، ویداااااااااااااااا
(23-10-2011، 18:18)nadia.persian نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهان اما مشل اینه که وقتی on هستن فعالیت نمیکنن نه وقتی نیستن

بعضیا احساس غربت می کنن مثلا خود من توی یه سایتی عضو هستم و بیش از 100 تا ارسال دارم ولی بازم وارد بحثهای دوستانه شون نمی شم چون احساس می کنم اون جمع اونا یه جورایی دوستانه است برای خودشون و اگکه من واردش بشم جمع دوستانه شون به هم میخوره

ضمنا با برو بچه های فلش خور هم خداحافظی می کنم چون من یه مدت حضور نخواهم داشت
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، night vampire ، bahador.hbk ، ffrr ، Arman1 ، mohammadreza... ، ALA ، Niloo_SelStan ، ardalan 13 ، maha37 ، сÜтε Đévìł ツ ، عاطفه صلحی ، # αпGεʟ ، "تنها" ، karolin ، Prometheus
من که حساااابی فعالمBig GrinBig GrinBlush
منم تو یه جا عضوم اصلا دوسشون ندارم....Sad
دلایل فعال نبودن بعضی از کاربران؟ 1
❤ alone girl ❤
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، parya2 ، bahador.hbk ، ffrr ، Arman1 ، mohammadreza... ، Armina ، Apathetic ، ardalan 13 ، maha37 ، عاطفه صلحی ، # αпGεʟ ، "تنها" ، karolin ، ویداااااااااااااااا ، ریحون بنفش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Minioni پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان