امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو

سلام دوستان خوبید خوشید سلامتین امیدوارم که باشید

خب دوستان امروز واستون لطیفه اوردم امیدوارم خوشتون بیاد.

یه روز تو یه سلمونی وقتی که  صاحب سلمونی داشت موهای مشتری رو کوتاه می کرد یه گربه میاد تو  سلمونی اون قدر سرو صدا می کنه تا اینکه صاحب سلمونی میاد گوش مشتری رو می بره می ندازه طرف گربه.گربه گوش مشتری رو برمی داره و میره که ناگهان مشتری اصبانی میشه و کلی سر صاحب سلمونی داد می زنه صاحب سلمونی میگه آقا ولم کن صدای گربرو قطع کردیم صدای تو در آمد
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
به ترکه میگن معجزه کن میگه ق
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
یه روز اصفهانیه آب معدنی می گیره به زنش می گه آب قاطیش کن خیلی غلیظه!
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
یه روز یه زنه میره لوازم خوانگی تا یه یخچال بگیره.خلاصه یخچالو می گیره فروشنده یخچال  به زنه می گه:خانم نمی خواین یخچالو براتون جایی بفرستم؟زنه می گه:می شه یخچالو به قطب شمال بفرستید آخه شوهرم اون جاست میگه هوای اون جااز یخچالم سرد تره بخاطر همین من می خوام واسش یخچال بفرستم تا تو اون بخوابه!
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
یه روز یه مرده  داشت پشت اتاق عمل برای زنش انتظار می کشید که بفهمه نتیجه چیه که یکدفعه دکتر اومد گفت آقا شما پیش گوشتی دارین؟ مرد می گه نه دوباره مرده داشت فکر با خود فکر می کرد که دکتر اومد گفت آقا انبر دست دارین مرده گفت نه دکتر برای بار سوم گفت آقا شما چیزی دارین که در چیزی باز کنه؟ مرده که اینو شنید یقه دکترو گرفت گفت:با زن من چی کار کردی؟ دکتر می گه:یقمو ول کن آقا شیش ساعت می خوام در کیفمو باز کنم باز 
نمی شه!
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
یه روز معلم از دانش آموز پرسید:کیوان جان به نظرت غواص ها می توانند زیر دریا بستنی بخورند؟
 کیوان جواب داد نه....نمی توانند...چون که کیف پولشان همراهشان نیست!
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
سامان گفت:وقتی پدر من بازو می گیرد عضله هایش باد می کند....به اندازه ی 2 تا تخم مرغ درشت.
مجید گفت:بازو های پدر من هم باد می کند...به اندازه ی دوتا تخم مرغ نیمرو!
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
معلم دفتر چه ی ریاضی دانش آموز را دید و گفت:بگو ببینم مادرت در حل این مسئله ها به تو کمک کرده؟
دانش آموز می گه:نه مادرم در حل این مسئله ها به پدرم کمک کرده!
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
دوستای گلم امیدوارم خوشتون بیاد.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر اتش ، Ƒαкє ѕмιƖє ، CTG ، Aiden Pearce ، BlAcK dAy ، kourosh A ، king.ali ، امیر بهادر رفعتی ، moeinof ، narges 18 ، 122333 ، MR.FARZAM ، fatima1378 ، ^gĥàŻáĽ^ ، alishariati2011 ، $$kian^^ ، سانا50 ، maryamam ، پاييزان ، امیر مهدی نوری ، نیلوفر جون ، mahrana ، ساچلين ، my love is m ، خانوم دکتر ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، キム尺刀ム乙 ، xx_sina_xx ، ayda1383 ، هاناجون ، ایلگار ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، hasti … ، آرتـان ، ~Mahnaz~ ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ღمادام ایزابلاღ ، alighaemazar ، Bi hosele ، rana m ، ( DEYABLO ) ، _єяяσя_ ، ارتمیس فاول ، ☻ادرین☻ ، sara جووووون ، AMIN GAN ، تروشکا15 ، نگین15 ، حسين ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، noosha joon ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، مامان بزرگ ، hosein(●̮̮̃•̃) ، || Mιѕѕ α.η.т || ، sara006 ، mr.destiny ، آرشاااااااام ، reza3212 ، ی دخی عاشق
آگهی
اخریش خیلی باحال بود مرسی
دیشب از دلتنگی ات بغضی سکوتم را شکست گریه ای کردم که روزگارم برخلاف ارزوهایم گذشت من نگاهت را کشیدم روی تاریخ غزل تا بماند یاد تو روزی که بر قلبم نشستHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ
ممنون باحال بود+سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ
این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1
این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1 خِعلیــــ» بآحـــالـــ» بـــــُود» مِـــــــرســِـــ:|این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1
این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، مامان بزرگ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
دوستای گلم بازم اگه خوشتون اومده واستون لطیفه بازم میزارم
پاسخ
آگهی
اره بازم بزاراین جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1
پاسخ
جالب بود
این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط moeinof ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، || Mιѕѕ α.η.т ||
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این جا دنیای خندست هر کی دلش می خواد بخنده بیاد تو 1
پاسخ
سپاس سپاس سپاس اینم از بقیهی سپاس ها ممنون
امروز معلم عشقم گفت:دو خط موازی هیچگاه به هم نمیرسن مگر اینکه یکی از آنها خود را بشکند.گفتم:من که خودم را شکستم پس چرا به او نرسیدم؟لبخند تلخی زد و گفت:شاید او هم به سمت خطی شکسته باشد
پاسخ
 سپاس شده توسط مبیناجووون

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  ردیابی میلیاردرهای دنیای کریپتو
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
  دنیای ما دخترا :
  نقش پوکه در این دنیای مدرن
  دنیای ناشناخته ی ایموجی ها+ تاریخچه
Photo کلبه دنیای صورتی
Heart ٭★دنیای دخملونه★٭ ورود پسر ها اکیدا ممنوع ∅
  ♥●خوشحالی یعنی..."هر کی الان خوشحاله بیاد تو"♥●
Star هرکی طرفدار رضا پیشرو و علی اوج هست بیاد تو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان