نظرسنجی: دوست ازگل بهترم ازمطلب خوشت اومد؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اره عزیزم عالی بود
59.57%
28 59.57%
نخیرم اصلاخوشم نیومد
17.02%
8 17.02%
اخه مریم خانم چراهمیشه شخصیت پسرابایدزیرسوال بره؟من اصلادوست ندارم
23.40%
11 23.40%
در کل 47 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ضدپسر-زنگ تفریح دخترونه:)

خوش تیپ وگرنه خوب بلدم از پسرا دفاع کنم
☚مَن☛ مُتِنَـ؋ـِّر نِمیشَҐ . . .→ → →

؋ـَقَط ₪ بیخیال ₪ میشَҐ . . .

اـפּـنَҐ یِهـפּـیے ✗✗✗!!!

آگهی
(22-09-2013، 14:19)مریم امیری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2013، 14:05)ashkan007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست پیش رو گرفتی پس نیوفتی!!!‌اخه بدبخت ؟ کدام پسری حال تو رو گرفته؟ نه واقعا کی ؟ چون می خواستیم بهش نوبل بدیم که شما اومدید به کار های خودتون فکر کردید. نه !!! چون می دانید در هر صورت نمی توانید کاری بکنید به قول دوستون زیاد حرف می زنی یا به زبان چاله میدونی زیاد........ می گید بیشتر اونایی که می بینی و بهشون می خندی ما به بهشون می گیم زرنگی خانم خب!! بقیه اشون جز استثنائات هستند که از دست شما زنان به این روز افتادن!!! برات مثال می زنم فکر کن در یک مدرسه پسرانه دوربین مخفی بذارن فقط شما شاهد دعوا هستید اما اگر در مدرسه دخترانه دوربین بگذاریم می بینم جز حسودی دخترا و من این لباس خریدم من دوست پسر جدید پیدا کردمو ببین در همین لحظه بگم زمانی بود که ما پسر ها باید ناز شما ها را می کشیدیم اما در این دوره زمان با این مملکت پسر مگه خرن برن زن بگیرن شما ها باید به طرف ما بیاید اگر بخواهم این موضوع را کش دهم بیش از 100000000000000000000 خواهد شد پس از اینجا نماینده ی پسرا به شما و کسانی که با این موضوعات پست می گذارم می گم خفهDodgy                   امضا :یک جوان بی جنبه به قول شما و عصبانی!!!

ول کن تروخدا شماپسراجنبه ندارین من واسه خنده گذاشتم چرادعواداری

ما جنبه داریم مشکل از تو س نه از ما
اگه یه بار موضوعت رو بسته بودن میفهمیدی اینو یه بار باید بخونی Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37411
:97::97:
(22-09-2013، 14:27)Mehrad.GG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2013، 14:19)مریم امیری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2013، 14:05)ashkan007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست پیش رو گرفتی پس نیوفتی!!!‌اخه بدبخت ؟ کدام پسری حال تو رو گرفته؟ نه واقعا کی ؟ چون می خواستیم بهش نوبل بدیم که شما اومدید به کار های خودتون فکر کردید. نه !!! چون می دانید در هر صورت نمی توانید کاری بکنید به قول دوستون زیاد حرف می زنی یا به زبان چاله میدونی زیاد........ می گید بیشتر اونایی که می بینی و بهشون می خندی ما به بهشون می گیم زرنگی خانم خب!! بقیه اشون جز استثنائات هستند که از دست شما زنان به این روز افتادن!!! برات مثال می زنم فکر کن در یک مدرسه پسرانه دوربین مخفی بذارن فقط شما شاهد دعوا هستید اما اگر در مدرسه دخترانه دوربین بگذاریم می بینم جز حسودی دخترا و من این لباس خریدم من دوست پسر جدید پیدا کردمو ببین در همین لحظه بگم زمانی بود که ما پسر ها باید ناز شما ها را می کشیدیم اما در این دوره زمان با این مملکت پسر مگه خرن برن زن بگیرن شما ها باید به طرف ما بیاید اگر بخواهم این موضوع را کش دهم بیش از 100000000000000000000 خواهد شد پس از اینجا نماینده ی پسرا به شما و کسانی که با این موضوعات پست می گذارم می گم خفهDodgy                   امضا :یک جوان بی جنبه به قول شما و عصبانی!!!

ما جنبه داریم مشکل از تو س نه از ما
اگه یه بار موضوعت رو بسته بودن میفهمیدی اینو یه بار باید بخونی Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=37411

این همه ضددخترمیذارن ماهیچی نمیگیم اصلا شماها باخودتون مشکل دارین خوبه نوشته مال دختراست من نمیدونم تواینجا چیکار می کنی؟

(22-09-2013، 14:22)دی جی استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش تیپ وگرنه خوب بلدم از پسرا دفاع کنم

باباشماپسرابزرگ اقا خوب بس کنین دیگه
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
 سپاس شده توسط مریم جوون ، مریم امیری ♥♥

نه اجی جون تو واقعیتو گفتی بهشون بر خورده خو نباید زایشون می کردی ما خودمون میدونستیم اخه شنیدن حقیقت واسه پسرا تلخهBig GrinBig GrinBig Grin
بعدا شما هر وقت فرق زرشکی جیگری رو فهمدید به هر دو نگفتین قرمز بعدش بیاید از ما اشکال بیگیرید داداشBig Grin
(:
 سپاس شده توسط مریم امیری ♥♥
اصلا حیف پسرا که اینجا ضد دختر بزارن و بخوان یه مشت ادم ضایع رو ضایع کنن شما ها به ضایع شدن نیاز ندارید من خودم 2 تا ضد دختر گذاشتم مدیر دختر اومدن بستن ولی تا حالا دیدم چقدر ضد پسر گذاشتین که مدیر ها حتی بهش نگاه هم نکردن DodgyDodgyDodgyDodgy
ترو خدا شما دهه هشتادیا واس ما قبپز در نکنید الان بزرگ دهه هشتادیه فوق فوقش 13 سالن

اینقدر جنبه جنبه نکنید تروخدا مرد از خنده
(:
آگهی
درسا تو خیلی اعتماد بنفس داریا
☚مَن☛ مُتِنَـ؋ـِّر نِمیشَҐ . . .→ → →

؋ـَقَط ₪ بیخیال ₪ میشَҐ . . .

اـפּـنَҐ یِهـפּـیے ✗✗✗!!!

بس کنین باهمتون هستم گفتگوازادکه نیست
❤خیــــلی سـخته عاشــق کسی باشی که روحشــم خبــر نداشـتته باشه ولی خیلی شرینه عاشــقانه یواشکی نگاهش کنی تو دلت بگی دوست دارم❤

سربزنی خوشحال میشم
شهرک دخترانhttp://urbsgirls.blogfa.com /
کلبه کوچک کودکان سرطانی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ilove1320.blogfa.com
http://sherziba.loxblog.comנڵכ ּۅݜتﮧ ﮧاے נڵ
 سپاس شده توسط مریم جوون ، مریم امیری ♥♥
(22-09-2013، 14:36)دی جی استار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسا تو خیلی اعتماد بنفس داریا

یه چیزی هم به خیلی بده کاره DodgyDodgy
(22-09-2013، 14:34)Mehrad.GG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا حیف پسرا که اینجا ضد دختر بزارن و بخوان یه مشت ادم ضایع رو ضایع کنن شما ها به ضایع شدن نیاز ندارید من خودم 2 تا ضد دختر گذاشتم مدیر دختر اومدن بستن ولی تا حالا دیدم چقدر ضد پسر گذاشتین که مدیر ها حتی بهش نگاه هم نکردن DodgyDodgyDodgyDodgy
 داداش من خودم کلی ضد دختر گذاشتم یکی از نظر سنجیاشم شما داده بودی ضد دختر گذاشتم چون دخترا جنبشو دارن وقتی یه چیز ازشون می نویسی انقدر گریه نمی کنن باشه بابا گریه نکنید حق باشماستBig GrinBig GrinBig Grin
(:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لقب جذاب دخترونه..♡
  معرفی چند سایت و پیج اینستاگرام برای خرید های دخترونه یا پسرونه
Rainbow نـظـرسـنـجــی جدید و جالب......تصویری.....دخترونه و پسرونه هم نداره...همه بیان تو...
  خالکوبی های دخترونه
  ♥عکس های فانتزی دخترونه♥
  اهای دخملا بیاین داخل (کلی عکس ها و نوشته های دخترونه )
  دخترونه(اینجا همه چی درهمه)ویرایشش کردم
Tongue ست لباس خیلی قشنگ دخترونه یکم اسپرت بیا تو زود باش
Heart تیپ اسپرت دخترونه
Rainbow **عکس انگشتر ها و گوشواره های زیبای دخترونه**

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان