امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5سال از عمرتو حاضری با کدوم یکی از اینا عوض کنی؟!؟!؟!

Smile 
5سال از عمرتو حاضری با کدوم یکی از اینا عوض کنی؟!؟!؟! 1
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ
 سپاس شده توسط D.I.Z.E.R.E ، kimia kimia1378 ، BAHEREH!!`´ ، مهدی8 ، elmira12 ، مایلی ، کیمیانا ، $hanane$ ، Ashkan Eblis ، mahdi.ir ، سانا50 ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، AmazingBoy ، moeinof ، niloofarf80 ، محیاجان ، sefidbarfy ، pegah 13 ، صنوبر ، sara mehrani ، امیر بهادر رفعتی ، elham1 ، TurK WolF ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، parisa y ، Shervin_ST ، pegah jb ، saye641 ، حسنا عبدل ابادی ، MR.FARZAM ، *غزاله* ، آلوین ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، parsa cr7 ، !!sheatoonak!! ، Ƒαкє ѕмιƖє ، gh@z@le♥ ، W O L F ، bieber fan ، ρѕуcнσραтн ، negin .m ، 7 مقدس ، کلوپاترا ، ayshaaa.1381 ، masoud-19 ، بغض ابر ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، من محمد ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، sina best67 ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، ارش سلوکی ، SM Love ، بهرخ ، m.abdollahi ، mahrana 11 ، mario007 ، ayda1383 ، キム尺刀ム乙 ، saas ، xx_sina_xx ، ~Mahnaz~ ، مادام ایزابلا ، باران قمری ، گریس ، فاطمه 09 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، پایلار ، پسرک تنها ، paria~~~~ ، fatima1378 ، Samaneh77 ، elnaz-s ، ailreza 2014 ، MoJoOnBi ، Mᴏʙɪɴᴀ ، پریفام 2013 ، ★~Ѕдула~★ ، [ niki ] ، sara-ice girl ، noosha joon ، ḲℑℳℐÅ ، -м α є ∂ є- ، دختر شاعر ، I LOVE YOU FARHAD ، pink lady ، نیلوفر جوووووووووون ، ( DEYABLO ) ، فلورانس ، عاشق الکترونیک ، نازدخت ، asal.hz ، *nadia*horan* ، سووگند ، -atena- ، zahra160 ، AMIR ALI 22 ، سایه22 ، مرضیه 79 ، dark heart ، golbarg 284 ، esiesi ، رجب 12354 ، مریم14 ، ×●SomeOne●× ، االنا ، Dead-Girl ، OnLy-HiDdEn ، باران 89 ، ~~SARA:HIVA~~ ، cheshm asali ، ɪᴄᴇ ، خوشتیپ انجمن ، mohsen30man ، Marjan-A ، بی کس2 ، alllii ، عشق لامبورگینی ، zolale qasemi ، مهربان ترین دختر دنیا ، AMO ، دخمل کره ای ، Hadis Messi ، Misha 1 ، تیز بال ، 『 ʟᴀᴅʏ ѕᴘᴇᴄɪᴀʟ 』 ، ★ASAL-GIRL★ ، ∀niЯvÅΠ ، جيمزباند ، بیتا****** ، رونیتا ، سپهر82 ، SÅℋAℕⅅ ، matin.t ، f-ghaemi ، rezaak ، ZAHRAKHANOOOOM ، oprah vinfrey ، brave3 ، nanali ، سارا بهرامپور ، aLiReZaZ-iM ، آیلی جوون ، سوگولی ، [χσℓσνєѕтєя] ، A General ، HiddenCrazy ، ຖēŞค๑໓ ، زینب رهبر ، king lord ، ممدو1 ، ✓SHINE AGAIN✓ ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، tupac amaru ، کیم ایون هوک ، ✘Nina✘ ، !...@dors ، سارا.s ، دخی فوتبالی ، k'dk ، .....sisi kanka..... ، پرهام 15 ، باران 8 ، amin 15 ، Jєιяαη ، mahsa112 ، پرنسس ارزوها ، vampire whs ، shahin.king ، aras-s ، fatemeh95 ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، هــاانـا ، Nike 2 ، shima_mb ، alone girl_sama ، hasti♡ii ، ایرانی666 ، پریاجوون ، royayebarfi ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، BIG-DARK ، Emmɑ ، Mutemit ، آمین ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، hamed123123132 ، Şilēຖt Ş¢rēค๓
آگهی
اول از همه
1 بعد
3 بعد 4
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ
 سپاس شده توسط صادق ادم كوش ، !!sheatoonak!! ، Marjan-A ، اشا2 ، rezaak ، ✓SHINE AGAIN✓ ، نازنين خوشگله انجمن
نظرم بدید دیگهp343
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ
 سپاس شده توسط Marjan-A ، سیلیش
با هيچي عوضش نميكنم!!!Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ayda1383 ، glembert girl ، Marjan-A ، من محمد
5Heart
Heartارمین2afmHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط سیلیش ، Marjan-A ، Şilēຖt Ş¢rēค๓
یک سال به عمر پدر مادرم اضافه شه HeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط آلوین ، !!sheatoonak!! ، کلوپاترا ، من محمد ، baran.72 ، Marjan-A ، "تنها" ، !!sheatoonak!!
آگهی
من دوستدارم با كسي كه عاشقشم يك هفته باشم اما زكرا چه بايد زارامن دوستدارم مادرپدرم بيشتر عمر كنن اما بيشه انها نياز نه باتو خندان زه پيش دوراهي
پول تيره كند چشم را پايني هم دارد
درنتيجه هيچدوم
بايد جاي من باشي توزندگي بفهمي عاشقي چه حاليه
پاسخ
 سپاس شده توسط tak khal ، من محمد ، king.ali ، Marjan-A ، اشا2 ، elmira12
با هیچی عوضش نمیکنم
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را    هرگزنمیگیرد کسی در قلب من جای توراRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسط coll ، Marjan-A ، ☠CrAzY✘G!Яl☠
فقط فقط فقط فقط 2
چی بگم اول تو بگو
پاسخ
 سپاس شده توسط Marjan-A ، Şilēຖt Ş¢rēค๓
1HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Marjan-A

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نفرقبلیت و حاضری با چی عوض کنی؟
Wink حاضری بانفر قبلیت....
  اگه ی جادوگر بودی نفر قبلیت رو جای کدوم از شخصیت های کارتونی میذاشتی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  عشقت متولد کدوم ماه است؟?cmmmmm
  اگه نفر قبلیت ازت شمارتو بخواد کدوم جمله رو بهش میگی؟
  به نفر قبلیت میخوره کدوم از این تیپا باشه؟ (نسخه ی دو)
  حاضری با نفر بعدیت تو یه ظرف......
  کدوم شجاعتو از نفر قبلیت میگیری؟
  حاضری؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان