امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک کیسه آرد در یخچال خود نگه دارید

یک کیسه آرد در یخچال خود نگه دارید حیرت آوره!!! چطور تا به حال راجع به آن چیزی نشنیده بودیم؟ من همیشه آن را زیر شیر آب سرد می گرفتم. تجربه ی یک خانم با سوختگی ها چندی پیش هنگام پختن ذرت، چنگالم را در آب جوش کردم تا ببینم که ذرت ها آماده هستند یا خیر... ولی اشتباها" دستم در آب جوش رفت... همان طور که داشتم جیغ و فریاد می کردم، یکی از دوستانم که یک دامپزشک ویتنامی است وارد خانه شد و پرسید که مقداری آرد ساده دارم یا نه؟ من کیسه را آوردم و او دست مرا در آن فرو برد و به من گفت که دستم را به مدت 10 دقیقه در آن آرد نگه دارم... و من هم همینکار را کردم...او به من گفت که در ویتنام، مردی آتش گرفته بود و آنها در حالی که ترسیده بودند، برای خاموش کردن او کیسه ای آرد بر سر و تن او پاشیده بودند، و در کمال تعجب دیده بودند که نه تنها آرد آتش را خاموش کرده است، بلکه باعث شده بود که او حتی یک تاول هم نزند خلاصه ....من دستم را به مدت 10 دقیقه در کیسه ی آرد نگه داشتم و آن را بیرون آوردم و دیدم که حتی یک رد قرمز و یا تاولی روی آن وجود ندارد و از همه مهم تر، به هیچ عنوان دردی هم ندارد. از آن زمان، من یک کیسه آرد برای زمان هایی که خودم را می سوزانم، در یخچال نگهداری می کنم. آرد سرد تأثیر بیشتری نسبت به آرد با دمای اتاق دارد. من از آرد استفاده کرده ام و تا به حال یک لک سوختگی قرمز و یا تاول نداشته ام. حتی یک بار زبانم را سوزاندم و آرد را به مدت 10 دقیقه روی آن گذاشتم... درد آن ناپدید شد و سوختگی آن هم برطرف شد آن را امتحان کنید.... معجزه را تجربه کنید!! یک کیسه آرد در یخچال خود نگه دارید و از این کار خوشحال خواهید شد در ضمن باید اشاره کنم که محدوده ی سوخته شده را اول زیر آب سرد نگیرید.... آن را مستقیما در آرد قرار داده و 10 دقیقه نگه دارید
پاسخ
 سپاس شده توسط mazii ، snow queen ، سورنا فاول ، reza40 ، ayda1383 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، MAHTA .S ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، گریس
آگهی
نخوندم
ماازون دختراش نیستیم ک ساپورت بپوشیم حاجی..
ازوناش نیستیم ک کفش پاشنه بلندپامون کنیم...
ازوناش نیستیم نیستیم ک هرشب یه جا ول باشیم...
ازوناش نیستیم ک هشتادقلم ارایش کنیم...
مانتومون ساده و مشکیه..شلوارمون لش و خاکیه..
پامون کفش تخت و ورزشیه!
یه کلوم ماازون لاشیاش نیستیم حاجی...
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا*
(02-10-2013، 17:10)snow queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخوندم
آفرینDodgy
پاسخ
میگم این برای جوش های روی پوست هم کار میکنهHuhHuh
بدانید که شما هیچ گاه در جایی گیر نمی کنید و درجا نمی زنید و محبوس نمی شوید مگر انکه خودتان بخواهید
ادم هزاران متر زیر خط فقر باشه اما یک میلی متر هم زیر خط فهم نباشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا*
ممنون حتما این کار رو امتحان می کنم
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

یک کیسه آرد در یخچال خود نگه دارید 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا*
اهHuhچه باحال

واقعا جالب بود

واقعا جالب بود
به احترام ازادی یک دقیقه سکوت کردیم خوابمان برد  (چه گوارا)
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا*
آگهی
(12-11-2013، 15:03)reza40 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم این برای جوش های روی پوست هم کار میکنهHuhHuh
فک نکنمSad

(12-11-2013، 15:19)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون حتما این کار رو امتحان می کنم
خواهش میکنم عزیزمWink
پاسخ
چه جالب انگیز ناکBig GrinBig Grin
راضیبه رضای خدا 
Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا*
ممنون جالب بودBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا*
حتما امتهان میکنمBig Grin:cool:
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
یک کیسه آرد در یخچال خود نگه دارید 1یک کیسه آرد در یخچال خود نگه دارید 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  با کدوم کارتون دوران کودکیتون خاطره دارید؟
  از سری سوالات کلیشه ای : رسالتی دارید؟
Rainbow چه رنگی را دوست دارید .
  آیا می دانید خصلت کدام پارچه را دارید؟!!
  کدام بازیگرو دوست دارید؟
  چند ثانیه تونستید نگه ش دارید؟
  داره شروع میشهههههه جلوشو بگیرید نیاد زمانو نگه دارید باوا
  ☻☻میخوام هرچی سوال دارید بپرسید بی رودرواسی☻☻

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان