جستجوی مطلب در انجمن:

تبادل بنر با تی بنر
ساعت مچی Gucci طرح love عینک ری بن ويفری شیشه شفاف

ساعت gucci طرح love، گن لاغری اسلیم لیفت زنانه، ساعت فیروزه ای آنجلا، پد ضد عرق مای درای، ساعت سی کی طرح لاو ، صابون کوسه آر پی
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات: 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

@@@ بازی اینترنتی مزرعه رایگان من فارسی (مزرعه داری آنلاین !!)

07-31-2012, 11:16 AM
ارسال: #11
RE: @@@ بازی اینترنتی مزرعه رایگان من فارسی (مزرعه داری آنلاین !!)
تو زمانی که داره میوه ها اماده میشه میتونی تمام کارات رو انجام بدی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@@@ بازی اینترنتی مزرعه رایگان من فارسی (مزرعه داری آنلاین !!) 2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Emoticons
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
آگهی
بازی آنلاین
اخبار بازی اخبار بازی
07-31-2012, 11:34 AM
ارسال: #12
(04-27-2012 04:25 PM)احمد رضاروحی س نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote]من رسیدم مرحله 3 ولی بخوام گندم بکارم خیلی طول میکشهConfusedConfused
معلومه تازه کاری مرحله 5 توت فرنگی هست 7 ساعتfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishing

مرحله 9گوجه و چای وهست 10 ساعته.
08-06-2012, 01:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-06-2012 01:15 PM، توسط شاعر.)
ارسال: #13
به مرغ هات گندم بده و 4 ساعت منتظر شو البته ميتواني بيش تر گندم بدي و با اين كار مي تواني 2 ساعت منتظر بماني در ظمن با عجله نرو چون تو مرحله 10 كار سخت تره البته اگر سكه داشته باشي راحت تري هر سوالي داشتي ازم در مزرعه ي رايگان من بپرس Wink Cool Big Grin Tongue اسمم كرش بش هست
من اين بازي را با دوستم اين طوري بازي كرديم pill 3ztz pou ng2 يادش بخير اخه الان كم تر ميريم برا همون Rolleyes Shy

هه هه kapihaspital رو تا مرحله 10 رفتم و از اونجا حالم به هم خورد واه واهggre
08-13-2012, 12:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-13-2012 12:42 PM، توسط saharnaz65.)
ارسال: #14
(04-11-2012 11:42 PM)funphoto نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام.
مي خواستم يك بازي اينترنتي فارسي بهتون معرفي كنم كه مي دونم با ديدن اون و يك بار بازي كردن عاشقش مي شين.
خود من اصلا اهل بازي نيستم.ولي اين بازي چنان منو جذب كرده كه ول كن نيست!
اسم بازي هم هست: مزرعه رايگان من
آدرس سايت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.myfreefarm.ir

موضوع بازي مزرعه داري هست. شما توي اين بازي اينترنتي در يك روستا زندگي مي كنين و بايد توي زمين كشاورزي كار كنين. انواع ميوه جات و سبزيجات رو مي تونين بكارين. آب بدين و منتظر باشين تا آماده بشن.بعد اونها رو درو كنين و توي بازار به بقيه بازيكنا بفروشين.
غير از كشاوزي شما مي تونين مرغداري ، گاو داري، آغل گوسفند، طويله بز، زنبورداري، پرورشگاه ماهي، كارخانه سس مايونز، كارخانه شكلات سازي، كارگاه پشم چيني و جنگلباني راه اندازي كنين و محصولات متنوع توليد كنين و بفروشين.
بابت خريد و فروش محصولات پولك دريافت مي كنين و مي تونين امكانات مختلف بازي رو آزاد كنين و مزرعه تون رو توسعه بدين.
بازي مزرعه رايگان من يك بازي رايگان اينترنتي هست كه نيازي به دانلود يا نصب نيست. كافيه از طريق اينترنت وارد سايتش بشين و به صورت آنلاين بازي كنين.

بر خلاف ظاهر ساده بازي بسيار جذاب و اعتياد آور هست. ضمن اينكه هوش اقتصادي بازيكنان رو بالا مي بره. اين بازي يكي از محبوب ترين بازي هاي اينترنتي جهان هست كه نسخه فارسي اون چند ماهي هست كه براي كاربران ايراني راه اندازي شده است.
پيشنهاد مي كنم حتما عضو بشين:

http://www.myfreefarm.ir

اينم لينك كلبه من(بهم امتياز بدين!) : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s1.myfreefarm.ir/publicfarmho...&user=30300287 Big Grin

پس چرا این همس نصفست ؟؟؟؟؟crying
من که نمی تونم بازی کنم که
چراااااااااااااااAngryAngry
08-29-2012, 01:20 PM
ارسال: #15
(04-27-2012 04:34 PM)hossein~best نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی کی میتونه به من بگه که مرغام چطوری تخم میکننHuh

شايد مرغ نيستن!!غو اند!!!يا شايد غذا ندارن!!!!يا خونه ندارن كه توش تخم كنن!!!!rdingrdingrding301301301folfolfol

.زنده راتا زنده هست بایدبه فریادش رسید ورنه برسنگ مزارش آب ریختن هاچه سود.
09-11-2012, 12:06 PM
ارسال: #16
وسیله یاچیزی نداره جز گندم به مرغا بدیم97979797
09-27-2012, 04:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2012 04:53 PM، توسط 3362133.)
ارسال: #17
سلام من تا مرحله ي چهاردهم رفتم ولي هنوز نمي دانم از چاي چه اضستفاذه هايي مي كنن لطفا راهنمايي ام كنيو ممنون ميشمSmileSmileSmileRolleyes

واقعا تازه كاري تو مرحله هاي بالاتر 12، 13 ساعته هم هست كه اونارو بايد شب بكاري و بخوابي و صبح درو شون كني من همين كارو ميكن موافق هستيد يا نه؟Blush

(09-11-2012 12:06 PM)oow نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وسیله یاچیزی نداره جز گندم به مرغا بدیم97979797
چرا عزيزم من مرحله ي چهاردهم كه به مرغا ذرت هم ميدمRolleyes

(07-31-2012 11:34 AM)سلن دیون نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='احمد رضاروحی س' pid='92171' dateline='1335531311']
نقل قول: من رسیدم مرحله 3 ولی بخوام گندم بکارم خیلی طول میکشهConfusedConfused
معلومه تازه کاری مرحله 5 توت فرنگی هست 7 ساعتfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishingfishing

مرحله 9گوجه و چای وهست 10 ساعته.

حتي تو مرحلا هاي بعدي اسفناج هست 13 ساعت من اونارو شب مي كارم و صبح درو شون مي كنم اون وقت راحت تره موافق هستيد يا نه بچه ها؟من مرحله ي 14 هستم كه چوپان شدمTongue
11-27-2012, 02:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-27-2012 02:48 PM، توسط فری جون.)
ارسال: #18
من و خواهرم عضو بودیم من مزرعه ام را بستم ولی بیمارستان کاپی دارم خیلی باحاله از طریق بالای صفحه می توانید به بیمارستان کاپی بروید

(08-29-2012 01:20 PM)حافظ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-27-2012 04:34 PM)hossein~best نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی کی میتونه به من بگه که مرغام چطوری تخم میکننHuh

شايد مرغ نيستن!!غو اند!!!يا شايد غذا ندارن!!!!يا خونه ندارن كه توش تخم كنن!!!!rdingrdingrding301301301folfolfol

بهشون گندم و ذرت بده
12-03-2012, 01:57 PM
ارسال: #19
الان داره هرروز جوایز میده

undefined
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
07-30-2013, 04:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-30-2013 04:54 AM، توسط zahra212.)
ارسال: #20
بایدبرم تو چی بازی کنمHuhcrying306

ببخشید ولی چرا جو ااااااااااااااااااااااااااابمو نمیدیدConfusedSadbathtime2mo530689ep336297HuhHuhHuhHuhHuh
ارسال پاسخ 

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
balatarin donbaleh cloob Twitter Facebook google

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازی آنلاین آرایش السا و آنا ریحانا 001 1 90 امروز 05:13 PM
آخرین ارسال: nanaz^.*
  سخت ترین بازی دنیا(بازی کنید) noora91 82 7,911 امروز 05:12 PM
آخرین ارسال: nanaz^.*
  تانکی آنلاین iraanii 0 26 دیروز 09:54 PM
آخرین ارسال: iraanii
  طراحی و ساخت بازی انلاین + سورس بازی + اسکریپت mohsenevil 9 942 10-23-2014 10:19 PM
آخرین ارسال: jovad
  ارئه سرویس کاهش پینگ تایم مخصوص گیم ( تست رایگان ) pooryadevil 5 118 10-19-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: pooryadevil
Rainbow ◆ بازی آنلاین و زیبای نــــمایش دلفین من ◆ مـــــــهــنــاز 6 2,874 10-16-2014 03:56 PM
آخرین ارسال: earfan
  الماس رایگان در بازی کلش اف کلن(تست شده و تضمینی) Neymar Maji 0 59 10-13-2014 02:46 PM
آخرین ارسال: Neymar Maji
  سرور آنلاین زندگی مجازی در GTA Sachme 1 111 10-10-2014 12:31 PM
آخرین ارسال: somo
Brick بهترین بازی انلاین سال 2012 جهان(برای کمک به ایران مجازی توی این بازی بیا داخل) somo 6 467 10-08-2014 09:44 AM
آخرین ارسال: ITali
  زیباترین بازی آنلاین جهان frog love candy sepehr 82 1 70 10-04-2014 03:28 PM
آخرین ارسال: sepehr 82

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان