امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جذاب ترین زن جهان انتخاب شد+عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جذاب ترین زن جهان انتخاب شد+عکس 1 اسکارلت یوهانسن برای بار دوم توسط مجله اسکوایر به عنوان جذاب ترین زن زنده دنیا انتخاب شده است. اسکارلت در سال ۲۰۰۶ نیز این عنوان را بدست آورده بود.
این ستاره ۲۸ ساله فیلم سینمایی “انتقامجویان” که از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ همسر رایان رینولدز بود و به تازگی با رومن دوریاک نامزد کرده، اولین زنی است که دوبار در مجله اسکوایر به عنوان جذاب ترین زن دنیا انتخاب شده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جذاب ترین زن جهان انتخاب شد+عکس 1
به گزارش برترین ها به نقل از یاهو، او می گوید: «من تو صنعت سینما یه زن ۲۸ ساله ام. بعد از چند وقت نقشایی که بهم پیشنهاد میشه بیشتر نقش مادرها است. باید خودمو با کار، تئاتر، تهیه کنندگی و این چیزا مشغول کنم.»
او در مورد رابطه با نامزدش هم می گوید: «نامزد من فرانسویه. فکر می کنم تعصب به کشور آدم برمی گرده. من ترجیح می دم همسرم کمی متعصب باشه تا اصلاً تعصب نداشته باشه. آدمایی که تعصب ندارن آدمو دپرس می کنن.» سال گذشته عنوان جذابترین زن دنیا متعلق به میلا کونیس بود.
جذاب ترین زن جهان انتخاب شد+عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جذاب ترین زن جهان انتخاب شد+عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط aynaz_j ، یه دختر ، مبینا جووون ، ROhÅற ، دختری تنها درباران ، نیلوفر جون ، ~Mahnaz~ ، mahrana ، گل لاله* ، armit ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، -Demoniac-
آگهی
Undecidedزياد هم جزاب نيستا
دم از بازي حكم ميزني...!
دم از حكم "دل❤" ميزني...
پـــس به زبان قمار برايت مــي گويم…!
قــمار زندگــي را به كــسي با ختم كه"تــك"
"دل❤" را با "خشـت♦" بريد...
جريمه اش "يك عمر" "حـسرت" شد
باخت زيبايي بود…!!!
ياد گرفتم به "دل❤" "دل❤" نبندم
ياد گرفتم از روي "دل❤" حكم نكنم
"دل❤" را بايد "بــُر" زد...
==============================================
پاسخ
 سپاس شده توسط fatemeh00
miss world که یه فیلیپینی شد حالا اینو از کجا اووردن نمیدونم
پاسخ
اره يه فيليپيني شد
پاسخ
اخی من خیلی دوسش دارمHeartHeart
tanzman.blogfa.com
kore-ss.blogfa.com
سربزنWink
پاسخ
جذاب ترین زن جهان انتخاب شد+عکس 1روناک جان خیلی ام خشگله

بچه ها میشه بگید چه جوری عکس برا خودم بذارمجذاب ترین زن جهان انتخاب شد+عکس 1
پاسخ
آگهی
واقعا که زیباست من تو این هالیوودی ها فقط به نظرم اسکارلت خوشگله مهربونم که هست پس حقش بوده
پاسخ
یعنی واقعا این جذابه؟؟؟؟؟؟
پاسخ
ممنون
سایتم سر بزنین عالیه
www.imusik.ir
پاسخ
شما جذاب ندیدین تا حالاDodgy
??☜ ﺁﺳِﻤﻮﻥْ ﺁﺑﻴِـــــﮧْ
?? ﺟﺎٓﯼِِ ↜ ﺍُﻭْﻥْ ↝ ْ ﺧﺎٓﻟﻴِـــــﮧْ??
?? ﮐِﻪ ﺑﺎٓﺷـــــِﮧ ﻭُ ﺑِﺒﻴﻨـــــﮧ ??
ﺍﻳﻨْﻘَﺪْ ☜ ﺣﺎٓﻟِﻤـﻮﻥ ☞ ْ ﻋﺎٓﻟﻴِــــ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Bug مو بلند ترین دختران جهان!!!! >_<
  گران‌ترین کیف جهان را ببینید ( عکس )
  زیباترین دختر جذاب مانکن ایرانی (+عکس)
Heart احمقانه ترین و خنده دار ترین مدلهای ابرو
Photo وحشتناک ترین رعد و برق های جهان
Smile با 10 زن زیبا و جذاب دنیا آشنا شوید! (:
  گران قیمت ترین دوچرخه در جهان + عکس ها
  لوکس ترین و لاکچری ترین قایق دنیا (عکس)
  تصاویری از عجیب ترین و غیر معمولی ترین گوشواره ها را ببینید
  الیتا لاکوپووا اهل روسیه زیباترین دختر بچه انتخاب شد +عکس فقط

پرش به انجمن: