امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

pes 2011

سلام یک سوال دارم؟
pes 2011 چه جوری روی کامپیوتر نصب میشه؟تواینترنتم سرچ کردم چیزی نبود!UndecidedUndecidedUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ☼آریا☼ ، masoud-19 ، ✘ คl๏ภє ✘
آگهی
پی ای اس 2011 به چه دردت میخوره.عین همه ی پی ای اس ها نصب میشه
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
(12-10-2013، 15:18)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مرسی ولی به نظر من pes 2011 از همشون بهتره چون طبیعی تره و دیریبل های قشنگی داره میشه بگی چه جوری نصب میشه؟
پاسخ
یادم نیست دادا
ولی داا2014 که تازه اومده هم با کیفیته و مثل 2011 است
☚مَن☛ مُتِنَـ؋ـِّر نِمیشَҐ . . .→ → →

؋ـَقَط ₪ بیخیال ₪ میشَҐ . . .

اـפּـنَҐ یِهـפּـیے ✗✗✗!!!

پاسخ
(12-10-2013، 15:34)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2013، 15:18)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مرسی ولی به نظر من pes 2011 از همشون بهتره چون طبیعی تره و دیریبل های قشنگی داره میشه بگی چه جوری نصب میشه؟

عین بقیه ی pes ها نصب میشه
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
(12-10-2013، 15:55)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2013، 15:34)ثamirhoseiخn92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بگو چه جوری نصب میهش بقیه پی اس ها چه جوری نصب میشه؟
پاسخ
آگهی
(12-10-2013، 15:58)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2013، 15:55)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-10-2013، 15:34)ثamirhoseiخn92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بگو چه جوری نصب میهش بقیه پی اس ها چه جوری نصب میشه؟
کار سختی نیست.معمولا خیلی ها بلدن
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
ولی من بلد نیستم میشه بگی؟SmileSmile
پاسخ
(12-10-2013، 16:24)amirhosein92 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من بلد نیستم میشه بگی؟SmileSmile

توضیحش سخته.شما هرچی میبینی بزن next آخرش بزن finishBig Grin
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
آریاخئلی بانمکی بلدنیستی بگوبلدنیستم
pes 2011 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان