امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی این هفته کلاس ما!!!!!

امروزامتحان عربی داشتیم منم چون توانجمن ویل ویل می چرخیدم نخوندم بعدوقتی که رفتم کلاس این یاروزنه کلسوووووم خانوم برگه هاروداد!!!
وای خداچیکارکنم ردیف می رینم یاامام زمان ی لطفی درحقه مابکن.
دیدم پشتیم می گه مهسان برگتوبده واست بنویسم منم ازخداخواسته دادم تابنویسه
بعدوقتی که برگشوگرفتم دیدم اسمشوننوشته گفتم گناه داره بزارواسش بنویسم نوشتم مهتاب هاشمی!!!1
بعدکلسوم خانم برگه هاروجمع کرد حالا نوبت رسیده به صحیح کردنه برگه من...
ی دفعه گفت آفرین مهسان نخونده بودی اما17گرفتی آفرین به تومی گن شارگرددددنموووونه.....
ماهم که ازخنده داشتیم می ترکیدیم بعداز15دقیقه گفت> وااا!!!!بچه ها  مهتاب هاشمی کیه دیگه؟
ی دفعه 2هزاریم افتاد؟ای وای مهتاب فامیلی توچیه .بهریان چطور؟ من نوشتم هاشمی!!!!!خاک توسرت....
حالا دوسته بیچاره من خانوم ببخشیدبرگه ماست فامیلیمو اشتباه نوشتم!!!معلمم گفت خجالت بکش بزرگ شدی تقصیرندارید ازبس که سرتون به این پسرامشغوووووله!!!!!
بیچاره مهتاب 2نمره ازش کم شدددد!!
بعدکلسوم خانوم می گه مهتاب جان دخترم ی به مشاوره سربزن......
.
.
.
.
منم که ازخنده تروووول شدم....25r30
پاسخ
 سپاس شده توسط آرتـان ، smoker_man ، FurY ، بولوم ، n1379sh ، *niloo* ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Mohammad 77 ، ندا ، شیدا18 ، _mozhdeh_ ، bahara ، newboy ، دختری تنها درباران ، ★MoRpHeUsS★ ، *Armila* ، hasti … ، هاناجون ، مهناجون78 ، AMIRHOSSINE7 ، masoud-19 ، elnaz-s ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، *غزاله* ، mahdi.ir ، امیرسام. ، سام عفيفي ، Mᴏʙɪɴᴀ ، ♥Nahal♥ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، امیر مهدی نوری ، جوجه فیلسوف ، نیلوفر جون ، پرنیان81 ، azary ، mahrana ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، Mr.Robot ، سایه2 ، ƒяσzєη ℓσνє ، سانا50 ، امیرکسری ، shawkila ، شکوه خوشگله ، elena.sadr ، ♥bahar♥ ، G. PEYMAN ، خوش تیپ انجمن ، النا ♥♥♥♥ ، zolale qasemi ، Mahtab gf ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، cheshm asali ، سودا21 ، hadi200000 ، demet ، ...asall... ، tddh ، مهتاب17 ، ayshaaa.1381 ، king guitarist ، RєƖαx gнσѕт ، beauty girl ، بنز باز خسته ، mustafa ceceli ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، پرنسس گاردنیا ، ~Mahnaz~ ، τοxικ ، خانومي ، $$kian^^ ، خانوم دکتر ، یک گل ، ♥h@di$♥ ، khanomekhone ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، اریانا دولت ابادی ، sara1112 ، Ѧℳℐℝ ، ایریا ، pяett¥•G!ฯГ ، ღ ツ setareh ツ ღ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، بی بال و پر ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Sina_0611 ، The Light ، امیرحسین خفن ، من محمد ، shirin.98 ، محمدطه بهمن یار ، mohammad31 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، تیناجونی ، P e D i ، JKOOB ، i m a n ، "K!nd~G!Яl" ، Aiden Pearce ، 7 مقدس ، Sieiry ، pegah 13 ، arian 007 ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، A.R.K ، وحشت ، xx_sina_xx ، سوپرمغز ، یاسی@_@ ، Samaneh77 ، niloofar kh ، @!k!m ، milad joon ، شاروکن ، هیناتا ، سامینا ، ایلگار ، ★~Ѕдула~★ ، mehrad hiden ، DiReCtIoNeR GiRl ، زینب طلا74 ، beauty ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، Roshanak1 ، jinora ، سيم سيم ، The Darkest Light ، -м α є ∂ є- ، kian007 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، زیبا دخت ، جانگ یونگ هوا ، hanieyh ، leilajoon♥♥ ، pesare bad ، ارتادخت ، *mehrzad* ، ♥farbod♥ ، alireza..... ، ''HeisEnbErg'' ، ღ narges ღ ، sara mehrani ، samira 409 ، asa14 ، melodicl ، M ATIN ، *کاترینا جون* ، Dragon_FM ، sara-ice girl ، setare 92 ، I am the Queen ، فرنوش22 ، ESSE BLACK ، -Nᴇɢᴀʀ- ، نیلوفر جوووووووووون ، Aisan joon ، عاشق الکترونیک ، آیلی جوون ، pardis! ، ارش خان ، Roz77 ، 0یسنا جون0 ، ∀niЯvÅΠ ، poorzoor ، **zeinab** ، ZAHRAKHANOOOOM ، jegar ، 7 sina ، Cigarettes.at.daybreak ، سوگولی ، ._NeGiX_. ، زهرا رسولی ، mahan2456 ، Modern Thinking ، Brooklyn Baby ، kiss mi ، "تنها" ، پرهام 15 ، Fatemeh_ns ، نفسممممممم ، Atosa.m
آگهی
شیطون نمره مردم رو میدزدی .
دیگه با هیچ بره ای دوست نخواهم شد ، همه بره ها روزی گرگ می شوند .....
پاسخ
 سپاس شده توسط M A H S A N` ، مهسا نی نی ، Mr.Robot
خخخخخخخخخخخخخ
25r3025r3025r30
پاسخ
 سپاس شده توسط M A H S A N` ، Mr.Robot
خسته نباشی SmileSmile

ما میشینیم جک میگیم وسط درس یهو میگمه بهرامی !!

بیا اینو حل کن SmileSmileSmile
:97::97:
پاسخ
 سپاس شده توسط M A H S A N` ، Mr.Robot ، shawkila ، elena.sadr
بلهkaffe2
سوتی این هفته کلاس ما!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط M A H S A N` ، Mr.Robot ، hanieyh
خخخخخخخخخخخخخ دم دوستت گرم Big Grin
پاسخ
آگهی
ههه جديدأ از بس معلما دقيق شدن تقلب تخصص ميخواد
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ
بدب خت دوستتRolleyes
Heart ... زن یعنی من ... Heart
" که عشوه هایم دود میکند "
! ابهت مردانه ات را !
پاسخ
خخخخخخ
پاسخ
25r3025r30
همینه دیگه وقتی نمیخونی
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
 سپاس شده توسط M A H S A N` ، Mr.Robot ، ._NeGiX_.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوتی های معلمان در شاد
  در تکمیل تاپیک هفته کثیف راجع به جدایی جنسیتی!!!:))
  خاطرات یک مداد (قابل توجه کسانی که مداداشنو گاز میگیرن)(به ترتیب هفته بخوانید)
Rainbow طالع رنگی هفته – ۱۱ تا ۱۷ خرداد ^ــ^
  راه های فرار از کلاس
  مدرن ترین مدرسه دنیا ، مدرسه ای که کلاس ندارد + تصاویر
  راهنمایی برای کلاس آموزش فست فود در تهران
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۵ تا ۳۱ خرداد ^ــ^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۶ مرداد تا ۱ شهریور ^ــ^
  سوتی هاتونو لو بدین خخخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان