امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آیا خون اشام ها واقعی هستند یا افسانه؟

بابا چجوری بهتون بگم وجود نداره؟!منبع از این معتبر تر؟؟
خون اشام وجود واقعی نداره.افسانست.یه آدم روانی اومده خون یکی رو خورده بعد این خرافات رو ساختن.اگه کسی خون کسی رو بخوره صورتش سفید نمیشه و دندوناش درازنمیشه و ناخوناش بلند نمیشه
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
 سپاس شده توسط melodi+ ، best~boy
آگهی
من نگفتم که دندوناش دراز میشه یا ناخوناش بلند میشه کسی خون اشامارو ندیده که!صفحه ی قبل خودت گفتی داستان!اگه داستانه پس نمیتونیم بگیم چه شکلیه!هنوز و این موضوع موندیم واقعا وجود داره یا نهSmile
آیا خون اشام ها واقعی هستند یا افسانه؟ 2
 سپاس شده توسط EMINEM2 ، best~boy
بحص نکنید بابا خون اشام وجود نداره..!

اگه هم درموردش داستان می نویسن برای اینه که یه موضوعیه که توجه جلب میکنه ...چرا..؟!چون ما همچین موجودیو

ندیدیم از این که در بارش بخونیم برامون جالبه و کدوم نویسنده ای که دوست نداره کارش بگیره من خودم به شخصه عاشقه

داستانای دارن شان هستم ولی این که اینا تو داستانا میان نباید باعث شه که ما فک کنیم واقعین..!

البته خوب بعضیا هم به خاطر***و جلوه تو جه شده خون بخورن ..ولی خون اشام نبودن..!
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط firehand
بابا خون اشام وجود داره همین مگس خودمون از خون من و تو تغذیه میکنه دیگه
 سپاس شده توسط firehand
پس دراکولا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خون اشام وجود داره

یه بار تو اخبار راجع به دراکولا بحث شد

که یه دختری رو نشون داد که داشت جونه می داد و خون اشام می شد

و بعدش من سرم و زیر پتوم کردمSleepyBig Grin

من اعتقاد دارم بهشSleepy
cof cof
 سپاس شده توسط best~boy
تازگیا پی بردم حقیقتهSleepyاما واسه دوران قدیم بوده الان نیستن.فکر کنم دور و بر مصر بوده اگه یادم نرفته باشه
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
 سپاس شده توسط best~boy
آگهی
(26-06-2012، 13:33)Farzam21 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا خون اشام وجود داره همین مگس خودمون از خون من و تو تغذیه میکنه دیگه

شما اشتباه میکنی مگس بدبخت یک چیز دیگه میخوره اون پشه که خون میخوره!!!!!
 سپاس شده توسط amirhesam
بله واقعی هستند اینجارو بخونید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=13208
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
من که میگم وجود نداره چون خلاف قانون طبیعت هستش کسی که جاودانه هست،به سختی کشته میشه،میتونه با کنترل ذهن هر کاری بکنه،زخم هاش به سرعت خوب میشه و قدرت خیلی زیادی داره و.........
اگه همچین چیزهایی وجود داشته باشه به نظر شما باید از کجا تحقیق رو شروع کنیم؟ از آدمای پولدار همه ما میدونیم که پولدار بودن آرزوی همه هستش یا از بازیگرا یا خواننده ها یا ورزشکارا یا کارگردان ها یا نویسنده ها یا.......
چون اگه وجود داشته باشن و بتونن کنترل ذهن رو انجام بدن پس میتونن تمامه آرزوهای خودشون رو انجام بدن و به هر چی که در بچگی آرزوشو دارن برسن.درسته؟
و به نظر من اینها همشون ساخته ذهن پریشان نویسنده و کارگردان هستن. دقت کردین که چرا تو اکثر فیلم های ترسناک شخصیت ترسناک اون فیلم نمیمیره مثل (فیلم مرگ در خیابان الم) تازه این یک نمونشه خیلی فیلم های دیگه مثل این ها هستن به خاطر این کارگردان یا نویسنده اجازه مرگ اون ها رو در فیلم نمیدن چون اگه اون شخصیت ترسناک بمیره مخاطب هم اون رو فراموش میکنه ولی وقتی نمیمیره مخاطب ذهنش مشغول میشه حالا به این فکر کنین که یک بچه 10 یا11 ساله کنجکاو این فیلم رو ببینه تا مدت ها اون شخصیت ترسناک در فکر اون هست. به نظر من همش ترفندهای سینمای هالییود یا هر جای دیگه هست برای جذب مخاطب!!!!!!!!!!!
به نظر من فقط يه افسانست.اينجور خرافات هارو باور نكنيد.راستي ميشه ازتون خواهش كنم از خون آشامها، جنها، روح ها و ... عكس نزاريد؟شايد بعضيا سنشون كم باشه و بترسن.ممنون

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خون اشام چیست
  معروف ترین روح های دنیا(واقعی)
  خون آشام های واقعی را بشناسید
  چرا چپ دست ها استثنایی هستند؟
  لباس‌هایی که نمی‌توانید در دنیای واقعی بپوشید
  افسانه های احضار روح شما هم امتحان کنید شاید افسانه نباشد
  لیلی و مجنون واقعی!(عکس)
  چه چیز هایی واقعا تصادفی هستند؟
  چرا آقایان همیشه در رؤیای خانم زیبا و جذاب هستند؟
  بزرگترین و کوچکترین واحدهای زمان چه هستند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان