امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عجیب ترین حبوانات با رنگی عجیب

شما قطعاً با این حیوانات آشنا هستید. خرچنگ، پنگوئن، سنجاب و لاک پشت جانورانی هستند که به طور کلی برای ما آشنا هستند ولی چیزی که جانوران زیر را در کل دنیا متفاوت و برجسته کرده، رنگ پوست آنهاست.

در زیر حیواناتی که دارای رنگ پوستی غیر عادی و عجیب و متفاوت با سایر همنوعان خود هستند آورده شده اند.

خرچنگ آبی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجیب ترین حبوانات با رنگی عجیب 1

پنگوئن کاملا سیاه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سنجاب بنفش

این سنجاب بنفش رنگ در فوریه 2012 در دام صیادان در جنوب فلوریدا گرفتار شد با رنگ عجیب خود همه را شگفت زده کرد!

لاک پشت صورتی

آخوندک صورتی

به جرات می توان گفت که این آخوندک جزو زیباترین و خوش رنگ ترین حشراتی است که تا بحال دیده شده است.

ماری با خطهای آبی نئونی!

این مار بسیار زیبا و واقعا خوش خط و خال با رگه های آبی نئونی و درخشان در سان فرانسیسکو توجه همگان را به خود جلب کرد.

طاووس برفی

این طاووس سفید و زیبا دچار بیماری زالی است. زالی در بین جانوران کم و بیش وجود دارد ولی این طاووس زال شاید زیبا ترین موجود زال زمین باشد.

دلفین صورتی

این دلفین صورتی در سال 2009 توسط دوربین یک ماهیگیر در دریاچه لویزیانا شکار شد.

من از طاووسه خوشم اومد خیلی خوشگلهBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط ***Z.E*** ، جوجه فیلسوف ، mamali2013 ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، kourosh A ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، معصومه202020 ، جوجو15 ، gh@z@le♥ ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، دختر شاعر ، ღ ツ setareh ツ ღ ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، ♥Nahal♥ ، Navisa. ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، sara mehrani ، Armin_G ، لی مین هو3 ، اشا ، ɱɪɾʌʛє ، **~ZaHrA~** ، TurK WolF ، گل سا2 ، | NEON DEMON | ، ♥shaqayeq♥ ، spent † ، -Edgar ، روناك عاشق ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، LoVeNiG ، حسام حسام ، یاسی@_@ ، kian007 ، **li@** ، sara.sh ، dj erfan ، anita299 ، حقوقدان انجمن ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، سانا50 ، یزدان شیر ، Sara2014 ، @AMIN@ 2002 ، *یسنا جون* ، narges 021 ، Razieh.M ، اشا2 ، KOH ، nanali ، ~Eilmah~ ، PISHY ، hossin999 ، ×Aramis× ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، محمدرضا.ر ، 83 pooneh ، سارا گل فخرابادی ، *Hamed* ، ترنج 15 ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، جوجه کوچول موچولو
آگهی
طاووسه خيلى قشنگ بود
اى كاش منم يه دونه از اينا داشتمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، لی مین هو3
خیلی خوشمل بودن اون اخوندکم خیلی خوش رنگ بود
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation
میگن شیشه دل نداره اما وقتی روش نوشتم دوست دارم آروم آروم گریه کردcryingcrying
پاسخ
من که تعجب کردم :229:HuhHuhHuhHuh
از اینجایی که من هستم، تمام شهر معلومه
کنارم خیلیا هستند ... دلم پیش تو آرومه !
پاسخ
لاک پشته رو دوس دارم Heart
پاسخ
آگهی
چرا این شکلی ان؟؟؟؟؟
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

پاسخ
باور نکردنیهRolleyes
پاسخ
همشون خوشمل بودن میسیHeart
پاسخ
ماره خيلي باحاله
طاووس هم قشنگه
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زندگی عجیب این پسر پولدار با حیوانات وحشی (عکس)
Photo قاب گوشی های عجیب!
  عجیب ترین اشیاء پیدا شده توسط مردم (عکس)
  ماسک های عجیب و غریب
  حدس بزنید این تصویر بسیار عجیب چیست؟
Heart توالت های غیر طبیعی و بسیار عجیب !! ( تصویری)
  سرگرمی دیدنی ها کشف موجود عجیب ترکیب انسان و گربه!! + تصاویر 16+
Heart احمقانه ترین و خنده دار ترین مدلهای ابرو
Rainbow از عجیب و غریب ترین فعالیت های هیجان انگیز
  شهری عجیب با یک نفر جمعیت!! (+عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان