امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رویای محال هند-مقایسه ی توان نظامی هند و چین

منبع گذاشتن یعنی استنادبه حرف دیگران واینکه عقلتونوبدیددست بقیه بخصوص درمورداینترنت که حتی نمیدونیدطرف مقابل کی هست
جالبه حرف من یکیوکه چندماهه دوستتونم باورنداریدولی حرف کسانی روکه حتی نمیدونیدکی هستن قبول میکنید
من بامنبع گذاشتن مخالفم بهتره آدم بادلیل ومنطق به جواب برسه
دلیل داشتن یعنی آدم به موضوعی فکرکرده دنبالش رفته وبهش رسیده وبراش تلاش کرده
ماایرانی هایادگرفتیم منبع گذاشتنوودانشجوهامون هم تحقیقاتشون کپی کردنه ومیگن منبع هم داره
تحقیق کردن روکپی پاست میدونن واین ناشی ازهمین رفتارماست که حتمابایدیک منبع داشته باشیم
ایرانی هاازباهوش ترین مردم دنیاهستن ولی افسوس که مغزهامون روبه کارنمی اندازیم راحت طلبیویادگرفتیم ولی بااین وضع هرگزبه جایی نمیرسیم ودقت کنیدهمیشه تواین مدت استعمارشدیم قبلاتوسط آمریکاوانگلیس وفرانسه و..... حالاهم توسط روسیه وچین واین هابه خاطرهمین اخلاق ماست
کافیه یکی تواینترنت یه مطلب اشتباه بذاره اونوقت شده منبع معتبرو......
درموردچین که من یادم بیادمنبعشومیذارم هندهم تواینترنت بررسی توان نظامیش پره به انگلیسی سرچ کنین پیدامیشه من گشتم ارغام معقول ترش روگذاشتم

ودرموردایران:
منبع:
کلیه لشکرهای سراسرکشور،پایگاه یکم شکاری و..........
یادبگیریم که تحقیق ورسیدن به یک مسئله کپی پاست ازیه سایت نیست بلکه رفتن دنبال یک چیزیه حالاشماهاکه اکثرادنبال درس ومدرسه هستین ولی تابستون اگه علاقه به فهمیدن این موضوع دارین یه سربه نمایشگاه های هوایی بزنین
نمیخوام امرونهی کنم ولی نسل ماکه بدخراب کردنسل شمابه راحت طلبی عادت نکنه
تونمایشگاه دزفول یه شفق روازدورگذاشتن ولی کسی نمیتونست نزدیکش بشه فکرکنم دیگه تاتابستون به نمایش عمومی دربیادوبتونین ازنزدیک کابینشوببینید
اگه تحریم هاهم ازبین بره مطمئنانمایشگاه هوایی برای نشان دادن قابلیت های این هواپیمابرگذارمیشه
یه بارهم که گذرتون برای سفربه فرودگاه خوردبه راحتی میتونیدآشیانه های شفق روبشمارید
اونایی که کرکره دارن مال شفق هستن سواراتوبوس هاکه شدیدروبه روی درب خروجی رونگاه کنین بعدتامکت هاآشیانه های کرکره دارهست
نیروی زمینی هم بسیج دانشجویی روقبلامیبردن پادگان فکرکنم الانم ببرن
حتی اگه روزی منبع هم داشتیدقبول نکنیدچون هیچ کاری نداره که من الان برم یه وبلاگ بزنم اینوکپی پاست کنم با2000تامطلب نظامی دیگه اونوقت بگم اینم منبع مهم اینه که آدم خودش به چیزی برسه ویک خط اطلاعات که باتحقیق وتلاش به دست بیاد هزاران برابریک گیگ اطلاعات کپی شده ارزش داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، .ali. ، cute flower
آگهی
(21-04-2012، 0:00)p_boy22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع گذاشتن یعنی استنادبه حرف دیگران واینکه عقلتونوبدیددست بقیه بخصوص درمورداینترنت که حتی نمیدونیدطرف مقابل کی هست
جالبه حرف من یکیوکه چندماهه دوستتونم باورنداریدولی حرف کسانی روکه حتی نمیدونیدکی هستن قبول میکنید
من بامنبع گذاشتن مخالفم بهتره آدم بادلیل ومنطق به جواب برسه
دلیل داشتن یعنی آدم به موضوعی فکرکرده دنبالش رفته وبهش رسیده وبراش تلاش کرده
ماایرانی هایادگرفتیم منبع گذاشتنوودانشجوهامون هم تحقیقاتشون کپی کردنه ومیگن منبع هم داره
تحقیق کردن روکپی پاست میدونن واین ناشی ازهمین رفتارماست که حتمابایدیک منبع داشته باشیم
ایرانی هاازباهوش ترین مردم دنیاهستن ولی افسوس که مغزهامون روبه کارنمی اندازیم راحت طلبیویادگرفتیم ولی بااین وضع هرگزبه جایی نمیرسیم ودقت کنیدهمیشه تواین مدت استعمارشدیم قبلاتوسط آمریکاوانگلیس وفرانسه و..... حالاهم توسط روسیه وچین واین هابه خاطرهمین اخلاق ماست
کافیه یکی تواینترنت یه مطلب اشتباه بذاره اونوقت شده منبع معتبرو......
درموردچین که من یادم بیادمنبعشومیذارم هندهم تواینترنت بررسی توان نظامیش پره به انگلیسی سرچ کنین پیدامیشه من گشتم ارغام معقول ترش روگذاشتم

ودرموردایران:
منبع:
کلیه لشکرهای سراسرکشور،پایگاه یکم شکاری و..........
یادبگیریم که تحقیق ورسیدن به یک مسئله کپی پاست ازیه سایت نیست بلکه رفتن دنبال یک چیزیه حالاشماهاکه اکثرادنبال درس ومدرسه هستین ولی تابستون اگه علاقه به فهمیدن این موضوع دارین یه سربه نمایشگاه های هوایی بزنین
نمیخوام امرونهی کنم ولی نسل ماکه بدخراب کردنسل شمابه راحت طلبی عادت نکنه
تونمایشگاه دزفول یه شفق روازدورگذاشتن ولی کسی نمیتونست نزدیکش بشه فکرکنم دیگه تاتابستون به نمایش عمومی دربیادوبتونین ازنزدیک کابینشوببینید
اگه تحریم هاهم ازبین بره مطمئنانمایشگاه هوایی برای نشان دادن قابلیت های این هواپیمابرگذارمیشه
یه بارهم که گذرتون برای سفربه فرودگاه خوردبه راحتی میتونیدآشیانه های شفق روبشمارید
اونایی که کرکره دارن مال شفق هستن سواراتوبوس هاکه شدیدروبه روی درب خروجی رونگاه کنین بعدتامکت هاآشیانه های کرکره دارهست
نیروی زمینی هم بسیج دانشجویی روقبلامیبردن پادگان فکرکنم الانم ببرن
حتی اگه روزی منبع هم داشتیدقبول نکنیدچون هیچ کاری نداره که من الان برم یه وبلاگ بزنم اینوکپی پاست کنم با2000تامطلب نظامی دیگه اونوقت بگم اینم منبع مهم اینه که آدم خودش به چیزی برسه ویک خط اطلاعات که باتحقیق وتلاش به دست بیاد هزاران برابریک گیگ اطلاعات کپی شده ارزش داره.
یعنی چی Smile

خوب این اعداد و ارقام که از لشکر هند می دی رو چطور فهمیدی!!!

باید منبع داشته باشه چون به هیچ وجه نمی توان گفت خودم فهمیدم!(حتی اگر جزوه لشکر هند باشید) Smile
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، wushu ، ...Sara SHZ...
نه باباخودم مگه مریضم برم هندیاروبشمارم
ازمنابع مختلف وسعی کردم معقول ترین ارقاموبنویسم
توگوگلبزنینReview of military power in Indiaکلی مطلب میاره
باwww.globalfirepower.comهم مطابقت دادم تفاوت زیادی نداره خوشبختانه هندیااهل چاخان نیستن
بازم منابع متفاوتی پیداکردین بگین چون پیداکردن قدرت نظامی کشورهای خارجی خیلی سخت ترازقدرت نظامی کشورخودمونه
پاسخ
(21-04-2012، 21:30)p_boy22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه باباخودم مگه مریضم برم هندیاروبشمارم
ازمنابع مختلف وسعی کردم معقول ترین ارقاموبنویسم
توگوگلبزنینReview of military power in Indiaکلی مطلب میاره
باwww.globalfirepower.comهم مطابقت دادم تفاوت زیادی نداره خوشبختانه هندیااهل چاخان نیستن
بازم منابع متفاوتی پیداکردین بگین چون پیداکردن قدرت نظامی کشورهای خارجی خیلی سخت ترازقدرت نظامی کشورخودمونه

پس فيلم هندي نديدي كه ميگي چاخان نيستن!

هندي ها بند نافشونو با چاخان ميبرن!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط wushu ، A * L * O * N * E b * o * y
تو که خودت میگفتی سایت گلوبال فایر پاور رو قبول نداری Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
سایت گلوبال یک سایت غربیه منم قبولش ندارم
چون درموردقدرت نظامی آمریکاوفرانسه وانگلیس ودوستان گنده میحرفن
ودرموردقدرت نظامی کشورهایی که درجامعه ی جهانی به قول خودشون مشارکت ندارن وهمگام نیستن کم لطفی
ولی نمیان یه کشوری مثل هندروکه تکلیفش مشخصه قوی ترجلوه بدن چون به نی نی کوچولوهم بگن هندضعیفه میگه آره

سروش جان دلبندم اون فیلمه
پاسخ
آگهی
شایدچینی هاسلاح های پلاستیکیشونواشتباهی باسلاح های واقعی حساب کرده اندBig GrinBig Grin
همیشهHeartبه یاددوستان خود باش4xv
پاسخ
چین به اندازه کل تانک های امریکا + سربازانش نیرو پیاده نظام داره
برید رژه های چینی رو نگاه کنید
دسته های برگزیده رژه به اندازه یه لشکر امریکایی اون هم با نظمی کاملا اهنین
پاسخ
 سپاس شده توسط aliedge ، ارمين2012
5تا اسپم حذف شد .
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
بدون منبع هم میشه فهمید هند حریف چین نمی شود Big Grin
هند به درد درگیری با ارتشی هایی مثل پاکستان می خورد
با این حال روز به روز در حال تقویت و ساخت تهجیزات خود است که دلیل اصلی ان در سرعت زیاد پیشرفت های نظامی هند و پاکستان مسئله کشمیر است که بار ها به خاطر ان به هم حمله کردن اند و همچنان این منطقه (کشمیر) مانند یک بمب ساعتی عمل می کند و ممکن است باز هم این دو کشور را به جان هم اندازد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفت(توان نظامی آلمان)
  -عکس هایی از هواپیما ترابری نظامی آنتونوف ای‌ان-۲۶-
  |-هواگردهای ترابری نظامی اتحاد جماهیر شوروی از ۱۹۶۰–۱۹۶۹-|
  -عکس هایی از هواپیما نظامی بوئینگ ئی-۳ سنتری-
  -سه مدل هواگرد آموزشی و نظامی دهه 1980-
  _سه نمونه هواگرد نظامی ساخت آمریکا در دهه 1980-
  -چهار نوع از برترین هواگرد های نظامی آمریکا در دهه 1940-
  |-خودروی نظامی پیاده نظام بی‌ام‌پی-|
  درخواست نویسندگی در بخش مسائل نظامی و زیرشاخه ها
  ||تاریخچه عملیاتی و نظامی جنگنده لاکهید مارتین اف-۳۵ لایتنینگ ۲||

پرش به انجمن: