امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بچه ها متاسفانه امیر تتلو با اهنگ خداحافظی کرد

p343 خب اینو که خوندم دلم ترکید!!!!! از دهنم داشت میریخت بیروننن!!! امیر خان گفت که بعد از تتلیتی که 15 تا

آهنگ هست + یک سورپرایز که میشه 16 تا فقط 1 آهنگ دیگه میده!!! مگه داریم؟؟؟؟ گوشم به صدایی جز تتلو
 عادت نداره!! خدا رحم کنه بهم               امیر خان :

فردا ساعت ۴ متوجه میشین که من دینم و ادا کردم  دیگه واقعا هیچی‌ ازم نمونده ! ۲ تا بدهی دارم یکی‌ "نگفته بودی" که سورپراز آلبوم هست و دومی‌ آهنگ " من " هستش که آخرین چیزی هست که از من میشنوین  ممکنه دیگه نخونم ، ممکن هم هست بخونم ولی‌ یه چیزی همیشه هست و اون اینه که من سرباز و عاشق شمام ♥
دیدید که نتاسفانه خدافظی کردهp336
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
بچه ها متاسفانه امیر تتلو با اهنگ خداحافظی کرد 1بچه ها متاسفانه امیر تتلو با اهنگ خداحافظی کرد 1
 سپاس شده توسط mahtab_i75 ، دختری تنها درباران ، noosha joon ، Shervin_ST ، ×ThundeRBolT× ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، سورنا فاول ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، L.K ، سام عفيفي ، دختر اتشی ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ((♥من و تو♥)) ، پيشي ي ملوس ، Adl!g+ ، elina17 ، سانا50 ، mahdi.ir ، ایلگار ، M+A ، Samaneh77 ، دايانا
آگهی
شايعست
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، ッツ محمـב هـاבے ツッ
(19-10-2013، 14:02)پریا نام ور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شايعست
نه متاسفانهUndecided تو اینترنت سرچ کنی کلی سایت بازز میشه میبینی
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها متاسفانه امیر تتلو با اهنگ خداحافظی کرد 1بچه ها متاسفانه امیر تتلو با اهنگ خداحافظی کرد 1
 سپاس شده توسط ((♥من و تو♥))
اینم اخرین اهنگش به نام نگفته بودیcrying

خداحافظ تتلو جون :493:
 سپاس شده توسط 30Ḱᗩᔕ ، پيشي ي ملوس
Huh
این زندگی چه خوبه
آره زندگی چه خوبه

Blush
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ
نه؟!؟؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟؟!!؟؟!آخه چرا؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟؟؟؟crying
دلگیر شدم از این شبا از هرچی عشقه بعد تو
دستی نبود باور کنه سردی دستای منو
این رابطه تموم شد و روزای خوب یادت نموند
یادت میاد کی با تو بود
کی تو رو تا اینجا رسوند ؟؟؟؟؟؟
آگهی
Big Grin 
(23-10-2013، 7:32)مملی2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم اخرین اهنگش به نام نگفته بودیcrying

خداحافظ تتلو جون :493:
چه قدر این آهنگش قشنگه. Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
Goodbye Flashkhor...
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، لیونل مسی بهترین 10 دنیا ، جواد نکونام
عمرا بره
(21-11-2013، 14:03)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمرا بره
ولی متاسفانه رفتcrying
شنيدم يه آهنگ جديد بعد نگفته بودي خونده كه گذاشته تو صفحه فيس بوكش
ولي تو هر سايتي رفتم چيزي نديدم
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان