امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما یادتون نمیاد؟

شما یادتون نمیاد، سر صف پاهامونو 180 درجه باز می کردیم تا واسه رفیق فابریکمون جا بگیریم

شما یادتون نمیاد: آن مان نماران، تو تو اسکاچی، آنی مانی کَ. لا. چی

شما یادتون نمیاد، گوشه پایین ورقه های دفتر مشقمون، نقاشی می کشیدیم. بعد تند برگ میزدیم میشد انیمیشن

شما یادتون نمیاد، صفحه چپ دفتر مشق رو بیشتر دوست داشتیم، به خاطر اینکه برگه های سمت راست پشتشون نوشته شده بود، ولی سمت چپی ها نو بود

شما یادتون نمیاد، آرزومون این بود که وقتی از دوستمون می پرسیم درستون کجاست، اونا یه درس از ما عقب تر باشن

شما یادتون نمیاد، برای درس علوم لوبیا لای دستمال سبز میکردیم و میبردیم سر کلاس پز میدادیم

شما یادتون نمیاد، با آب قند اشباع شده و یک نخ، نبات درست میکردیم میبردیم مدرسه

شما یادتون نمیاد، تو راه مدرسه اگه یه قوطی پیدا میکردیم تا خود مدرسه شوتش میکردیم

شما یادتون نمیاد: دفتر پرورشی با اون نقاشی ها و تزئینات خز و خیل

شما یادتون نمیاد، بچه که بودیم به آهنگها و شعرها گوش میدادیم و بعضی ها رو اشتباهی میشنیدیم و نمی فهمیدیم منظورش چیه، بعد همونطوری غلط غولوط حفظ میکردیم

شما یادتون نمیاد: دختره اینجا نشسته گریه می کنه زاری میکنه از برای من یکی رو بزن!! یه نفر هم مینشست اون وسط توی دایره، الکی صدای گریه کردن درمیآورد

شما یادتون نمیاد، تو کلاس وقتی درس تموم میشد و وقت اضافه میآوردیم، تا زنگ بخوره این بازی رو میکردیم که یکی از کلاس میرفت بیرون، بعد بچه های تو کلاس یک چیزی رو انتخاب میکردند، اونکه وارد
میشد،هرچقدر که به اون چیز نزدیک تر میشد، محکمتر رو میز میکوبیدیم

شما یادتون نمیاد، خط فاصله هایی که بین کلمه هامون میذاشتیم یا با مداد قرمز بود یا وقتی خیلی میخواستیم خاص باشه ستاره می کشیدیم

شما یادتون نمیاد؟ 1
دیدپینیشما یادتون نمیاد؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط slina star ، bahar03 ، mity pity ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، Yasss ، Gitarist ، キム尺刀ム乙 ، Asanat ، hasti …
آگهی
آخِـــــــــــــــــــی ماهم همه این کارارو میکردیم........ یادش بخیر عجب اسکلایی بودیم!fishing
:ngh::ngh::ngh::ngh:
پاسخ
مرسی جالب بود
ولی من همه رو یادمه!
چه روزای خوبی بود :cool:
adamak2703.blogfa.comخوشحال میشم به وبم سر بزنید
وقتی زن سیگار می کشد
یعنی یک تناقض بزرگ
یعنی روحی لطیف
با زخمی مردانه . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛
چه قد اون وقتارو دوست داشتم  پر بود از کودکی   اوج زیبایی HeartHeartHeartHeart
nky
ان زمان که عطر بهار نارنج در ان کلام مقدس پیچید       من تورا  خوبی های تورا از پشت چشمان بسته ام دیدم :p318:
پاسخ
منم یادمه اون روزایی رو که مدیر مدرسه با چوب دنبالم می کردو من فرار می کردم عجب روزایی بود .
دیگه با هیچ بره ای دوست نخواهم شد ، همه بره ها روزی گرگ می شوند .....
پاسخ
ههههههه مطلبت خیلی خیلی اشناست عجیجم DodgyDodgyDodgy
شما یادتون نمیاد؟ 1
پاسخ
آگهی
(21-10-2013، 19:53)j e i l o نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ههههههه مطلبت خیلی خیلی اشناست عجیجم DodgyDodgyDodgy

25r3025r3025r3025r30
دیدپینیشما یادتون نمیاد؟ 1
پاسخ
اره یادم میییاد
شخصیت من و با برخوردم اشتباه نگیر شخصیت من چیزیه که من هستم اما برخورد من بستگی به این داره که تو کی هستی
پاسخ
نعTongueTongueTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما یادتون نمیاد؟ 1
پاسخ
اخ که چقدراون روزارودوست داشتمp336
پاشوبیاکمی بغلم کن
ببوس.تاباورکنم حضورتواین دفعه خواب نیست.
مراببوس...تاهمه ی شهرپرشود
این اتفاق هرچه که باشدسراب نیست
دنیاسرجدایی ماشرط بسته اند
امادعای شوم کسی مستجاب نیست!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  : یادتون باشه که مردها دوستهای بهتری هستند!!باورندارید...باشه پس این روبخونید!!!1
  یادتون نمیاد!
  عکس های سیبیل(دخترا و پسرا بیاین تو ولی سپاس یادتون نره)
  وقتی سوار اسانسور میشین این کارا یادتون نرهههههههههههه
  ده اسلم دانک برتر مایکل جردن (بیا تو ببین حال میکنی سپاس یادتون نره بچه های گل فلشخور
  اوهوی میامآآآآآ ( منظورش کاخ سفیده پیش ما نمیاد)
  اگه معنیشو فهمیدین سپاس یادتون نره
  یادتون باشه که مردها دوست های بهتری هستند.طنز
  جواااااب یادتون نره...
  شما یادتون نمیاد ..

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان