امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکسای لی مین هو جذاب ترین مرد کره ای

واقعا ک باحاله من ک خیلی دوسش دارم. ولی دابل اسHeartHeart بییییییییییییییییییشتر..HeartHeart:p318:
[sup]BORGAI[/sup]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdie over flowers ، ko*minam
آگهی
(24-10-2013، 14:32)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا اصلا من طرفداریشو نکردم چون خودم هم خوشم نمیاد ازش به نظرم خیلی خشگلتر از لی مین هو تو کره س!!!!واقعا به نظرم خیلی خشگلتر و جذآبتر از لی مین هو هم هسسسسس!!!!خیلیها هم هستند مثلا دابل اس فایو ا وان!!
موافقم!!!!تااونجایی ک مامیدونستیم پارک جونگ مین جذابترین مردکره بود!!!!
این فقط ی ذره بانمکه!!!!!همیین!!!

(24-10-2013، 16:04)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ که نیست زشت هم هسAngry
اگه این زشته پسرای ایران چی هسن؟؟؟؟؟ExclamationConfused

(29-10-2013، 17:22)T.D.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ک باحاله من ک خیلی دوسش دارم. ولی دابل اسHeartHeart بییییییییییییییییییشتر..HeartHeart:p318:
دابل اس ک عششششششششششششششقه!!!BlushSmileTongueAngel

(21-10-2013، 0:16)iman13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2013، 23:54)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگلتر و جذابتر از لی مین هو هم هسسسسس!!!!!!!

هی وای من نظرت بسیار اهمیت داره ولی این!یعنی این!نه میخوام بدونم این!این کیه شما طرفداریشو میکنیExclamation
نمونه ی بارزشss501
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکسای لی مین هو جذاب ترین مرد کره ای 2 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mahdie over flowers
مرسی بدک نبود ولی...
پاسخ
عااشقشم
اینم دستای من و مایکلم و ایما کوچولومون
عکسای لی مین هو جذاب ترین مرد کره ای 2

پاسخ
دابل اس دابل اس ک کلا تکه و رودست نداره تازه الان ک مطمءن شدم دوباره تشکیل میشه بیشتر عاشقشونم!!!!
من تو را دوست دارم...تو دیگری را..دیگری دیگری را...واینگونه است که تنهاییم! دکتر علی شریعتی
پاسخ
قشنگه ولی برتر از بعضیا نیستConfusedUndecidedSleepy
6gd

دارم دختر خوبے ميشم...

██████████████] 99%

.

.

.

.
✘error ✘

====》هه نشُد ڪه!
پاسخ
آگهی
(24-10-2013، 15:54)A باحال نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبیه خودم خوشتیپه
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اعتمادبه سقف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مدارکش هست که پارک جونگ مین ازدابل اس جذابترینه که واقعاهم همینطوره!!!!!!!!!!
ko*minanهم گفت واین وااااااااااااااااااااااااااااقعامشخصه که دابل اس بهترازلی مین هوهست!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
چرت پرت نگین لطفاBig Grin
لی مین هو مرد اول اسیا انتخاب شدهDodgy
پارک جونگ مین سوسکم نیسBig Grin(با اون دماغ عملیش)Undecided
پاسخ
خیلی دوسش دارمHeart
عکسای لی مین هو جذاب ترین مرد کره ای 2[/img]

پاسخ
(11-11-2013، 21:27)لی مین هو3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت پرت نگین لطفاBig Grin
لی مین هو مرد اول اسیا انتخاب شدهDodgy
پارک جونگ مین سوسکم نیسBig Grin(با اون دماغ عملیش)Undecided
اگه توک طرفدارشی نگی مرداول آسیاشده پس کی بگه؟؟؟؟
این شایعه های چرتن!!!Sleepy
جونگ مین خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلیم بهترازمین هوهسش!!!اینوهمه میدونن!!!!Big GrinHeartHeart
دماغشم عملی نی اگه هم باشه ک مطمئنممممممممممممممم نی بهترازدماغ آفسایده مین هوهس!!!!!Dodgy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  | بهترین فیلم‌های سینمای کُره‌جنوبی: متفاوت و جذاب |
Rainbow سری دوم عکس های زیبا و جذاب سونگ هون تو نقش مو قشنگ تو سریال سرنوشت
  عکسای بازیگران افسانه ی خورشید و ماه(کره دوستا بیان)
  اینم از عکسای پشت صحنه(حتما ببینین)سریال دونگی
  گالری عکسای کیم وو بین/kim wo bin
Rainbow عکس های زیبا و جذاب سونگ هون تو نقش مو قشنگ تو سریال سرنوشت
Rainbow سری دوم عکس های جذاب عموی امپراتور در سریال سرنوشت
  عکسای متحرک ss501
  عکسای جدید tiffany در مجله ی nylon
  عکسای باکیفیت گروه girls generation در مجله ی seohyungall

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان