امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قابل توجه بعضی ها که فراموش کردند یه روزی باید بمیرند..!!

چه دخترای خوشتیپی
BROKEN
پاسخ
آگهی
دوستان عزیزان دلبندان مومنان
گـــــــنـــــــاه و ثــــــواب و کـــــارها و رفتــــــار ها و نوع پوشـــــــــش هــر کـــسی مـــــــربـــــوط به خودشه هر کسی ازاده هر جوری که دلش میخواد بگرده
خـــواهشــــا لـــدفـــن توی کارهای همدیگه دخالت نکنید و سرتون به کار خودتون باشه متاسفانه یکی از عادتای بدی که ما ایرانیا داریم اینه که دائما سرمون توی کار همدیگه س این عادت زشتو ترک کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابل توجه بعضی ها که فراموش کردند یه روزی باید بمیرند..!! 4
پاسخ
بعضی از پسرام باید یادشون باشه پس فقط دخترا رو مثال نزن
به بعضیام باید بگی :به شخصیتت تافت بزن بلکه یه کم ثابت بمونه(^_-) 
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar
همه ی آدما گناهاشون به خاطر از یاد بردن قیامت و اون دنیاس! فکر می کنن باید بهشون اون دنیا رو نشون داد که باورشون شه اون دنیاییی هم وجود داره!
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

قابل توجه بعضی ها که فراموش کردند یه روزی باید بمیرند..!! 4
پاسخ
کاملا درسته
پاسخ
(29-10-2013، 5:23)tamoko89 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2013، 16:49)s.amiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2013، 9:29)tamoko89 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس بگو ایران چرا اینقد عقب افتاده است ... به خاطره مردمه نه دولت ! ( اینقدر فقر فرهنگی !!! ) یعنی هر دختری سبیل بزاره - ابرواشو نگیره - چادر بزاره - دختر خوبیه !!! ( خدایا ببین ما رو تو چه کشوری آفریدی ! ) ... قابل توجه کسانی که نظراتشون راجع به پست مثبت بود لطفا از کشور کهن ایران بیرون برین, میتونین برین افغانستان - پاکستان - عراق - سوریه - عربستان ... اونجاها همه چادر میزارن, همشون سبیل دارن و غیره ...
( زن یا مرد آزاده هر دینی را بپذرید - آزاده هر لباسی را بپوشد - حق داره از اینترنت آزاد استفاده کنه - حق داره آزاد زندگی کنه ) ( زنده باد دختران و پسران هنجارشکن )

بهتره بدونی من کسی هستم که از سوم راهنمایی ابرومو برمیداشتم به خودمم خیلی میرسم و اصلام چادر سرم نمیکنم ولی جلفم نمیگردم کی میگه که عصر هجری باش من به این دلیل موافقم چون دوس ندارم غرورمو به خاطر چن تا خیار بشکنم دوس ندارم ابرومو و ارزشمو به خاطر لاتای ولگرد و شیطان صفت خیابون و به خاطر یه شماره تلفن از یه پسر لاشه از دست بدم حالا گرفتی؟
آره دیگه وقتی عشقت یه شخصیت عرب خیالی هست بیشتر از این انتظار نمیره ازت ( در ضمن شما که از ابو الفضل الگو گرفتی ... پیامبران و امامان گفتن که تا نوک دماغتو بپوشونی ! وگرنه میری جهنم ( وای وای ) پس شما هم چادر سرت کن و توی این انجمن هم نیا چون اینجا نامحرم زیاده ( وای وای ) )
اولا این حضرت ابولفضل که میگین اره من مجنونشم عاشقشم
ولی این ابوالفضل همسر واقعیه منه درضمن همسر پیامبر و امامان با زنای دیگه متفاوتن و چون بعد رحلت یا شهادتشون نباید باکسی ازدواج کنن بر اونا حجاب صورتم واجبه و حتی در هنگام صحبتم نباید صداشونو نازک کنن حالا گرفتین چی میگم؟
درضمن صحبت با نامحرم در حدی که کلماتش تحریک آمیز نباشه حلاله شما حتما در مورد زندگی نامه ی حضرت فاطمه (س) نخوندین چون که ایشون حتی با اصحاب امام علی و پیامبر در حد دینی و علمی صحبت میکردن نمونش سلمان فارسی که حضرت فاطمه با ایشون درباره ی چند موضوع و مورد حرف زدن که میتونین در کتاب معجزات حضرت فاطمه نوشته ی احمد متوسل بخونین
من در حدی نیستم که از این بزرگان الگو بگیرم اینا برا کسایین که در حد معراج خدایین
من در مقابل اونا مورچه هم نیستم پس لایق الگو برداری از اونا نیستم
مرسی که نظر دادین
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
آگهی
ممنون یه آن فکر کردم افتادم تو عکس آخری
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

پاسخ
در ضمن tamoko89
شاید از نظر شما حضرت ابوالفضل عرب و خیالیه ولی از نظر من مردی با غیرت و شهامته که چه در این دنیا و چه در آخرت همتایی نداره کسی که باب الحوائجه و یاد و خاطرش از ذهن شیر زنان و غیور مردان مسلمان هیچ وقت خارج نمیشه
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
من از مردن میترسم غلط کنم از این کارا کنم
  • یه سی سی دوست دارم ، یه قطره عاشقتم
  • یه بشکه دروغ گفتم25r30
  • سپاس به رو ماهت:494:

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ‌تعمیرات شبانه روزی وایت هاوس
  هنگام خرید کلاه گیس زنانه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟
  یه دختر خوب چه کارایی باید بکنه چه کارایی نباید بکنه(آخر خنده)
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
Eye-blink تکنولوژی باستانی ! (انرژی فراموش شده )
  لباس‌های بچگانه چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟
  قانون هایی که نیوتن فراموش کرد آن ها را ثبت کند
  اظهارنامه مالیاتی چیست؟ چه زمانی باید آن را تکمیل کرد؟
  تصاویری که با دیدن آن باید بگوییم "اللهم عجل لولیک الفرج"
  خاطرات یک مداد (قابل توجه کسانی که مداداشنو گاز میگیرن)(به ترتیب هفته بخوانید)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان