امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قابل توجه بعضی ها که فراموش کردند یه روزی باید بمیرند..!!

hejab taayin konande din va bikhoyi nist ye amre shakhsiye ,khoda to iran mahdod nashude khaheshan didetun ra baz tar konid va ensani ba jahan bini negah konid
Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط s.amiri
آگهی
(27-10-2013، 20:43){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2013، 20:35)mahsa690 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2013، 20:32)sina best67 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظر من بهتره با این دختر پسرا صحبت کنه آدم بخدا نتیجه میگیره

nababa ina harfe adamizad halishon nemishe bayad sang sareshon kard AngryAngry
سنگسار باید روی مسلمونا و اونایی که دین محمد رو وارد ایران کردند صورت بگیره نه ایناها
تو با توجه به اعتقاداتت هر كارى ميخواى بكن ولى لطفا به دين و اعتقادات بقيه توهين نكن
خــــــــیلی عصبانیم ... گاهی باید با بعضیا بد بود تا بفهمن بد بودنو بلدی
منتها نمیخوای ک بد باشی اما دیگه بسه...
مِــــــــن بعــد مّــــــــن بـــــد ....
قابل توجه بعضی ها که فراموش کردند یه روزی باید بمیرند..!! 3
پاسخ
پس بگو ایران چرا اینقد عقب افتاده است ... به خاطره مردمه نه دولت ! ( اینقدر فقر فرهنگی !!! ) یعنی هر دختری سبیل بزاره - ابرواشو نگیره - چادر بزاره - دختر خوبیه !!! ( خدایا ببین ما رو تو چه کشوری آفریدی ! ) ... قابل توجه کسانی که نظراتشون راجع به پست مثبت بود لطفا از کشور کهن ایران بیرون برین, میتونین برین افغانستان - پاکستان - عراق - سوریه - عربستان ... اونجاها همه چادر میزارن, همشون سبیل دارن و غیره ...
( زن یا مرد آزاده هر دینی را بپذرید - آزاده هر لباسی را بپوشد - حق داره از اینترنت آزاد استفاده کنه - حق داره آزاد زندگی کنه ) ( زنده باد دختران و پسران هنجارشکن )
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، DEAD_MAN
(28-10-2013، 9:29)tamoko89 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس بگو ایران چرا اینقد عقب افتاده است ... به خاطره مردمه نه دولت ! ( اینقدر فقر فرهنگی !!! ) یعنی هر دختری سبیل بزاره - ابرواشو نگیره - چادر بزاره - دختر خوبیه !!! ( خدایا ببین ما رو تو چه کشوری آفریدی ! ) ... قابل توجه کسانی که نظراتشون راجع به پست مثبت بود لطفا از کشور کهن ایران بیرون برین, میتونین برین افغانستان - پاکستان - عراق - سوریه - عربستان ... اونجاها همه چادر میزارن, همشون سبیل دارن و غیره ...
( زن یا مرد آزاده هر دینی را بپذرید - آزاده هر لباسی را بپوشد - حق داره از اینترنت آزاد استفاده کنه - حق داره آزاد زندگی کنه ) ( زنده باد دختران و پسران هنجارشکن )

بهتره بدونی من کسی هستم که از سوم راهنمایی ابرومو برمیداشتم به خودمم خیلی میرسم و اصلام چادر سرم نمیکنم ولی جلفم نمیگردم کی میگه که عصر هجری باش من به این دلیل موافقم چون دوس ندارم غرورمو به خاطر چن تا خیار بشکنم دوس ندارم ابرومو و ارزشمو به خاطر لاتای ولگرد و شیطان صفت خیابون و به خاطر یه شماره تلفن از یه پسر لاشه از دست بدم حالا گرفتی؟
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
ممنون از نصیحتی که کردین ولی من مثل اینا نیستمBlush
پاسخ
(28-10-2013، 16:49)s.amiri نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2013، 9:29)tamoko89 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتره بدونی من کسی هستم که از سوم راهنمایی ابرومو برمیداشتم به خودمم خیلی میرسم و اصلام چادر سرم نمیکنم ولی جلفم نمیگردم کی میگه که عصر هجری باش من به این دلیل موافقم چون دوس ندارم غرورمو به خاطر چن تا خیار بشکنم دوس ندارم ابرومو و ارزشمو به خاطر لاتای ولگرد و شیطان صفت خیابون و به خاطر یه شماره تلفن از یه پسر لاشه از دست بدم حالا گرفتی؟
آره دیگه وقتی عشقت یه شخصیت عرب خیالی هست بیشتر از این انتظار نمیره ازت ( در ضمن شما که از ابو الفضل الگو گرفتی ... پیامبران و امامان گفتن که تا نوک دماغتو بپوشونی ! وگرنه میری جهنم ( وای وای ) پس شما هم چادر سرت کن و توی این انجمن هم نیا چون اینجا نامحرم زیاده ( وای وای ) )
پاسخ
آگهی
دوست گرامی اگ کشور ما درست باشه پسرا باید جلو نگاهشونو بگیرن دخترا هم نمیگم بی حجاب بگردن ولی در حد عادی سیبیل داشتنو دو کیلو ابرو داشتن ب حجاب نیست
هیچوقت افتخار نکن همه دنبالت میوفتن...جنس ارزون زیاد خریدار داره...
پاسخ
fly2
فاصله ات را با آدم ها نگه دار ،آدم ها يک دفعه روي ترمز مي زنند و تو مقصر مي شوي...rding

پاسخ
ConfusedHeart
دلگیر شدم از این شبا از هرچی عشقه بعد تو
دستی نبود باور کنه سردی دستای منو
این رابطه تموم شد و روزای خوب یادت نموند
یادت میاد کی با تو بود
کی تو رو تا اینجا رسوند ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
به نطر من باید دین رو تو ایران ازاد کنن اونایی که واقعا مسلمونن به حجاب و عفتشون برسن اونایی که نیستندواسه خودشون بگردند.این طوری به دین اسلام هم ضربه وارد نمیشه.

هرکی موافقه سپاس بده
به بعضیا باید گفت: به تیپ قیافت نناز..
به یه ادامس صد تومانی هم میگن ((((شیک))
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ‌تعمیرات شبانه روزی وایت هاوس
  هنگام خرید کلاه گیس زنانه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟
  یه دختر خوب چه کارایی باید بکنه چه کارایی نباید بکنه(آخر خنده)
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
Eye-blink تکنولوژی باستانی ! (انرژی فراموش شده )
  لباس‌های بچگانه چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟
  قانون هایی که نیوتن فراموش کرد آن ها را ثبت کند
  اظهارنامه مالیاتی چیست؟ چه زمانی باید آن را تکمیل کرد؟
  تصاویری که با دیدن آن باید بگوییم "اللهم عجل لولیک الفرج"
  خاطرات یک مداد (قابل توجه کسانی که مداداشنو گاز میگیرن)(به ترتیب هفته بخوانید)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان