امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دی ماتئو با چلسی جاودانه شد/ مسی تیر خلاص را به تیمش زد/ پایان افسانه بارسا

بارسلونا در خانه با چلسی مساوی کرد و در شبی که یک یار هم کمتر داشت به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید.

به گزارش خبرآنلاین ؛ چلسی که با مربی جوان و موقت خود ، روبرتو دی ماتئو در بازی رفت هم در لندن با سیستم تمام دفاعی توانسته بود با یک گل ، بارسا را شکست دهد ، در نیوکمپ هم تیم از هم پاشیده کاتالان را نابود کند. بارسا اگرچه خیلی زود به 2 گل رسید و با این دو گل باید به فینال می رسید اما ناگهان چلسی 10 نفره که کاپیتان جان تری را به دلیل اخراج از دست داده بود ، توانست با گل رامیرس ، دو گل بوسکتس و اینیستا را دود کند. بارسا در شروع نیمه دوم می توانست به گل برسد. مسی پشت ضربه پنالتی ایستاد اما توپ را به تیرک کوبید تا چلسی احیا شود. بعد از این دیگر شاگردان دی ماتئو کاملا دفاع کردند و توانستند بازی را اداره کنند. آنها در پایان بازی فقط 16 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند اما در دقیقه 90 بازی بود که فرناندو تورس روی فراری زیبا ، بازی را مساوی کند و بارسا 3 روز پس از باخت در ال کلاسیکو و از دست دادن قهرمانی لالیگا ، با لیگ قهرمانان هم وداعی تلخ داشت و این دغدغه را که افسانه بارسای رویایی رو به زوال گذاشته قوت پیدا کند و دی ماتئوی جوان با سیستمی که فوتبالش افتخارآمیز نیست در چلسی جاودانه شود.
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط baran-abidel ، آریوبرزن ، serpico ، فلانی ، poya ، j0oj0o ، Ali MuSiC ، abolfazl.bf
آگهی
بارسلونا یک رویای کوتاه مدتی برای طرفداراش بود که دیگه تکرار نمیشه و تموم شد رفت.
امپراطوری رئال دوباره داره احیا مبشه
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، فلانی ، *محمد*
نخیرم مسی و بارسلونا هیچوقت طرفذاراشون کم نمیشن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دی ماتئو با چلسی جاودانه شد/ مسی تیر خلاص را به تیمش زد/ پایان افسانه بارسا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، فلانی
ولی متاسفانه این اتفاق الان داره میفتهBig Grin
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، فلانی ، *محمد*
ولی من و خاندان ما طرفداره اصلیه بارسلونا هستیمBig GrinBig GrinBig GrinHeart
 دی ماتئو با چلسی جاودانه شد/ مسی تیر خلاص را به تیمش زد/ پایان افسانه بارسا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط آریوبرزن ، ...Sara SHZ... ، فلانی
خیلی از باخت بارسا ناراحت شدم. امیدوارم حداقل رئال به فینال بره و قهرمان شه چون رئالو هم خیلی دوست دارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، فلانی ، سرتق
آگهی
مهم این بود که بارسا بازی بسیار قشنگی انجام داد و ما تماشاچیا راضی هستیم

ولی باز هم امید من به رئال است
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، فلانی ، Siavsh
بارسا بازیش حرف نداشتSleepy
به مادریدم امید نداشته باشید نمیخوام نا امیدتون کنم اما باید بدونیدSleepyالکی دلخوش نباشیدConfused
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط bita jojo ، فلانی ، Siavsh
خب میدونید...بارسا به حد کافی بازی های عالی داشته که اینا به چشم نیان.احتمالا به دلیل تعویض مربیشون یا هر علت دیگه روحیه ی خوبی نداشتن.خوشبختانه بارسا وقتی کم میاره یا خسته میشه نمیزنه تیم مقابل رو به خاک و خون بکشه;چه با تکل دو پایی و چه با راه رفتن رو دست مسی!!!و همچنین هرگز هم از طرفداراش کم نمیشه.حالا شما بشینید و تلاش خودتون رو بکنید،باشه؟؟!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
(25-04-2012، 20:34)no one نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب میدونید...بارسا به حد کافی بازی های عالی داشته که اینا به چشم نیان.احتمالا به دلیل تعویض مربیشون یا هر علت دیگه روحیه ی خوبی نداشتن.خوشبختانه بارسا وقتی کم میاره یا خسته میشه نمیزنه تیم مقابل رو به خاک و خون بکشه;چه با تکل دو پایی و چه با راه رفتن رو دست مسی!!!و همچنین هرگز هم از طرفداراش کم نمیشه.حالا شما بشینید و تلاش خودتون رو بکنید،باشه؟؟!!

ببين من نميدونم از كجا پيادت شده و داري اين حرفو ميزني!

ولي حالم از بارسا بهم ميخوره بخاطر تمارضات بازيكناش! اينم بدون بارسا تا سال 2000 جزو منفور ترين تيمايه دنيا بوده و به لطف چهره رونالدينهو الان چهرشو پاك كرده!

جفتكي هم كه مسي تو بازي برگشت به په په زد رو هم همه كتمان كردن و لاپوشوني! چرا؟ چرا؟

كله خوكي كه طرفدارايه بارسا به طرف فيگو پرت كردن رو چي ميگي؟

1000 تا چيز ديگه هم بگم شما تازه به دوران رسيده ها از رو نميريد!

افتخار ميكنم كه اولين بازيه فوتبالي كه ديدم بازيه رئال بود و من از همون روز عاشقش شدم!

اين بدون برايه بردن جام نيازي به كمك يوفا و پلاتيني نداريم!

برو با تيمت حال كن آقايه no one
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
Clocket پایان حواشی درباره غیبت آقا کریم در جشن قهرمانی (عکس)
  پایان همکاری هوینس با RTL بعد از اظهارنظر جنجالی
  پایان کلافگی عجیب برای یحیی گل‌محمدی (عکس)
  طارمی: چلسی را بردیم اما این کافی نبود
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  جایگاه سوم، پایان کار سنگربان ایرانی در عراق (عکس)
Earth پایان کار احتمالی محمد دانشگر در استقلال
  پایان کار کومان؛ افشای نام مربی فصل بعد بارسلونا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان