امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آخرین دفاع زنی که با قاتل شوهرش ازدواج کرد

پری و غدیر زن و شوهری هستند که پس از قتل شوهر اول پری که احمد نام داشت با یکدیگر تشکیل خانواده داده و فرزند پسری هم دارند اما روز گذشته در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند تا به دفاع از آنچه در یازدهمین روز از دی ماه سال 84 در خانه‌شان در شهرستان ملارد به وقوع پیوست بپردازند.
زن جوانی که پس از قتل همسرش با قاتل او ازدواج کرده بود در جلسه دادگاه منکر تمام اتهامات خود شد و مدعی شد که اعترافاتش را تحت فشار بازجویی‌ها عنوان کرده است.

پری و غدیر زن و شوهری هستند که پس از قتل شوهر اول پری که احمد نام داشت با یکدیگر تشکیل خانواده داده و فرزند پسری هم دارند اما روز گذشته در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران حاضر شدند تا به دفاع از آنچه در یازدهمین روز از دی ماه سال 84 در خانه‌شان در شهرستان ملارد به وقوع پیوست بپردازند.

قتلی که مطابق با تحقیقات پلیس آگاهی عاملانش پس از ارتکاب آن، جسد مقتول را مثله کرده و آن را در کانال آبی در خیابان ابوذر پایتخت انداختند. دیروز صبح جلسه رسیدگی به این پرونده در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی عبداللهی برگزار شد تا به دو اتهام قتل و زنای محصنه متهمان رسیدگی شود. در ابتدای این جلسه اولیای‌دم مقتول برای عاملان جنایت تقاضای قصاص کردند. سپس پری در جایگاه قرار گرفت و با رد اتهامش گفت: من سال 68 با احمد ازدواج کردم او سال 83 می‌خواست برای کار به بندرعباس برود که با پادرمیانی پدرشوهرم از تصمیم خود منصرف شد. اواخر سال 84 او به طور ناگهانی برای کار به بندرعباس رفت و از آن به بعد تماسش با ما قطع شد. حتی سه بار برای یافتن احمد عکسش را در روزنامه‌ها چاپ کردم. حدود پنج ماه پس از ناپدید شدن شوهرم، با غدیر ازدواج کردم که حاصل آن یک پسربچه است. وی درباره نحوه آشنا شدنش با غدیر نیز گفت: ‌غدیر دوست همسرم بود و همراه او به خانه ما می‌آمد.

در ادامه جلسه دادگاه، دختر مقتول با رد ادعاهای مادرش گفت: مادرم غدیر را قبل از اینکه پدرم ناپدید شود به خانه‌مان می‌آورد و مدعی بود قرار است قاتل پدرم با خاله‌ام ازدواج کند. پری نیز با رد ادعاهای دخترش گفت: من احمد را نکشتم و تمام اعترافاتم تحت فشار بازجویی بوده است. در ادامه جلسه دادگاه غدیر در جایگاه قرار گرفت که او نیز با رد اتهاماتش گفت: من و احمد با هم دوست بودیم حتی یکبار من در یک درگیری چاقو خوردم که احمد من را به بیمارستان برد. او خیلی مهربان بود پس چطور می‌توانم دست به قتلش زده باشم. من او را نکشتم و هرچه پیش از این گفتم تحت فشار بوده است. در ادامه جلسه، رییس دادگاه محاکمه را غیرعلنی کرد تا به دیگر اتهامات متهمان رسیدگی شود. پس از آخرین دفاعیات دو متهم به قتل، قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.
منبع: اعتماد
آخرین دفاع زنی که با قاتل شوهرش ازدواج کرد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط shawkila ، mahsa690 ، Boy FierCe ، Ahɱađ Reza ، FuroR ، MᗩᖇᗩL
آگهی
هه هه...چه باحالBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
باحال نیست درد آوره
پاسخ
 سپاس شده توسط mahsa690
ba sina movafeghamDodgy
جز این نیست...!!! بلکه حقیقت این است.. هر زمان که دلمان میگیرد,تاوان لحظه ایست که دل میبندیم..cry2
پاسخ
HeartUndecidedSleepy
پاسخ
عجب مگه داریمTongue
پاسخ
آگهی
چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
واقعا که؟
پاسخ
راست میگه دیگه سینا Sleepy
پاسخ
(29-10-2013، 23:13)shawkila نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه هه...چه باحالBig GrinBig GrinBig Grin
چـــــــــــی تو حـــــــالت خوبهDodgy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Wink طالع بینی ازدواج ماهها با هم
  قتل به بهانه دفاع از «ناموس»؛
Tongue شرایط ازدواج در شهر های مختلف!!!طنز بسیار خفنننن!
  ازدواج دو زن+ عکس
  پیشنهاداتی خاص و بینظیر برای حلقه های نامزدی و ازدواج
  ازدواج مخفیانه دختر 17 ساله با مرد 50 ساله +عکس
Heart زیبایی در ازدواج چقدر مهم است؟
Heart ازدواج زن 18ساله هندی با یک سگ برای شکستن طلسم شیطان+عکس
Photo داستان ازدواج زشت ترین پسر با زیبا ترین دختر عهد باستان
Star با رعایت ← این ۵ Ι≡نکته ازدواج ♣♥♠خود را حفظ کنید∏Π

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان