امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كليپ خداحافظي 7 مقدس...(مجيدي باغيرت)

چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط 2ne1.2ne1 ، سام عفيفي ، جوجوی ناناز ، samira malik ، رامیلا ، blue girl ، هلی ، پری استار ، masoud-19 ، ×ThundeRBolT× ، mahsakhanm ، ...asall... ، reza789
آگهی
صلا اهل فوتبال نیست ولی بازم سپاس دادم
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
هرجاکه هست موفق باشه ولی دل ما با توست فرهاد مجیدی............
روی قلبم مینویسم فقط فرهاد مجیدی و بس............cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

افتخار میکنم استقلالیمـ.....
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
(30-10-2013، 16:02)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه به بازیکنی که میره عربستان واسه پول میگن بازیکن با غیرت ؟؟؟؟

تو از کجا میدونی واسه پول رفته هم تهمت میزنی هم توهین میکنی میگم که کلا بی ادبی...
7
پاسخ
(30-10-2013، 16:08)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2013، 16:07)samira malik نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2013، 16:02)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه به بازیکنی که میره عربستان واسه پول میگن بازیکن با غیرت ؟؟؟؟

تو از کجا میدونی واسه پول رفته هم تهمت میزنی هم توهین میکنی میگم که کلا بی ادبی...
پ ن پ رفته بود واسه صفر کاری رفته بود پول بگیره دیگه

اصلا تو درست میگی که نمیگی رفته واسه پول هر کسی به پول نیاز داره تو ام جاش بودی میرفتی...
7
پاسخ
 سپاس شده توسط reza789
(30-10-2013، 16:15)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره من که با کله میرفتمولی اون رفت تیم شماهم قهرمان نشد اصلا رفت که رفت مگه ستاره تیم ملی مهدی مهدوی کیا نرفت ؟؟؟ ما چیکار کردیم

خب پس وقتی ضایع میشی حرف الکی نزن...انقدر وقت ما رو هم نگیر...مگه تیم شما قهرمان شد؟؟؟؟؟؟؟؟
7
پاسخ
آگهی
(30-10-2013، 16:22)avatar22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گفته من ضایع شدم میگم مهدوی کیا که رفت مگه ما این همه خودمونو جر دادیم بعدشم اون ستاره تیم ملی بود مثل فرهاد که نبود

خب مگه مهدوی کیا رفت به قول خودت اینهمه خودتونو جر دادین ما چیزی به شما گفتیم؟؟؟؟؟؟؟؟
7
پاسخ
خیلیا خودشونو جر دادن...تازه ما هم خودمونو جر ندادیم فقط براش ارزوی موفقیت کردیم همین...
7
پاسخ
داداش ولش کن کسی که بلد نیس حرف بزنه لنگی پارهAngryAngryAngryAngry
پاسخ
داغون شدم کاش نمیرفت
اینم دستای من و مایکلم و ایما کوچولومون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كليپ خداحافظي 7 مقدس...(مجيدي باغيرت) 1

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس/ ایکر مقدس به همراه خسه
  کي روش: مگر جباري خداحافظي نکرده است؟
  سوشا از پرسپوليس خداحافظي کرد (عکس)
  دليل واقعي خداحافظي ريبري از تيم ملي فرانسه
  مقايسه علي کريمي و فرهاد مجيدي (عکس)
  واکنش جالب جهانبخش به صحبتهاي فرهاد مجيدي
  چهره روز: فرهاد مجيدي
  علت خداحافظي مهدوي کيا از تيم ملي
  اشک‌هاي دوناوان در بازي خداحافظي‌اش
  التماس عجیب هوشنگ مقدس از لیونل مسی برای گرفتن عکس یادگاری!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان