امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسرک فقیر: وقتی که دختر هستم مردم بیشتر پول می دهند!!

Question 
دخترک آکاردئون می زند...جلوی سینمایی ... زمانی که فیلم به پایان می رسد به سمت جمعیتی می آید که بعد از دیدن فیلم قصد دارند به سمت خانه خود حرکت کنند. برخی بی توجه به او و برخی پولی به او می دهند... شاید از سر دلسوزی به خاطر اینکه راه امرار معاش یک دختر نوجوان نواختن آکاردئون در کوچه و خیابان است. از سر کنجکاوی از او در مورد زندگی اش و چرایی زندگی او به این صورت می پرسم و اینکه به عنوان یک دختر نوجوان چگونه حاضر می شود تا پاسی از شب در خیابان آکاردئون بنوازد...اما در همین گپ و گفت است که می گوید:"مرد که از خیابان و کار کردن نمی ترسد..." و پسرک مقنعه اش را در می آورد و با لحنی جدی می گوید:"زمانی که یک دختر هستم مردم برای آکاردئون زدنم بیشتر پول می دهند..." به هر حال این مرد کوچک نان آور خانه است و درآمد بیشتر نیاز او...

پسرک فقیر: وقتی که دختر هستم مردم بیشتر پول می دهند!! 1

از شباهتتون فهمیدم که تو نسبتی با گاوآهن داری !
اومدی ، زندگیمو شخم زدی ، زیر و رو کردی رفتی …

پاسخ
 سپاس شده توسط Sмιle ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ʂհმოἶო ، ...asall... ، S*A*H*A*R ، ندا2000 ، arian 007 ، Samaneh77 ، kimia kimia1378 ، Aesthetic ، ❤уαѕαмιη❤ ، saeid ، الهه 1379 ، سوزان 14 ، ~Mahnaz~ ، مرضیه 79 ، *...J U S T I N...* ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، اشا ، سوسک کش ، خانم خلاق ، .امیرحسین. ، اذیتا ، Parisa 78 ، Avril. ، fafa23 ، Mahshid80 ، parisa777 ، negin .m ، [ niki ] ، SPIDER MAN 4 ، Interstellar ، AMIRHOSSINE7 ، beauty girl ، کیمیانا ، andrew. . ، bahar03 ، maynaz90 ، navid8750 ، pegah jb ، دختری تنها درباران ، سانا50 ، neda76 ، Mᴏsᴇs ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، fatima1378 ، shawkila ، دختر شاعر ، لی مین هو3 ، ARMIN.L ، bieber fan ، 22@22@22@ ، zolale qasemi ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، یاسی@_@
آگهی
50اسپم پاک شد منتقل شدخبرها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
ای تاسف بایدکمکشون کرد کم نیستن این قبیل آدما
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  روزنده: مردم مخالف مذاکره با آمریکا هستند/آراء خاکستری، نگاه جناحی ندارند
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
Heart بایدن: حاضر به حضور در دور دوم مناظره انتخاباتی با رییس جمهور هستم
  دختر خوشگل ولی فقیر بخاطر زیباییش یک شبه میلیادر شد (عکس)
  عاقبت عکس گرفتن از روح دختر بچه (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان