امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیان درباره ی حجاب بحث کنیم

نظراتتون راجب به حجاب رو بگین
آزادانه حرف بزنین...
ممنونBig Grin
بی خیال بابا
 سپاس شده توسط آسا آریافر ، pegah jb ، τοxικ ، shawkila ، ըoφsիīkα ، RєƖαx gнσѕт ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، خانوم دکتر ، مبینافرزین ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، ابراهم ، فاطمه 09 ، بیتا خانومی ، *onlygirl* ، ♥h@di$♥ ، دختری تنها درباران ، ×~parand~× ، spent † ، ~ArTaBaNoOs~ ، mahdi1441 ، mahdi f.m ، سووگند ، لبیک یا خامنه ای ، ش ش ش شیطونک 16 ، only-girl ، ɱɪɾʌʛє ، عزیز دردونه ، 11chelsea ، (fatemeh(N ، باران قمری ، مریم14 ، Aesthetic ، پری استار ، ~~SARA:HIVA~~ ، خوشتیپ انجمن ، هلیا78 ، ارش خان ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Nυмв ، گریس ، آویـــســا ، mr.destiny
آگهی
حجاب خيلي خوبه ولي بعضي ها دركش نكردند چون طرفش نرفتند و نذاشتند روحشون درك كنه
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، شاه سلطان ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، ncr_ranger ، ندا2000 ، spent † ، لبیک یا خامنه ای ، only-girl ، aliorang ، ALI REZA J ، Aesthetic ، yujymy ، هلیا78 ، mr.destiny
شاید...
بی خیال بابا
 سپاس شده توسط آسا آریافر ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، spent †
(01-11-2013، 12:28)الهه ی عشق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید...

من كه خودم باحجابم وشيك پوش
 سپاس شده توسط ncr_ranger ، spent † ، لبیک یا خامنه ای ، only-girl ، aliorang ، ALI REZA J ، Avril. ، هلیا78
مسئله بحث کردن درباره ی حجابه این که چقد قبولش داریم
حجاب مطمئنن چیز خوبیه ولی چرا خوبه؟
چرا بعضیا قبولش دارن وبعضیا نه
خوبی های حجاب رو بگیم تا مخالفا بفهمن
مخلفا بدیه حجابو بگن تا موافقا بفهمن
بی خیال بابا
 سپاس شده توسط آسا آریافر ، spent † ، لبیک یا خامنه ای ، هلیا78
حجابه که زن بودن زنو مشخص می کنه
اونی یه زن واقعیه که بتونه جلوی نفسشو بگیره و حجاب داشته باشه
می گویند اشعار  یک شاعر زمانی معنا پیدا می کند که عاشق شده باشد.هرگز این جمله را درک نکرده بودم تا زمانی که عاشقت شدم.تمام عاشقانه هایم تقدیم به تو...
 سپاس شده توسط niloofar kh ، spent † ، لبیک یا خامنه ای ، only-girl ، aliorang ، Avril. ، هلیا78
آگهی
می تونه دلیل خوبی باشه ولی توی زندگی حجاب چه قد واست مفید بوده؟
بی خیال بابا
 سپاس شده توسط spent † ، لبیک یا خامنه ای
حجاب چیز عالی هست و من دوست دارم حجاب داشته باشم ولی بخاطر فرهنگ خانوادم نمی تونم ولی تصمیم دارم وقتی ازدواج کردم اگه همسرم دوست داشت با حجاب شم و حجاب هیچ بدی نداردHeartHeart
 سپاس شده توسط آسا آریافر ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، spent † ، لبیک یا خامنه ای ، aliorang
سوال اینه
چرا چیز خوبیه؟
بی خیال بابا
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، spent † ، لبیک یا خامنه ای
حجاب؟؟
خوبه؟؟؟چه قدر خوبه؟؟؟؟اونقدر خوبه که وقتی چادر داری یا شالت جلو هستش بهت میگن (چه دختره نجیبی)ولی نمیدونن خیلی از اینهایی که خودشونو با حجاب جلوه میدن از زیر خرابن؟؟؟و وقتی شالت عقب باشه یا نخوای چادر بر سر کنی بهت میگن (تو مایه ی ننگ جامعه هستی؟؟؟تو بی عفتی؟؟؟؟؟؟تو نجیب نیستی؟)اینه؟؟؟این حجابیه که شما و پیروانتون همیشه ازش دم میزنید؟؟؟؟

میخوام بگم بدون داشتن حجاب هم میشه نجیب بود و طرز فکرتون اشتباهه چون از همون اول اشتباه توی مغزتون فرو کردن
شاید همه ی اون بی حجاب ها هم نجیب نباشن ولی خیلی هاشون پاکتر از کسایی هستن که فقط دماغ و چشماشون را از چادر میزارن بیرون

اصلا نجیب بودن برای شما معنای دیگه داره...

کلا بحثت اشتباهه و آخرش هم منجر به دعوا و کینه دوزی میشه چون از این بحثا زیاد داشتیم که هیچکودوم عاقبت خوشی نداشتن...

دیگه خسته شدم ازبس درباره ی اینجور چیزا نوشتم...واقعا خستم

درهر صورت عقیده ی دیگران برام محترمه تا وقتی عقیدشون آسیبی به جامعه نزنه و عقیده ی منم براشون محترم باشه در غیر این صورت...
بیان درباره ی حجاب بحث کنیم 1

سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Łost Đλtλ ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، niloofar kh ، ×~parand~× ، spent † ، armin van buuren ، narin13 ، sina021 u ، farzad0 ، *tara* ، ~~SARA:HIVA~~ ، اقیانوس اشک ها ، Dead-Girl ، هلیا78 ، ارش خان ، کیمیانا ، آویـــســا

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیا درباره غیرت بحث کنیم
  بیانات امامان معصوم (ع) درباره مسخره کردن دیگران
Star نکاتی مهم که باید درباره قرآن بدانید
  در بیان آن که چرا صوفی را اسم صوفی کردند.
Star __کتابی جنجالی درباره واپسین روزهای زندگی پیامبر اسلام
  چگونه یک جن احضار کنیم
  بیایید فرض کنیم
  سخنان گهر بار زئوس درباره حجاب.
Star به حج برویم یا به فقرا کمک کنیم / پاسخ به یک شبهه قدیمی
Heart یک داستان کوتاه درباره امام زمانم(قشنگه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان