امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۩۞۩ استاتوس خونه ی فـــــــلشــ---خــــور۩۞۩

با عرض سلام 

از اسم تاپیک معلومه که موضوعش چیه اما 

1) این تاپیک رو برای این باز میکنم که جمله ها و قطعه های فلسفی ، طنز ، عاشقانه و ... که نسبتا کوتاه باشند رو داخلش قرار بدم ( قرار بدیم ) 

2) از اونجایی که بعضی جمله ها و قطعه ها واقعا زیبا هستند و در عین حال مختصر ، اینطور دونستم که برای هر کدوم لازم نباشه یه تاپیک باز شه و دو خط نوشته بشه بعد همه بیان یه کلمه ی مرسی بزارن زیرشو برن 

3) در مورد اسم تاپیک هم خدمت گلتون بگم که اولا همه میدونیم که اینجور متن ها معمولا در فیس بوک هستند که نام استاتوس به معنای وضعیت رو دارند و من هم چون اسم دیگری به ذهنم نرسید که مرتبط باشه ، همین رو انتخاب کردم .  ( دومنشم همونه که اسم دیگه ای که مرتبط باشه پیدا نکردم ) 

4) این تاپیک هم مثل تک عکس عمومی هستش و هر عضوی میتونه داخلش پست قرار بده اما با یکسری شرایط : 

* اول از همه اینکه از کلمات رکیک استفاده نکنین ( قبول دارم بعضی جاها همون کلمات عضوی از متن هستند پس پیشنهاد میکنم اون متن هارو قرار ندید )

* دوم اینکه : خواهش میکنم صحبت ، درد دل و هر چیز غیر مرتبط دیگه رو اینجا بیان نکنید
* اگر از مطلبی خوشتون اومد میتونین اون رو لایک کنین ( تشکر ) و اگر خوشتون نیومد میتونین هیچکاری انجام ندین و کسی هم نمیفهمه که خوندینش 
* چنانچه احساس کردین مطلبی که ارسال شده مشکلی داره میتونین به خودم پی امش کنین در اولین فرصتی که بخونمش رسیدگی میکنم 

اضافه میکنم : بعضی از مطالب فقط جنبه ی طنز دارند نه هیچ چیز دیگه ای ! 
دیگه حرفی نیست 

امید وارم خوشتون بیاد 

تــنهایی را باید با خط بریــل می نوشتند ...

شنیـــدنش کافــــی نیست ،

باید لــــــــمــــــــســـــش کرد ...!
لعنتی من خاطرت را میخواستم نه خاطره ات را

۩۞۩ استاتوس خونه ی فـــــــلشــ---خــــور۩۞۩ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، vida1994 ، shawkila ، ÆMÆշЇÑζ
آگهی
هاااااااااا؟؟؟؟؟؟
دیدپینی۩۞۩ استاتوس خونه ی فـــــــلشــ---خــــور۩۞۩ 1
پاسخ
(03-11-2013، 0:36)lamya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاااااااااا؟؟؟؟؟؟
انواع جمله های فلسفی ، عاشقانه ، طنز و ... در صورت امکان با عکس و به صورت کوتاه قرار بدیم
لعنتی من خاطرت را میخواستم نه خاطره ات را

۩۞۩ استاتوس خونه ی فـــــــلشــ---خــــور۩۞۩ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط vida1994
هَــــــــــســــتــــ رآ اَگَــــــــر قَـــــدر نَــــــدآنــــیــــ  مـیــــــشَـــــــــوَد بـــــــــــــود ...
وَ چـــــــــــــــــهـ  تَـــــــــلــــــخــ  اَســـــــــــتــــــ هَـــــسـتــــــِ  کَــــــــــــــــــســـیــ  بـــــــود شَــــــــــوَد ...
چـــــــــــــــــهـ  خــوبــهـ  کــهـ برگـشـــــــــتیـــ ...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پاشوبریم خونه خانومم
  وقتی ظرف تمیز تو خونه نیست
  استاتوس طنز و خنده دار عید دیدنی
  چطوری خونه بخریم با این اوضاع؟
Star اگه ي روز تو خونه تنها باشي اينو ببيني داره از پله ها مياد بالا چيکار ميکني؟من ک سکته
  استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک (طنز جدید اعترافات خنده دار طنز اول مهر طنز مورد د
  ساختن خونه های روی پشت بوم ها....!!!!تعجب میکنی!!!
Sad خاطره ی دیوونه خونه ی من(کاملا واقعی)
  استاتوس غمگین بفرمایین
  استاتوس غمگین بفرمایین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان