امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

غیرت...

آقا اجازه هست خانمتون رو نگاه کنم.....جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی موأدبانه گفت : ببخشید آقا! من می تونم یه کم به خانوم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟مرد که اصلا توقع چنین حرفی را نداشت و حسابی جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و میان بازار و جمعیت، یقه جوان را گرفت و عصبانی، طوری که رگ گردنش بیرون زده بود، او را به دیوار کوفت و فریاد زدمردیکه عوضی، مگه خودت ناموس نداری گ... می خوری تو و هفت جد آبادت … خجالت نمی کشی؟ …جوان امّا، خیلی آرام، بدون اینکه از رفتار و فحش های مرد عصبی شود و عکس العملی نشان دهد، همانطور موأدبانه و متین ادامه دادخیلی عذر می خوام فکر نمی کردم این همه عصبی و غیرتی شین، دیدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه میکنن و لذت می برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگیرم که نامردی نکرده باشم … حالا هم یقمو ول کنین، از خیرش گذشتممرد خشکش زد … همانطور که یقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زیر چشمی زنش را برانداز کرد …
NABASHI DOSTAT HASTAN Big Grin Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط sefidbarfy ، پری استار ، TurK WolF ، Ѧℳℐℝ ، shawkila ، i like english ، mona49 ، مروارید ، fatima1378 ، سانا50 ، بهرخ
آگهی
OH MY GOD
غیرت... 1
پاسخ
متن جالب وخوبی بود ممنونWink
غیرت... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra1377
فک کنید مرده تو اون لحظه چه حالی داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin
غیرت... 1
پاسخ
.............
پاسخ
خوبه2
پاسخ
آگهی
nky
پاسخ
مگه اون زنه چي كار مي كرد
پاسخ
بیچاره مرده. کردش تو *** خر درش اورد....Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غیرت... 1
پاسخ
(05-11-2013، 21:02)mona49 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچاره مرده. کردش تو *** خر درش اورد....Smile
هههههههههههههههههههBig GrinBig Grin
غیرت... 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان