نظرسنجی: دخترا باهوش ترن یاپسرا
این نظرسنجی بسته شده است.
دخترا
62.50%
40 62.50%
پسرا
37.50%
24 37.50%
در کل 64 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخترا باهوش ترن یاپسرا

پسرا هرچقدر هم که ادعای باهوشی داشته باشن بازم قادر به شناخت کامل یه دختر نیستن
درنتیجه دخترا باهوشن که اجازه شناخت خودشونو به هر کسی نمیدن
آگهی
من برای اینکه پسرم نمیگم ولای از چندتا معلمون که زن بودن پرسیدم گفتن پسرا تو ریاضی باهوش ترن بقیه درسا بستگی خود طرف داره
من سپاس میخوام  crying  crying
فک نکنم بیشترتون به این فکر کردین دخترا در پایان نه سالگی به سن تکلیف میرسن عقلشون کامل میشه اما پسرا در پایان15 سالگی یعنی پسرا تا میان عاقل بشن باید 6 سال تحمل کنند
زنا از چند چیز از مردا کم دارن در اعضای بدن یکی هم مغزه اما دخترا می دونن چطور ازش استفاده کنند اما پسرا نه بیشترش نه
 سپاس شده توسط mahyy
به نظرتون بحث سر هوش فایده‌ای داره؟
هوش خدادادیه ولی سعی و تلاش نه. انسان باهوش متوسط ولی پر تلاش حتما میتونه از یک نابغه بی تلاش جلو بزنه. اینو بار ها و بار ها دیدم و تجربه های تلخی در این مورد دارم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط _mahi_
(07-11-2013، 15:44)f123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرا چون در تاریخ پسرا وسایل بیشتری اختراع کردن ودخترا اکثرا منشی بودن این دیگه به همه ثابت شده

نمی خوام بگم ما دخترا باهوشیم
ولی حرف تو اصن درس نیس چون به خانوما اجازه نمیدادن وارد جامعهبشن
مثلا تو انتظار داری دوره قاجار که نا اصن اجازه هیچ کاری نداشتن یه زن چطوری یه چیزی اختراع کنه

(25-10-2019، 12:23)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرتون بحث سر هوش فایده‌ای داره؟
هوش خدادادیه ولی سعی و تلاش نه. انسان باهوش متوسط ولی پر تلاش حتما میتونه از یک نابغه بی تلاش جلو بزنه. اینو بار ها و بار ها دیدم و تجربه های تلخی در این مورد دارم.

با نظرت کاملا موافقم

ربطی به دختر و پسر نداره ربط به هوش داه
 سپاس شده توسط امیررضا*
ربطی به دختر یا پسر بودن نداره 
دررابطه همه  باهم برابرند 
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

آگهی
اصن دختر به خنگ بودن معروفه

(31-10-2019، 23:05){HoSsein_83} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن دختر به خنگ بودن معروفه

کی اینو گفته  Angry
نباید اینو گفت همه ی ما انسانیم
درسته در یه سری چیزی ها متفاوتیم و هممون به یک اندازه هوش داریم
یکی بیشتر از این هوش استفاده میکنه و بقیه فکر میکنن از بقیه بهتره و ممکنه کسی ازش استفاده نکنه و به کم هوشی متحم شه
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط jupiter111
ببببببلالبفاف
من سپاس میخوام  crying  crying
(07-11-2013، 16:10)sina_007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از قیافه ی همه دخترا زار میزنه که ..... اند!BlushBlushBlush

بی ادبببب

(25-10-2019، 11:01)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک نکنم بیشترتون به این فکر کردین دخترا در پایان نه سالگی به سن تکلیف میرسن عقلشون کامل میشه اما پسرا در پایان15 سالگی یعنی پسرا تا میان عاقل بشن باید 6 سال تحمل کنند
زنا از چند چیز از مردا کم دارن در اعضای بدن یکی هم مغزه اما دخترا می دونن چطور ازش استفاده کنند اما پسرا نه بیشترش نه

آفرییییین
بهترین بالین من آغوش توست 8

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سوال از دخترا
Photo دخترا وپسرا دوس دارین در اینده تیپتون چهری باشه عکس بفرستین
  دخترا بیشتر دروغ میگن یا پسرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دخترا مفيد ترن يا پسرا بدويين ببينم كدوم گروه برنده ميشه
  فقط واسه دخترا
  قابل توجه تمامی پسرای انجمن اگه نیان پسر نیستید. دخترا شما اکیدا نیاننن
  هم دخترا هم پسرا بیاین یک سوال دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
  دخترا جواب بدن
  درس خوندن دخترا
  نظرسنجی دخترا و پسرا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان