امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه ادمایی هستن این پسرا

چرا فکر بد می کنی
به سلامتی همه اوناییکه هزار تا خاطــــــرخواه دارن ولی دلشون گیر منه!!!:492:
پاسخ
آگهی
قشنگ بووود 
4xv
با مداد کودکی هایم مینویسم
دوستت دارم
چون کودکی هایم دروغ نمیگوید
:bighug:
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra1377
(20-11-2013، 18:20)shirin.98 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگ بووود 
4xv
عاشششششقتم دوست منTongue
NABASHI DOSTAT HASTAN Big Grin Tongue
پاسخ
اصغر برات بمیره علییییییییییییی،نه مادرتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
این زندگی چه خوبه
آره زندگی چه خوبه

Blush
پاسخ
خوب پس که اینطور..... منم میدونم چیکار کنم خانم زهرا .... . کاری میکنم تمام پسرای این انجمن دشمن تمام دخترای انجمن بشن ...
من ادم بدی نیستم ولی همیشه به یاد بد بودن هستم میخوام بشم بدترین ادم رو کره زمین ولی ... یه کم زمان میخواد .
پاسخ
ههههههههههههههههه چه ادمایی ؟؟؟Big Grin
چه ادمایی هستن این پسرا 2
پاسخ
آگهی
(27-11-2013، 17:54)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب پس که اینطور..... منم میدونم چیکار کنم خانم زهرا .... . کاری میکنم تمام پسرای این انجمن دشمن تمام دخترای انجمن بشن ...
من ادم بدی نیستم ولی همیشه به یاد بد بودن هستم میخوام بشم بدترین ادم رو کره زمین ولی ... یه کم زمان میخواد .
بی جنبهAngry
پاسخ
(27-11-2013، 18:01)zahra1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2013، 17:54)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی جنبهAngry
بی جنبه ؟؟؟؟؟؟؟‌تو به این میگی بی جنبگی ؟؟؟؟ هر چی دلت خواسته به پسرا گفتی بعدا توهینم میکنی ؟؟؟
برو تو ارسال های من ببین حتی یه توهین کوچیکم که شده به دخترا کردم ؟؟؟؟ خوب معلومه که نه چون من هیچ فرقی بین ادما نمیبینم به ظاهرشون نگاه میکنم ...
پاسخ
(07-11-2013، 17:00)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیتDodgy
عجب بابا..یه بارمیگه جالب بود.دوباره میگه بی کیفیتConfused

(27-11-2013، 18:07)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2013، 18:01)zahra1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی جنبهAngry
بی جنبه ؟؟؟؟؟؟؟‌تو به این میگی بی جنبگی ؟؟؟؟ هر چی دلت خواسته به پسرا گفتی بعدا توهینم میکنی ؟؟؟
برو تو ارسال های من ببین حتی یه توهین کوچیکم که شده به دخترا کردم ؟؟؟؟ خوب معلومه که نه چون من هیچ فرقی بین ادما نمیبینم به ظاهرشون نگاه میکنم ...
اقا اصن شرمنده.منظورم باشما نبود.خوبه؟
NABASHI DOSTAT HASTAN Big Grin Tongue
پاسخ
(27-11-2013، 18:08)zahra1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2013، 17:00)Ahang jooON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیتDodgy
عجب بابا..یه بارمیگه جالب بود.دوباره میگه بی کیفیتConfused

(27-11-2013، 18:07)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی جنبهAngry
اقا اصن شرمنده.منظورم باشما نبود.خوبه؟
نمیخواد شرمنده باشین ... اشکالی نداره ... من یه خورده عصبانی شده بودم ...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  خدایی حرکت این پسرا چن تا لایک داره بدو که ازدستت رفته
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  دخترا و پسرا بدویید
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  متن های پسرونه.پسرا بدویید
  چرا پسرا اینقدر ضایع هستن؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان