امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاریخ عرضه ی جهانی The Sims 4 اعلام شد

«ماکسیس» و EA تاریخ عرضه ی جهانی The Sims 4 را پاییز 2014 اعلام کردند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://news.dbazi.com/wp-content/uploads/2013/10/the-sims-4-music.png
بازی ابزارهای جدیدی برای خلق موارد جدیدتر در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین تمام سیمز ها دارای احساسات و هوش بالاتری خواهند بود و به کاربر اجازه خواهند داد تا ذهن، بدن و قلب سیمز های خود را اداره کند.
راچل فرانکلین گفت:

“سری بازی های سیمز بهترین طرفداران را در دنیا دارد و صبر و تشویق آنها همواره در بالاترین حد قرار دارد.”"این میلیون ها صدا منبع انرژی ما در روند توسعه ی بازی هستند و کمک می کنند تا The Simis 4 بلند پروازانه ترین و بهترین بازیی باشد که استدیو ما تاکنون ساخته است.”
“ما بیش از این نمتوانیم منتظردیدن عکس العمل طرفدارانمان تا پاییز 2014 وقتی که The Simis 4 بیرون می آید باشیم”
شما می توانید بازی را پیش سفارش دهید که در این صورت به نسخه ی محدود The Sims 4 Life of the Party که به صورت دیجیتالی عرضه می شود دسترسی خواهید داشت.
پاسخ
 سپاس شده توسط ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، پونی کوچولو ، HediVampire ، -Nᴇɢᴀʀ- ، king guitarist ، sorena800
آگهی
وای من عاشق سیمسم ولی فک نمیکنم خیلی هم جدیدباشه هامن یه سیمس دارم توش خوناشاممم میشه موسیقی دان وهنرمندوانواع اقسام سازاروهم داره
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
مرسی اجی از نظرت ولی فک کنم منظور اینجا ورژن دوم بازیه:cool:
پاسخ
(12-11-2013، 17:10)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای من عاشق سیمسم ولی فک نمیکنم خیلی هم جدیدباشه هامن یه سیمس دارم توش خوناشاممم میشه موسیقی دان وهنرمندوانواع اقسام سازاروهم داره

سیمز لت نایت منم دارمشHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاریخ عرضه ی جهانی The Sims 4 اعلام شد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
منم بازی میکنم خیلی باحاله...!

مخصوصا اینکه بازی در میاره و نصب نمیشه...!

و فقط اولین نسخشو میریزه...!
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
(12-11-2013، 20:41)vinyl scratch نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2013، 17:10)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیمز لت نایت منم دارمشHeart
نچ سوپر نچرال
تاریخ عرضه ی جهانی The Sims 4 اعلام شد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
آگهی
خوب بود
تاریخ عرضه ی جهانی The Sims 4 اعلام شد 1" />
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
ولی کیفیت قیافه هاشون پایین میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa. ، امیرمحمد..
خوب بودد
پاسخ
 سپاس شده توسط Navisa.
IdeaIdeaIdea
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بازی rouge company برای ps5 عرضه میشود
  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی Valhalla اعلام شد
  سیستم مورد نیاز بازی Cyberpunk 2077 اعلام شد
  تاریخ عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد
  تاریخ انتشار بسته الحاقی On the Edge بازی Frostpunk مشخص شد
  تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد
  تاریخ انتشار Dying Light 2 احتمالاً در هفته‌های پیش رو مشخص خواهد شد
  گزارش: Resident Evil: Village تنها برروی پلتفرم‌های نسل بعدی عرضه خواهد شد
  Summer of Gaming | تاریخ عرضه‌ی بازی Stronghold: Warlords با انتشار تریلری مشخص شد
  سیستم مورد نیاز بازی Death Stranding اعلام شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان