امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس دلتنگی وتنهایی ابان92

Heart 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس دلتنگی وتنهایی ابان92 1

صبر کن عشق زمین گیر شود بعد برو یا دل از دیدن تو سیر شود بعد برو
تو اگر کوچ کنی بغض خدا می شکند
صبر کن گریه به زنجیر شود بعد برو

.

.

.

.

از تنهایی گریزی نیست بگذار آغوشم برای همیشه یخ بزند نمیخواهم کسی شال گردن اضافی اش را دور گردنم بیاندازد

.

.

.

.

زخمی عمیق دردلم است………… روزگار بی رحم نمک میپاشد………. و من پیچ و تاب میخورمو همگان گمان میکنند که من مستم و میر قصم…

.

.

.

.

شال و کلاه میبافم باخیالت… تا در سرمای نبودنتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یخ نبندم...

.

.

.

.

میان همهمه ی برگهای خشک پاییزی فقط ما مانده ایم که هنوز از بهارلبریزیم

.

.

.

.

از عذاب بی تو بودن،در سکوت خود خرابم،دوری از صورت ماهت،هر نفس میده عذابم، خاطرات با تو بودن شب و روز میاد بخوابم،اینه آخرین کلامم ،بخدا بی تو خرابم

.

.

.

.

خدا از بهترینها فقط یه دونه خلق کرده ، دقت کردی چقدر تنهایی؟!

.

.

.

.

غم «دانه» «دانه» بر صورتم میریزد شور است طعم دوریت...

.

.

.

.

بی تواین فاصله ها طاقت من برده / ساعتم زنگ زده عقربه هایش مرده / کاش باورکنی از دوری تو دلتنگم /این دل خسته ام از دوری تودیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پژمرده..

.

.

.

.

چرا میگویند…ها…علامت جمع است درحالی که وقتی آنرا با،تن…+…ها جمع میکنی…
خودت میمانی و خودت!!!

.

.

.

.

شاعر از آن کوچه گذشت لیک شعرى نسرود نه که سرگشته نبود نه که معشوقه نداشت کوچه سالهاست دگر که خیابان شده بود

.

.

.

.

کوک میکنم چشمانم را روی آمدنت، نمی آیی و من برای همیشه خواب میمانم

.

.

.

.

گفتی منو فراموش کن اما بپرس ببین ارزش به یاد موندنوداری؟

.

.

.

.

چه فرقی میکنه پاییز یا بهار وقتی اوناباشن و تو نباشی چه تفاوتی داره شنبه یا جمعه وقتی هفت روز هفته به انتظار بگذره مهم اینه که لحظه ها میگذرن ولی تو کنارم نیستی!!!

.

.

.

.

اینجا آسمان ابریست ، آنجا را نمی دانم اینجا شدهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاییز، آنجا را نمی دانم اینجا دلی تنگ است ، آنجا را نمی دانم …

.

.

.

.

در سکوت دادگاه سرنوشت / عشق بر ما حکم سنگینی نوشت
گفته شد دلداده ها از هم جدا / وای بر این حکم و ایندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قانون زشت

.

.

.

.

ما بر سر این آب روان می گذریم
من بی تو و تو باد گران می گذریم
شادی کنی و غمت خورم باکی نیست
چون هر دوی ما از ایندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهان میگذریم

.

.

.

.

زچشمانم هرچه دور افتی به دل نزدیکتر باشی ، تو را کی میتواند روزگار از یاددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میگیر

.

.

.

.

میدونی مترسک به کلاغ چی گفت؟ گفت: هرچی میخوای نوکم بزن اماتنهام نزار

.

.

.

.

با من بمـــان …
آن‌ها که رفتنشان را طـــاقت آوردم …

تونبودن

.

.

.

.

غمگینم همچون پیرزنی که آخرین سربازی که از جنگ بر میگردددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پسرش نیست
.

.

.

.

نقــاش خــــوبی نــــبودم…
اما ..
ایــن روزها…
به لطـف تــــــــــو…
انتظاررا دیـــدنی میکــشـم

.

.

.

.

کاش دل آدم عین دماغ بود وقتی می گرفت فین می کرددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وامیشد
.
.
.
دوستان عزیزاگه خوشتون اومد سپاس بدین
روزی میرسد که دیگر نه صدایم را بشنوی ... نه نگاهم را بیبینی ... نه وجودم را حس کنی ... وان لحظه است که معنا تمام حرفهای گفته و نگفته ام را میفهمی ولی من دیگر نیستم نیستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد99 ، کیان444 ، rezaak ، melika1377
آگهی
مرسییییییییییییییییی عالیییییییییییییییییییییییییییی بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
ممنون
[img=20x20]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس دلتنگی وتنهایی ابان92 1 [/img]Inam eshgham
پاسخ
نظرلطفاااااااا
روزی میرسد که دیگر نه صدایم را بشنوی ... نه نگاهم را بیبینی ... نه وجودم را حس کنی ... وان لحظه است که معنا تمام حرفهای گفته و نگفته ام را میفهمی ولی من دیگر نیستم نیستم.
پاسخ
عالیه خیلیر با حال بود
پاسخ
عالی Heart
پاسخ
آگهی
ممنون عزیزم...
بعضیاش تکراریی بود اما قشنگ بودن

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان