امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمام رفتن خانوما!!(طنز)

خانومی که قراره شوهرش بعد از 1 ماه از ماموریت کاری برگرده ، خونه اش را مرتب می کنه و پس از اتمام کارها تصمیم می گیره به حمام بره تا برای شوهرش ترگل ورگل بشه !

شروع میکنه به در آوردن لباس ها و همینکه لخت میشه و میخواد آب بریزه رو سرش ! صدای زنگ خونه در میاد ، زن تند و سریع لباس هاش و می پوشه و میره دم در و می فهمه که شوهرش با میوه فروش سر کوچه تماس گرفته و میوه فروش براش میوه فرستاده !
زن دوباره میره تو حمام و روز از نو و روزی از نو ، و همینکه لخت میشه باز صدای زنگ خونه رو میشنوه ! باز لباس می پوشه و میره دم در و می بینه اینبار پستچی اومده و نامه آورده !

زن برای بار سوم میره تو حمام و لباس هاشو در میاره و لخت میشه و همینکه دستش و روی دوش می ذاره ، صدای زنگ در رو می شنوه ! از پنجره حمام نگاه می کنه و می بینه برادر شوهر نابیناش دم در منتظره !
زن با خودش میگه : اگه دوباره بخوام لباس بپوشم و لباس در بیارم دیر میشه و ممکنه شوهرم از راه برسه و من نتونم یه حموم درست و حسابی برم !
بنابراین زن با خیال راحت همون جور لخت میره پشت در و در رو برای برادر شوهرش باز می کنه ! برادر شوهر نابینا با یک جعبه شیرینی وارد منزل میشه ! زن تعارفش میکنه و خودش راه میافته جلو و از پله ها میره بالا و برادر شوهر هم به دنبالش !
زن همون طور لخت و عریون میشینه رو کاناپه و برادر شوهر هم روبروش میشینه !
زن میگه : خب خوش اومدی ! صفا آوردی ! فکر کنم داداشت هم تا چند ساعت دیگه از سفر برگرده !
برادر شوهر سرخ و سفید میشه سرش و میندازه پایین و میگه : راستش خواستم وقتی در رو باز کردین بهتون بگم ولی زبونم بند اومد ! من چشمام رو تازه عمل کردم و اینم شیرینیه بینا شدنمه که آوردم خدمتتون !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمام رفتن خانوما!!(طنز) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، mobina bieber ، CM ARMIN ، مهناجون78 ، parsa mo ، m love f ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، zolale qasemi ، A باحال ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، mojtaba312 ، ma.sr ، پایلار ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، JKOOB ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، pegah 13 ، پرنسس گاردنیا ، RTEMIS@ ، irenealireza ، پرنسس22 ، mahdi.ir ، دختر شاعر ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، پيشي ي ملوس ، Ana Hita ، sosun24 ، ~Mahnaz~ ، eri 5 ، ♥bahar♥ ، mario007 ، پونی کوچولو ، shawkila ، ایلگار ، @پوریا@ ، atena2015 ، Volkan ، eagle2 ، hadi0120 ، ❤уαѕαмιη❤ ، نفیسه:-) ، Modern Thinking ، AعطریناA ، ممدو1 ، MAHSA~ ، mahali ، محمد هادی ، +K!nd~G!Яl+ ، .. ReZa .. ، TARA* ، sufiy ، girl of chaos ، Brooklyn Baby ، donia. ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، mr.destiny ، 83 pooneh ، saba 3 ، حسن CR7 ، تینا45 ، み£∂ɨע£ ، minoojoon ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، محمدرضا.ر ، نرسا ، ѕтяong
آگهی
تکراری
ولی
سپاسیدمDodgy
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، دختر شاعر
ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خیلی با مزه بود ممنونTongueTongueTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ
25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr​rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrccccccccccccccccccccccc
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
زندگی چیز جالبیه
پاسخ
آگهی
اگر اشتباه نکنم فک کنم تکراری بود 
ولی جالب بود ممنون
حمام رفتن خانوما!!(طنز) 1
پاسخ
تکراری بودUndecided
ولی سپاسBig Grin

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
ههههههههههه خیلی با حال بود
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
حمام رفتن خانوما!!(طنز) 1حمام رفتن خانوما!!(طنز) 1
پاسخ
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای مردم از خنده دارم میمیرم 25r3025r3025r3025r3025r3025r30
  • یه سی سی دوست دارم ، یه قطره عاشقتم
  • یه بشکه دروغ گفتم25r30
  • سپاس به رو ماهت:494:

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تفاوت عروسی رفتن دخترها با پسرها(مخصوص با جنبه ها)
Wink سربازی رفتن دخترا طنز
Wink داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون)
  لطفا یه لحضه خانوما بیان تو بعدش برن دنبال عشق بگردن
  عروسی رفتن دخترها و پسرها + طنز
Lightbulb عجیب و قریب ترین حمام ها از سراسر جهان +عکس
  رفع پارگی فرش و از بین رفتن قسمتی از سر ریشه های فرش - بخش اول
  رفع پارگی فرش و از بین رفتن قسمتی از سر ریشه های فرش - بخش دوم
  رفع پارگی فرش و از بین رفتن قسمتی از سر ریشه های فرش - بخش اول
  طراحی حمام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان