نظرسنجی: شما توی کانتر کدوم گروه رو بیش تر دوست دارید؟
تروریست
پلیس
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توی کانتر کدوم گروه رو بیش تر دوست دارید؟

شما توی بازی کانتر کدوم گروه رو بیش تر دوست دارید؟
1 - تروریست ( terorist )
2 - پلیس ( police )

Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط جواد نکونام ، mustafa ceceli ، ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، elisa.d ، لیونل مسی بهترین 10 دنیا ، mahrana 11 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ultimate_dead.pool ، shining ، MAZIYAR007 ، خدم
آگهی
تروریست فقط به خاطر کلاش Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خنده دارترین و جالب ترین گیف جهان!!!!!! (:
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forummember.php?action=profile&uid=91406
پاسخ
 سپاس شده توسط ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، لیونل مسی بهترین 10 دنیا ، nafas1999 ، M ATIN ، DAZZLING BOY
  • پلیس                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        دوست عزیز استقلال درخواب ببیند که حریف پرسپولیس شده بگو خبHeart                 

پاسخ
 سپاس شده توسط لیونل مسی بهترین 10 دنیا
پلیس بهتره
پاسخ
 سپاس شده توسط ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، لیونل مسی بهترین 10 دنیا
من پلیس
میگن شیشه دل نداره اما وقتی روش نوشتم دوست دارم آروم آروم گریه کردcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط لیونل مسی بهترین 10 دنیا
تروریست
من در رفاقت این گونه ام :
پایدار تا « پایِ دار » ... !

کانون هواداران کریس رونالدو در فلشخور

http://www.footballars.blogfa.com

http://www.flashkhor.com/forummember.php?action=profile&uid=91406
پاسخ
 سپاس شده توسط لیونل مسی بهترین 10 دنیا ، جواد نکونام ، DAZZLING BOY
آگهی
تروریست
تادنیا دنیاست رئال نوکربارساست * مسی آقای گلهاست * نیمار خوشگل وزیباست * ژاوی سلطان پاسهاست * پویول عند دفاهاست * پیکه هرکول بارساست * اینا تو تیم بارساست * بارسا فراتر از یه باشگاست * مارتینو عزیزدل ماست * آنچلوتی توحسرت 5 تاست * کریس خاک پای ماست * رئال تیم احمقاست * قهرمانی توهم اوناست * شفاشون آرزوی ماست !!!
{ بارسایی عزیز سپاس یادت نره ها }
پاسخ
 سپاس شده توسط جواد نکونام ، ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، DAZZLING BOY ، TMNT2016
برا من فرقی نمی کنه ولی چون بیشتر وقتا تو گیم نت اونی که جلوی همه حرکت می کرد من بودم به تفنگ دقیقی نیاز داشتم که زود نشونش بزرگ نشه پس سعی می کردم پلیس باشم.بخاطر ام4
در زندگی به 3 چیز تکیه نکن : غرور - دروغ - عشق .ادم با غرور می تازد با دروغ می بازد باعشق می میرد.(دکتر علی شریعتی)
مهران مديري ديالوگ:   تا ديروز جلوي اسانسور واي ميستاد ميگفت دربست  حالا براي من فرهنگ اپارتمان نشيني ياد ميده
فيلم "دايره زنگي"
پاسخ
من پلیسHeartHeart
خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........توی کانتر کدوم گروه رو بیش تر دوست دارید؟ 1
پاسخ
تروریست
[img=20x20]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی کانتر کدوم گروه رو بیش تر دوست دارید؟ 1 [/img]Inam eshgham
پاسخ
 سپاس شده توسط لیونل مسی بهترین 10 دنیا ، جواد نکونام ، ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، DAZZLING BOY

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست پسر چیست ؟
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  دخترا بگین کدوم^_^
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
  کدوم خوشمزه تره؟!
Tongue کدوم خوراکی؟
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
Question دوست پسر چیست ؟
  بدو اگه دوست داشتی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان