امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه می تونی نخند

تو جاده داری میری که تابلوخطر ریزش کوه زده خو الان چی کارباید بکنیم؟بریم؟نریم؟چراغ روشن بریم یاخاموش بریم؟پیاده شیم هل بدیم فوش بدیم؟ به نظر من بهتر بود می نوشتن :برو اما اگه کوه ریخت روت زنده موندی نیای زر بزنی.             

این یکی واقعی یه 

یه استاد داشتیم هروقت میومد به دخترا تیکه مینداخت البته به غیر از من    به دلایلی از من حساب می برد.این دختراهم تصمیم گرفتند هر وقت استاد تیکه انداخت ازکلاس برن استادم فهمید جلسه ی بعد استاد دیر اومدوبرای توجیح تا خیرش گفت:داشتم از انقلاب می اومدم دیدم یه صف طولانی از دختراست رفتم پرسیدم:این جا چه خبره؟گفتن با کارت دانشجویی شوهرمی دن.این دخترا پا شدن برن که استادگفت:کجا میرید وقتش تموم شد تا ساعت10بود

یکی از فانتزیام اینه که وقتی عاقد میگه: ایا وکیلم؟ بپرم بگم نه تو عاقدی

یکی از تفریحاتم تو مهمونی یا اینکه به طرف بگم زیپت بازه شما هم امتحان کنید طرف یهو 5 کیلو کم می کنه.
اقا پسر هایی که می گن زنا همشون مثل همن به من بگن خدا وکیلی می خوام بدونم بین خاله شادونه وجنیفر لوپزوالنازشاکردوست چه شباهتی وجود داره
بدوبدو خودمو به اتوبوس رسوندم راننده می گه می خوای سوار شی میگم:په نهپه می خوام سفر خوشی براتون ارزو کنم

بزن اون سپاس قشنگ روHeartTongue
اگه می تونی نخند 1اگه می تونی نخند 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ترانه95 ، miryam ، TinaMk ، saeed25/12 ، ARTIN... ، KOH ، samira malik ، parsa mo ، [ niki ] ، ♥ سارا ♥ ، sara1112 ، sina008 ، سورنا فاول ، جانگ یونگ هوا ، karona ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، محمد2000 ، JKOOB ، I LOVE YOU FARHAD ، "K!nd~G!Яl" ، 3RG ، The Darkest Light ، آلوین ، A.R.K ، پيشي ي ملوس ، ~~sweet love~~ ، MR MAHDI ، نفس انجمن ، zahra160 ، سامینا ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، cheshm asali ، Asanat ، ♥h@di$♥ ، gole_pazhmorde ، shining ، ~Mahnaz~ ، ایریا ، ḲℑℳℐÅ ، MANDI 1 ، ailreza 2014 ، رکسانا25 ، 00afsaneh00 ، ღღ KaYiP pRenses ღღ ، ساحل007 ، ρѕуcнσραтн ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، مارال 2 ، rana m ، tan!a ، ☂ ☠....MANESA.... ☂☠ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، سهیلاا ، محمدرضا.ر ، み£∂ɨע£ ، dadash ashkan ، تینا45 ، Faezeh1380 ، sa.sa79
آگهی
خخخخخخخخخخخ مرسی
روزی میرسد که دیگر نه صدایم را بشنوی ... نه نگاهم را بیبینی ... نه وجودم را حس کنی ... وان لحظه است که معنا تمام حرفهای گفته و نگفته ام را میفهمی ولی من دیگر نیستم نیستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط پيشي ي ملوس ، رکسانا25 ، ღღ KaYiP pRenses ღღ
قابل شما رو نداره بازم می ذارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ღღ KaYiP pRenses ღღ
فقط ایندفه که داری میزاری یکم منظم تر بزار ... مرسی
bethowen ...
پاسخ
(15-11-2013، 22:25)jaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو جاده داری میری که تابلوخطر ریزش کوه زده خو الان چی کارباید بکنیم؟بریم؟نریم؟چراغ روشن بریم یاخاموش بریم؟پیاده شیم هل بدیم فوش بدیم؟ به نظر من بهتر بود می نوشتن :برو اما اگه کوه ریخت روت زنده موندی نیای زر بزنی.             

این یکی واقعی یه 

یه استاد داشتیم هروقت میومد به دخترا تیکه مینداخت البته به غیر از من    به دلایلی از من حساب می برد.این دختراهم تصمیم گرفتند هر وقت استاد تیکه انداخت ازکلاس برن استادم فهمید جلسه ی بعد استاد دیر اومدوبرای توجیح تا خیرش گفت:داشتم از انقلاب می اومدم دیدم یه صف طولانی از دختراست رفتم پرسیدم:این جا چه خبره؟گفتن با کارت دانشجویی شوهرمی دن.این دخترا پا شدن برن که استادگفت:کجا میرید وقتش تموم شد تا ساعت10بود

یکی از تفریحاتم تو مهمونی یا اینکه به طرف بگم زیپت بازه شما هم امتحان کنید طرف یهو 5 کیلو کم می کنه.
اقا پسر هایی که می گن زنا همشون مثل همن به من بگن خدا وکیلی می خوام بدونم بین خاله شادونه وجنیفر لوپزوالنازشاکردوست چه شباهتی وجود داره
بدوبدو خودمو به اتوبوس رسوندم راننده می گه می خوای سوار شی میگم:په نهپه می خوام سفر خوشی براتون ارزو کنم

eftezah bod
Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط AALLI ، ღღ KaYiP pRenses ღღ
یعنی امضاتو دوس دارم........Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
7
پاسخ
 سپاس شده توسط ღღ KaYiP pRenses ღღ ، jaid
آگهی
خوب نبود Undecided
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط لیونل مسی بهترین 10 دنیا ، جواد نکونام ، ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، ღღ KaYiP pRenses ღღ
(22-11-2013، 18:43)samarajabi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2013، 22:25)jaid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این یکی واقعی یه 

eftezah bod
Big Grin
سعی می کنم بهتر بذارم و در ضمن اگر افتضاه بود شما به بزرگی خودت ببخش
پاسخ
 سپاس شده توسط MR MAHDI ، ღღ KaYiP pRenses ღღ
خیلی عالی بود.بازم از این کارا بکن!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=73282
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=71238
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=69739 ]
پاسخ
خخخخخخخخخخخخخخ مرسی
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان