امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عذاب وجدان برای تزریق خون آلوده به ایدز!!

مردي که با تزريق خون آلوده به ايدز ، انتقام مرگباري از پسر جوانش گرفته بود ، 2 روز پيش به خاطر عذاب وجدان به اداره يکم آگاهي شهرستان تبريز رفت و خود را تسليم پليس کرد.
چند ماه پيش يکي از اهالي شهرستان تبريز با مرکز فوريت هاي پليسي 110 تماس گرفت و از مرگ يکي از همسايه هاي خود به نام رحيم خبر داد. ماموران کلانتري 11 پس از کسب اطلاعات از مرد تماس گيرنده ، به محل حادثه رفتند و به بررسي صحنه جرم پرداختند و با دستور بازپرس کشيک جنايي تبريز، فرد فوت شده براي شناسايي علت مرگ به پزشکي قانوني انتقال يافت و کارآگاهان جنايي تحقيقات خود را در اين خصوص آغاز کردند. کارآگاهان در ادامه تحقيقات دريافتند که وي معتاد به مواد مخدر بوده است.
بنا بر اين گزارش ، ماموران جنايي به تحقيق از خانواده فرد فوت شده پرداختند و پي بردند که گفته هاي پدر مقتول با ديگر اعضاي خانواده تناقض دارد و اين فرضيه براي پليس قوت گرفت که وي احتمالا قرباني يک اختلاف خانوادگي شده است.
به اين ترتيب ماموران رفت و آمدهاي پدر مقتول را زيرنظر گرفتند و متوجه شدند رحيم و پدرش هر دو به مواد مخدر معتاد بوده و رحيم يک بار هم به پدرش سرنگ آلوده به ايدز تزريق کرده که باعث بستري شدن او براي مدتي در بيمارستان شده است.
با کشف اين سرنخ وقتي پليس به يقين رسيد که فرد جوان از سوي پدرش به قتل رسيده است و وقتي پليس قصد بازداشت پدر مقتول به اتهام قتل را داشت ، 2 روز پيش پدر وي خود را به پليس تسليم کرد.

انتقام پدر ايدزي از پسرش
محمد متهم به قتل در اظهاراتش به پليس گفت : من و پسرم هر دو معتاد بوديم و هرازگاهي براي استعمال ترياک به خانه اش مي رفتم.
يک روز که به خانه اش رفته بودم پسرم را ديدم که با يکي از دوستانش در حال مصرف مواد مخدر است.
از او خواستم مقداري هم ترياک براي من بياورد که سرنگي آورد و به من تزريق کرد. چند دقيقه بعد حالم بد شد و روانه بيمارستان شدم.
بعد از چند هفته بستري شدن ، فهميدم به بيماري ايدز مبتلا شده ام و زندگي ام تباه شده است.
متهم افزود: از آن روز به بعد به يقين رسيدم که پسرم قصد از بين بردن مرا داشته است ، به همين دليل مي خواستم از او انتقام بگيرم بنابراين وقتي از بيمارستان مرخص شدم ، به خانه اش رفتم. او به اتاق رفت تا استراحت کند که بالاي سرش رفتم و او را کشتم و بعد از مرگ وي دچار عذاب وجدان شدم.
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  همه چیز در مورد تزریق چربی و توصیه های مهم درمورد آن
  جنجال مرغ های آلوده به تریاک در کشور
  واکنش پزشکان به ایده "تزریق ضدعفونی‌کننده" از سوی ترامپ
  مردمی که از طریق واکسن به ایدز مبتلا شدند
  سومین محاکمه جوانی که در15سالگی دستش به خون آلوده شد!
  روش عجیب یک مرد عرب برای یافتن همسر برای خودش!! عکس
  نامه یک زندانی برای رهایی از عـَذاب وجدان!
  از «مذاکره برای تبادل اورانیوم غنی شده ایران» تا «توافق برای اوراق کردن فردو در آلمات
  هشدار! موج سوم ایدز در راه ایران
  نتیجه تزریق ژل برای بزرگ کردن باسن !+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان