امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

غذاهای شگفت انگیز یک مادر برای دو دخترش

غذاهای شگفت انگیز یک مادر برای دو دخترش 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک مادر مالزیایی به خاطر بشقاب غذاهایی که بسیار مبتکرانه برای دو دخترش تزئین می کند، تبدیل به یکی از ستاره های شبکه اجتماعی اینستگرم شده است.
سامانتا لی تاکنون بیش از 200،000 طرفدار برای تزئینات غذاهای خود دارد و در آنها حتی از اشکالی همانند لیدی گاگا، بتمن و اسنوکی هم استفاده کرده است.
او در یک مصاحبه گفت :"من هیچ گونه کلاس یا آموزش قبلی نداشته و خانه دار هستم. من نمی دانستم که این چنین طرفدار پیدا می کند. بسیار خوشحالم که این چنین شده است."
خانم لی می گوید که او از زمانی که دختر بزرگش و دختر دو ساله اش خیلی آرام غذا می خوردند شروع به خلق شخصیت های غذایی کرد.
ترفند او نتیجه داشت و اکنون هر دو دخترش درباره هر غذا داستان خلق می کنند و سریع صورتک های داخل بشقابشان را می خورند.
خانم لی می گوید:"آنها دیگر با خوردن این غذاهای جالب بد غذا نیستند و در حین خوردن داستان می سازند و اوقات خوشی در حین غذا خوردن دارند."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[url=http://salijoon.info/][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط ƒяσzєη ℓσνє ، $$$danial$$$ ، رومینا اتیش پاره ، "K!nd~G!Яl" ، ایریا
آگهی
وای خدا چه غذاهای خوشمزه ای کاش غذاهای ما هم همین جوری بودBlushBig Grin سپاس دادم سپاس بدیا
پاسخ
 سپاس شده توسط رومینا اتیش پاره
(20-11-2013، 19:15)raha0000000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا چه غذاهای خوشمزه ای کاش غذاهای ما هم همین جوری بودBlushBig Grin سپاس دادم سپاس بدیا
زیباست سپاسTongue
رفتگر جوان عاشق شده بوده و جرات گفتنش را نداشت هیچکس هم ندانست که چرا صبح ها کوچه ی دخترک از همه جا تمیز تر بود:L13:6gd

پاسخ
:229:
واقعا نمیدونم چی بگم
ممنون
قیافش که نشون میده خوشمزه هستش
پاسخ
منم میخوام چه مادر بیکاری خوش به حال بچه هاش

Heart    گاهی دلم تفریح نا سالم میخواد مثل فکر کردن به توHeart

دوستی را از زنبور عسل یاد نگرفتم که وقتی از گلی جدامیشه میره سراغ گل دیگه دوستی را از ماهی یاد گرفتم که وقتی از اب جدا میشه میمیره پس صادقانه بهت میگم دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ƒяσzєη ℓσνє
دم مامانـــــــــــــــــــــــ, جــــــــــــــــــــــــیز

سپاس بده به من
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مادر....داستانی بسیار غم انگیز!!!!
  معروفترین غذاهای محلی اصفهان را بشناسیم
  خوراکی نفرت انگیز که چینی ها عاشقشند!
Heart تاثیر دعوای پدر و مادر بر رفتارها و اعصاب کودکان و نوجوانان
Wink داستان جالب آزمایش دامادها توسط مادر زن
  مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس
  کسی رو مثل مادر دیده بودید؟
  کار عجیب این پدر و مادر
  چندش آور ترین غذاهای جهان
  هدیه ی شگفت انگیز عروس به مادر شوهر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان