امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برداشتی از تریلر Call of Duty: Black Ops II

Exclamation 

اولین نمایش رسمی ارائه شده از نسخه دوم "CoD:BO" و اضافه شدن بخشهای جدیدی مانند اسب سواری ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برداشتی از تریلر Call of Duty: Black Ops II 1

دانلود تریلر با حجم 50.31 مگابایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Download

مقدمه

از آنجایی که تریلر بازی Call of Duty: Black Ops II عرضه شد، ما بر مبنای تصاویری که مشاهده کردیم، حقایق و مسائلی را بازگو می کنیم ...

بازگشت وودز (Woods) !

از همان اول، حسی در ما وجود داشت که وودز دوست میسون (Mason) در ویتنام کشته نشد، چون سربازی به تبحر او به این راحتی ها در یک انفجار ساده نمی میرد. از آنجایی که وقایع Black Ops در دهه 60 بودند و تاریخ وقایع Black Ops II در سال 2025 است، پس احتمالاً او الان 90 تا 100 سال سن دارد.

سال 1980 و 2025 !

Black Ops II در آینده اتفاق می افتد، ولی یک سری از مراحل آن در جنگ سرد دهه 80 واقع شده اند. بنا به ساختمانی که در ثانیه 24 بازی دیدیم، به نظر این ساختمان که مسلماً در آینده است، مقر جدید U.N و یا همان سازمان ملل است. به نظر چین حالا قدرتمندترین نیرو است و دشمن بزرگی به حساب می رود.

تکنولوژی نیرومندتر شده است !

روبات های فلزی که در تریلر مشاهده کردید CLAW نام دارند که یک نوع تانک بدون سرنشین است و شبیه به Metal Gear Solid 4 در حقیقت حضور مستقیم انسان ها را از جنگ منع می کند. با جنگ سرد جدید بین چین و غرب، تکنولوژی در راستای تجهیزات جنگی بسیار پیشرفت کرده است.

تهدید اتمی در راه است !

یک موشک بزرگ را در یکی از تریلرها مشاهده می کنیم که بنا به ستاره سرخ آن، یا متعلق به چین است یا به روسیه که احتمالاً هدف آن هم آمریکا است.

موشک اندازهای مخفی !

در ثانیه 32 تریلر، ما موشک اندازهای مخفی و نامحسوس را می بینیم که شاید بتوان از آن ها در بخش چندنفره به عنوان Killstreak استفاده کرد.

نجات رئیس جمهور !

شهر لس آنجلس به یک مخروبه تبدیل شده و ساکنین آن از آنجا رفته و یا کشته شدند. این مکان فضای خوبی برای Call of Duty است و احتمالاً میسون باید رئیس جمهور را در خیابان های این شهر نجات دهد. به نظر ما کامیکازه های روبات مانند را هم در بازی خواهیم دید.

بخش داستانی جدید !

شما می توانید کنترل متفاوت تری نسبت به قبل در این بازی داشته باشید. حتی می توانید مثل یک بازی RTS نیروهای خود را کنترل کنید. این بخش که Strike Force نام دارد به طور کلی روش بازی کردن شما را در Call of Duty تغییر می دهد.

مچ دست میسون !

روی مچ دست دیوید میسون یک کامپیوتر پیشرفته وجود دارد که می تواند موقعیت خود را در محیط مشاهده کند. او پسر الکس میسون (Alex Mason) است و وظیفه دارد رئیس جمهور را نجات دهد.

حمله به آمریکا !

در ثانیه 40 بازی روی یک صفحه مانیتور HUDهای زیادی دیده می شوند که نشانگر حملات متعدد به آمریکا هستند. آمریکای مرکزی و شمالی به طور کلی توسط چینی ها مورد حمله قرار گرفته است.

تخریب های بزرگ تر !

البته به احتمال زیاد تمام این انفجارها و تخریب ها از پیش تعریف شده هستند، ولی موضوع این است که Treyarch انفجار و تخریب بیشتری نسبت به نسخه های قبلی به بازی اضافه کرده است.

بازگشت جت ها !

به نظر دوباره در Black Ops II جت خواهیم دید. بنا به صحبت های وودز به نظر این جت ها بدون سرنشین هستند و می توان از آن ها در Killstreak بخش چندنفره استفاده کرد.

دشمنی جدید !

وودز اشاره می کند که دشمن کنترل نیروهای غیر انسانی آمریکا را در دست گرفته، ولی آیا این چینی ها هستند؟ نه، دشمن اصلی شما شخصی است به نام رائول منندز (Raul Menendez) که کنترل این نیروها را در دست دارد.

ایدئولوژی دشمن !

چرا رائول منندز به آمریکا حمله می کند؟ او همانند Ocelot در MGS4 است که می خواهد کنترل نیروهای پیشرفته غیر انسانی را در دست بگیرد. ما او را، هم در دهه 80 و هم در سال 2025 می بینیم.

دشمن متحد !

رائول ارتش خود را برای حمله دارد، ولی این نیروها و فردی که در دقیقه 1:02 با او ملاقات می کند، چه کسی است؟ شاید رائول با کمک چین قصد نابودی آمریکا را دارد.

Customize اسلحه !

شایعات زیادی وجود دارند که شما می توانید سلاح های خود را هر طوری که می خواهید Customize کنید و آن ها را تغییر دهید. بعضی از این تغییرات در سلاح های نشان داده شده در تریلر مشاهده می شوند.

بازگشت SAS !

به نظر می رسد که نیروهای SAS باز هم در بازی حضور دارند و ما مأموریت هایی را در دهه 80 با آن ها تجربه خواهیم کرد. ولی کاپیتان پرایسی (Captain Price) در کار نخواهد بود.

خاورمیانه !

بعضی از مراحل بازی در خاورمیانه هستند و در حقیقت رائول در این منطقه مخفی شده و ما در قالب نیروهای S.O.G باید برای دستگیری او به این منطقه حمله کنیم.

اسب سواری !

همانطور که در تریلر دیده اید، مراحل اسب سواری هم در بازی وجود دارند که احتمالاً On-Rail خواهند بود. در این مرحله به نظر باید رائول را تعقیب کنیم.

حضور الکس میسون !

Treyarch اعلام کرده که در دهه 80 ما در نقش الکس بازی خواهیم کرد و به احتمال زیاد مرگ او را خواهیم دید ...

سپاس فراوان ...
منبع : پردیس گیم

پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، best~boy ، ps3000 ، EMINEM2 ، ZUSE ، ezioo7 ، SABER ، Ali MuSiC ، ali7500 ، Rod Stewart ، Magical Girl ، mhn ، B I N A M ، HAMESTER
آگهی
من که خیلی دوست دارم هرچه زودتر بازیش کنم مر30 اقا سلطان
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000
آخر سر نفهمیدم سری جدید کالاف بلک آپس دو هستش یا آیرون ولف
ایول وودز برمیگرده
من عاشقشم
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
ما كه هيچ تريلري نديديم!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط EMINEM2
تریلر افزوده شد ... Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط EMINEM2
:N56::229: 50 مگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من كه حوصله دانش ندارم!
با بلك آپس 1 كه خيلي حال كردم! ببينيم اين چيه؟!

پاسخ
آگهی
میمیرم واسه این بازی آقا سلطانConfused5B::N56::ozer::ggr:
پاسخ
ولی یه خورده ناراضی شدم.
چون همون حالت قبلی خیلی عالی بود بازی تو زمان های حال و گذاشته و یه کم جلوتر اتفاق می افتاد ولی این یکی تو آینده ی دوره.اون حالتی که تو بلک آپس تو ویتنام بود خیلی باحال بود.Undecided
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000
(20-05-2012، 19:25)ali63 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی یه خورده ناراضی شدم.
چون همون حالت قبلی خیلی عالی بود بازی تو زمان های حال و گذاشته و یه کم جلوتر اتفاق می افتاد ولی این یکی تو آینده ی دوره.اون حالتی که تو بلک آپس تو ویتنام بود خیلی باحال بود.Undecided
تاييد ميشه از جانب من!

پاسخ
 سپاس شده توسط EMINEM2
باید خفن باشه.gungungun
وقتی تنهاییم دنبال دوست می گر دیم.
پیداش که کردیم دنبال عیب هاش می گردیم.
وقتی که از دستش دادیم .
تنهایی دنبال خاطراتش می گردیم.

مراقب قلب ها باشیم.
هیچ چیز اسان تر از قلب نمی شکند.....

zZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZz
پاسخ
 سپاس شده توسط B I N A M

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تریلر جدید Destiny 2: Beyond Light سلاح‌ها و تجهیزات اگزوتیک بازی را نمایش می‌دهد
  تریلر World of Warcraft: Shadowlands ویژگی‌‌ها و مکان‌های جدید بازی را نشان می‌ دهد
Smile آپدیت درایور Nvidia GeForce برای نسخه بتا CoD: Black Ops Cold War منتشر شد
  تریلر گیم‌ پلی بسته الحاقی Peril on Gorgon بازی The Outer Worlds کاراکترهای جدید داست
Star تریلر جدید Mafia: Definitive Edition در افتتاحیه‌ی ۲۰۲۰ Gamescom نمایش داده می‌شو
  عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود
  نسخه‌های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد؛ از به‌روزرسانی رایگان
  تاریخ عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد
  تریلر داستانی Medal of Honor: Above and Beyond در مراسم افتتاحیه‌ی Gamescom 2020 پخش
  نسخه‌ی بعدی از سری Call Of Duty طبق برنامه در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان