امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس عاشقانه ماه آذر

اس ام اس عاشقانه ماه آذر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]
اس ام اس عاشقانه ماه آذر 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما عاشق میشویم……. نه زمانی که یک فرد کامل را پیدا میکنیم ، بلکه زمانی که یاد میگیریم یک فرد را با همه نقص هایش کامل ببینیم.

[url=http://www.farssms.com/sms-asheghane-mah-azar.html]
اس ام اس عاشقانه ماه آذر : اگر برای کسی که دوستش دارید دلتنگ هستید بهتره همین الان گوشی خودتون رو بردارید و از بین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه ماه آذر یکی را برای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشق خودتون ارسال کنید.

اس ام اس عاشقانه ماه آذر

هرکس به سهم خویش ازچیزی از دنیا بر میدارد من نیز دست برداشته ام
اس ام اس غمناک عاشقانه

ﺩﺍﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﺷﮏ ﺍﺯ ﭼﺸﻤﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ ﭼﻮﻥ ﻗﻄﺎﺭ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎ ﺍﺯ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﻣﺮﺩﻩ. ﻧﮑﻨﺪ ﺍﺷﮏ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﻧﺪ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﻧﮑﻨﺪ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﺩﺭ ﺣﺴﺮﺕ ﺗﻮ !؟
بی تابم نمیشوی… نگرانم نمیشوی… فراموشیم مبارک……..
به “او” بگویید نگران شبهایم نباشد! سکوتم,قرصهایم,لرزش دستانم و “اشک چشمانم” همه هستند…!!! تنها نیستم…!!!
دﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻟﺞ ﺑﺎﺯﯼ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﻢ! ﻣﺎﻧﻨﺪ ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ ﺳﺮ ﻣﺎﻫﯽ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻗﻬﺮ ﻧﺨﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ ﻣﺎﻫﯽ ﻗﺮﻣﺰ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ ﻣﺎﻫﯽ ﺁﺑﯽ ﻣﺎﻝ ﻣﻦ… ﻫﺮ ﺩﻭ ﻣﺎﻫﯽ ﻣﺎﻝ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺗﻮ ﻣﺎﻝ ﻣﻦ!
اس ام اس عاشقانه انگلیسی

love my EYES when u look into them
, I love my NAME when u say it
, I love my HEART when u love it
, I love my LIFE when u are in it.
چشامو وقتی تو بهشون نگاه میکنی دوست دارم، اسممو وقتی دوست دارم که تو صداش میکنی، قلبمو وقتی دوست دارم که تو دوسش داشته باشی، زندگیم رو وقتی دوست دارم که تو توش هستی…..
راه من… نگاه توست… پلک نزن! بی راهه میروم…
بعضی حرفا رو نمیشه گفت باید خورد…ولی بعضی حرف ها رو نه میشه گفت نه میشه خورد,میمونه سر دل میشه دلتنگی میشه بغض میشه سکوت… میشه همون وقتهایی که خودتم نمی دونی چه مرگته!!!
” بــاز خـواهـد گــشـت و مــرا از روی چــشـم هـای خـیـس ِ هــمـیـشــه ام خــواهـد شــنـاخــت … ! “
روزی کـه فـکـر کـردی یـه چـیـزی رو از تـه دل دوسـت داری ، هـیـچ وقـت ولـش نـکـن, مـمـکـنـه دوبـاره تـکـرار نـشـه .. آدم وقـتی سـن و سـالـی نـداره و اول جـوونـیـشـه فـکـر مـی کـنـه بـازم پـیـش مـیـاد،بـایـد ده پـونـزده سـال بـگـذره تـا بـفـهـمـی کـه هـمـون یـه بـار بـوده،کـه دیـگـه حـالـت خـوب نـمـیـشـه، عـشـق یـعـنـی حـالـت خـوب بـاشـه …!!! ♥
” واقـعــا وقــتـی کـه تـو نــیـسـتـی مـــن نــمـی دانـم بــرای گُـم و گـور شــدن بــه کـدام جــانـب ِ جـهـان بــگـریـزم … ! “
دلم به بهانه ی ندیدنت گریست… بگذار بگرید و بداند, “هر چه خواست همیشه نیست”
مهربانـــم ! شرمنــده ام کــه هیچ وقت، مهربانــی هایت را منتشـــر نکردم امـا تــا دلــت بخواهد گلایـه هـا را “پست” کردم و غریبه هــا “لایک” زدند … کــاش می توانستم صدای تــو را بنویسم!
شعر زیبای عاشقانه

دسـت دلـم رو شـد ولـی چـشـم تـو لـجـبـازه..
بـازم داره پـیـش نـگـات دنـیـاشـو مـیـبـازه..
مـیـبـازه و مـیـمـیـره و بـازم دوسِـت داره..
مـیـسـوزه از عـشـق تـو دسـت بـرنـمـیـداره..
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk
آگهی
بايد تو انجمن عاشقانه ها ميذاشتى
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان