امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتاب درسی تاریخ

من عاشق كتاب هاي تاريخ بودم اما امسال تاريخ معاصر خونديم متاسفانه ار تاريخ متنفر شدم خيلي نتيجه گيري هاي جانبدارانه كرده آدمو دلزده ميكنه.Sad
زندگي كن و لبخند بزن به خاطر آن هايي كه با لبخندت زندگي ميكنن
از نفست آرام ميگيرند و به اميدت زنده هستند و با يادت خاطره ميسازند Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آگهی
تاریخ معاصر سال سوم دبیرستان رشته انسانی به خصوص قسمت تاریخ معاصر جهان(اروپا وغیر از ایران)بسیار خوب ومفید است اما کتاب تاریخ سال سوم دبیرستان رشته های ریاضی وتجربی بسیار مزخرف بوده وکلا گنگ ومبهم است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

کتاب درسی تاریخ 2
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، FARID.SHOMPET
همشون ناقص هستن. به جای این که اطلاعات توش پربار تر بشه و بهتر بشه کم تر و چرت تر میشه. از دید من البته.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
بله همش تحریفش می کنن.به خصوص تاریخ افتضاح وکسل کننده سوم ریاضی وتجربی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

کتاب درسی تاریخ 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
وقتی هفتم آبان روز جهانی کوروش بزرگ هست ولی در ایران هیچ صحبتی نمیشه، انتظار دارین کتاب پربارتر بشه
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، ☭Nicola☭
در روز 7 آبان یکی از بچه های کلاسمون تولد کوروش رو پای تخته نوشت وتبریک گفت.
اون زنگ دینی داشتیم ومعلم دینیمون اومد واون رو پاک کرد!!!!
به جاش از این سالروز های متداول دینی که شهادت کیکی بودش رو نوشت!!!
به همه بچه ها برخورد(حتی من که به ناسیونالیسم اعتقاد ندارم)
یا در هر مدرسه ای هیچ صحبتی از کسی که شرف رو برای ایرانی بنیان گذاشت وکشور ایران رو ساخت یعنی کوروش به میون نمیاد.
واقعا تاسف بر انگیزه!!!!!
"دختر و افسر مرزی"

کتاب درسی تاریخ 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر ، 1939
آگهی
(25-07-2012، 22:30)Nicola نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در روز 7 آبان یکی از بچه های کلاسمون تولد کوروش رو پای تخته نوشت وتبریک گفت.
اون زنگ دینی داشتیم ومعلم دینیمون اومد واون رو پاک کرد!!!!
به جاش از این سالروز های متداول دینی که شهادت کیکی بودش رو نوشت!!!
به همه بچه ها برخورد(حتی من که به ناسیونالیسم اعتقاد ندارم)
یا در هر مدرسه ای هیچ صحبتی از کسی که شرف رو برای ایرانی بنیان گذاشت وکشور ایران رو ساخت یعنی کوروش به میون نمیاد.

بله جناب نیکولا واقعا جای تاسف فراوانی داره که افراد فقط میگن که مردم باید تنها زیر پرچم دین جمع بشن و نژاد و میهن و کشور معنی نداره.
این افراد واقعا کوردل هستند و حتی حرف پیامبر خودشون(و البته ما) یعنی حضرت محمد که میفرمایند:«حب الوطن من الایمان» رو قبول ندارند.
در این خاك زرخیز ایران زمین ، نبودند جز مردمی پاك دین / همه دینشان مردی و داد بود ، وز آن کشور آزاد و آباد بود
پدر در پدر آریایی نژاد ، ز پشت فریدون نیکو نهاد / بزرگی به مردی و فرهنگ بود ، گدایی در این بوم و بر ننگ بود
کجا رفت آن دانش و هوش ما ، که شد مهر میهن فراموش ما / که انداخت آتش در این بوستان ، کز آن سوخت جان و دل دوستان
چه کردیم کین گونه گشتیم خار؟ ، خرد را فکندیم این سان زکار / نبود این چنین کشور و دین ما ، کجا رفت آیین دیرین ما؟
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ، کجا این سر انجام بد داشتیم / بیا تا بکوشیم و جنگ آوریم ، برون سر از این بار ننگ آوریم
(حکیم فردوسی توسی)
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
البته من می گم که مرز های جغرافیایی دینی و... وهمه اختلاف هارو کنار بگذاریم وانسان ها برابر وبرادر زیر یک پرچم با هم زندگی کنن.نه پرچم دین نه میهن.
البته این نظر منه.
(جمله سیاسی بود)
"دختر و افسر مرزی"

کتاب درسی تاریخ 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط بر پشت شیر،خورشید اثر

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی کتاب های تاریخ
Science بزرگترین معما‌های تاریخ که هیچ گاه حل نخواهند شد.
  برگی از تاریخ فلشخور
  دوست داشتی در تاریخ چه اتفاقی هرگز روی نمی داد ؟؟؟؟؟؟؟؟
  " تاریخ چیست "
Book ☽تاثیرگذار های تاریخ☾اسحاق نیوتون Isaac Newton
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ ابن رسته
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ابن حوقل
Book ✍تاریخ‌نگاران✍ استرابون
Book تاریخ دموکراسی در ایران باستان✔

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان