امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس غمناک آذر ۹۲

نقل قول:
اس ام اس غمناک آذر ۹۲

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس غمناک آذر ۹۲ 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس غمناک آذر ۹۲ : یک سری از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس های غمناک برای شما جمع آوری کردیم که به نوعی گلچینی از بهترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس های غمگین را برای خواندن شما عزیران و عاشقان دلشکسته قرار داد ایم امید است که لذت ببرید.
اس ام اس غمناک آذر ۹۲

وقتی که میرفتی بهار بود

تابستان که نیامدی… پاییز شد

پاییز که برنگشتی …پاییز میماند

تو را به دل پاییزی ات…

فصلها را به هم نریز

خدایا؟ کمی بیا جلوتر… میخواهم در گوشت چیزی بگویم..! این یک اعتراف است… من… بی او… دوام نمی اورم

چه فرقی میکند چه کسی عاشق تر است؟ مسئله این است که آخر این بازی تو سهم من نیستی …

بازباران بی ترانه گریه های بی بهانه میخوردبرسقف قلبم یادم ارد روی ماهت باورت شاید نباشدکه دلم تنگ است برایت.

عجیب است پاییز ، سبزتر میکند اندوهت را

اس ام اس غمگین دلتنگی ۹۲

دل تنگی ام را با فاصله می نویسم تا شاید فاصله ای بین دلم و تنگی بیفتد ، چه خیال خامی !
این مدار فاصله مورب است ، چندی که بگذرد دوباره میشود : “تنگی دل”

دل تنگم…………….. دل تنگه خدا که هر روز ازش دور میشم… دل تنگه خودم که هر روز خودمو بیشتر از یاد میبرم… دل تنگه مادرم که تا آخر عمرم نمیتونم ببینمش… دل تنگه خانوادم که پیششونم اما… دل تنگ کسی هستم که خیلی دوستش دارم اما…

چقدرسخت منتظربرگشت کسی باشی که تمام انتظارش لحظه ی جدایی ازتوباشه

خـاطـراتـت بـمـبـهـای خـوشـه ایـی هـسـتـنـد کـه هـر شـب دانـه ای از آن زیـر پـای دلـم مـی تـرکـد . . .

با تو که بودم، عاشق رنگ سبز بودم و همیشه با نشاط امّا حالا… ربطی به محرّم ندارد، دنیای من مشکیِ مشکیست…

اس ام اس غمناک عاشقانه ۹۲

فـرامـوش کــردن، تـوهـم سـربـاز خـستــه ای است کـه خیــال مـی کنــد، چـون جـای زخـمـی روی بـدنـش نـیست ســالـم از جنــگ بـه خـانـه بـرگـشته است . . .

آغوش بعضی ها علم را زیر سوال میبرد! آنقدر آرامت میکند که هیچ مسکنی نمیتواند جایش را بگیرد………..

شاید از لحظه ی دیدار تو چیزی باقیست، یا که از بی کسی من همه چیز اجباریست، من درین خلوت خاموش خودم می گریم، تا ندانم که بدون تو غمم طولانیست… سروده ی خودم…

به جان ثانیه هایی که در فراق چشمانت میگذرند… دل کوچکم تنگ نگاه توست…

دلتنگی‌هایم را زیر دوش حمام میبرم،بغضم را میان شرشر آب داغ میترکانم،تا همه فکر کنند قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است…!!!

اس ام اس غمناک آذر ۹۲ 1
پاسخ
آگهی
cryingcryingcryingcrying
اس ام اس غمناک آذر ۹۲ 1
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
خیلی قشنگ بود مرسیHeart
اس ام اس غمناک آذر ۹۲ 1

خسته از زندان که نامش زندگیست
پس قشنگیهای دنیا مال کیست؟
Blush

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان