امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جام ابرقهرمانان – یک هشتم نهایی (آیرون من vs بتمن)

به نام خدا. امروز آخرین بازی از مرحله یک هشتم برگزار خواهد شد! جایی که خفاش معروف با مرد آهنین مبارزه خواهند کرد! شاید پیشبینی خیلی ها پیروزی بتمن باشد اما آیرون من را دست کم نگیرید! خب بتمن یا همان بروس وین، میلیاردر معروف گاتهام، یک لباس شبیه خفاش بر تن میکند و جلوی جرم و جنایت را می گیرد. در سوی دیگر میدان، تونی استارک نیز ثروتی مثل بتمن دارد و مانند او از سلاح های ماشینی استفاده میکند. بتمن در این مسابقه، از موتور معروفش (بت پاد) استفاده میکند اما مجاز به استفاده از هواپیمایش نیست! آیرون من هم که یک زره دارد که از هزار تا بت پاد هم پیشرفته تر است! شاید بشود اسم این مسابقه را “جنگ ماشین ها” گذاشت! مبارزه آغاز میشود! کمربند هایتان را ببندید!
جام ابرقهرمانان – یک هشتم نهایی (آیرون من vs بتمن) 1
بوووووم! اولین حمله توسط آیرون من انجام میشود. یک اشعه شلیک میشود. بتمن دستگاه طناب اندازش را بیرون می آورد یک طناب به سقف می زند و پرواز میکند. آیرون من یک اشعه دیگر شلیک میکند. اینبار اشعه به بتمن برخورد میکند و بتمن سقوط میکند. در حین سقوط، آیرون من از جا می پرد و پروازکنان بسوی بتمن هجوم میبرد. آیرون من در هوا ضربه سنگینی به بتمن وارد میکند و بتمن به گوشه ای پرتاب میشود. بتمن سریعا از جایش بلند میشود و آیرون من دومرتبه حمله میکند…
آیرون من یک مشت به بتمن می زند. بتمن دستش را بالا می آورد و مشت آیرون من را مهار میکند. آیرون من با زانویش یک ضربه به شکم بتمن می زند و بتمن به زمین می افتد. آیرون من پایش را بالا می آورد و با قدرت پایین می آورد. بتمن کنار می رود و پای آیرون من به زمین می خورد. بتمن بلند میشود و یک طناب می اندازند و به هوا می رود و روی بالکن یکی از ساختمان ها فرود می آید. آیرون من یک اشعه می فرستد و بالکن فرو می ریزد. بتمن می پرد و به سمت آیرون من هجوم میبرد. آیرون من هم به هوا می پرد و به بتمن حمله میکند…
اینبار بتمن یک ضربه به آیرون من می زند و به زمین می رسد. بتمن می دود و بت پاد را در کنار خیابان پیدا میکند و سوارش میشود. بت پاد را می چرخاند و به آیرون من شلیک میکند. تیر به آیرون من برخورد میکند و آیرون من به زمین می خورد. بتمن گازش را می گیرد و با نهایت سرعت به سمت آیرون من می رود. آیرون من بلند میشود و یک اشعه شلیک میکند. بتمن فرمان بت پاد را می چرخاند و جاخالی میدهد. بتمن دو تیغ بیرون می آورد و پرتاب میکند. تیغ ها به بازوی چپ آیرون من برخورد میکنند و بازوی آهنی جرقه میزند و از کار می افتد. آیرون من حواسش پرت میشود و بتمن تمام انرژی بت پاد را جمع میکند و یک شلیک غول آسا میکند. اشعه شلیک میشود و بتمن ۱۰ تیغ دیگر هم پرتاب میکند. اشعه به سینه آیرون من برخورد میکند… و صدای جرقه می آید… گویا زره آیرون من از کار افتاده است… تیغ ها بسرعت می آیند… و در کسری از ثانیه زره، و بعد قلب آیرون من را سوراخ میکنند… آیرون من روی زمین می افتد… بتمن که صورتش از ضربات آیرون من خون آلود شده، خسته و از پا افتاده، محیط مسابقه را ترک میکند.
بازی های یک هشتم به اتمام رسیده است. بازی های یک چهارم از فردا آغاز میشود و هر روز شاهد یک بازی خواهید بود.
بازی اول: فلش vs اسپایدى – جمعه ١ آذر
بازی دوم: ددپول vs وندروومن – شنبه ٢ آذر
بازی سوم: ثور vs سوپرمن – یکشنبه ٣ آذر
بازی چهارم: ولورین vs بتمن – دوشنبه ۴ آذر
بازی های نیمه نهایی
برنده بازی اول vs برنده بازی دوم – چهارشنبه ۶ آذر
برنده بازی سوم vs برنده بازی چهارم – پنجشنبه ٧ آذر
فینال – جمعه ٨ آذر
فینال در سه راند برگزار میشه که هر راند در روز جمعه، صبح و ظهر و شب روی سایت قرار میگیرن! فردا شاهد مبارزه فلش و اسپایدى باشید! در ضمن شما میتوانید پیشبینی کنید که در هر مسابقه چه کسی پیروز میشود! و در نهایت قهرمان جام ابرقهرمانان چه کسی میشود!
man 10 haghighat ro darmored shoma midonam
1-dari fek mikoni chera man daram finglish minevisam
2-alan dari bikar tooy flashkhor migardi
3-baray inke vaghteto begzarooni dari alaki emza manoo mikhooni
4-az inka anjoman bi hes va hal shode bizari
5-donbal doost migardi
6-alan nafahmidi ke man ye kalame ro ashtebah neveshtam
7-alan dari chek mikoni ke koodoom ro eshtebah neveshtam
8-vali nafahmidi man ye kalame dige ham eshtebah nevashtam
9-nafahmidi ke man kalame check ro eshtebah neveshtam
10-alan dari be man fohsh midi
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music ‌⚖ سابلیمینال کنکور+نهایی ♛
  سوپرمن، بتمن و مرد عنکبوتی
  دیالوگ بتمن شبیه به آیه ی قرآن!!!
  ¤بزرگترین مسابقه عکس سیزده بدر با جوایز نقدی¤(رای گیری نهایی))
  عکسهای باحال و طنز.خرجش فقط ی کلیکه(سری هشتم)
  عکس های عشقولانه(سری هشتم)
  راهیابی امیر مهدی ژوله به مرحله نهایی خنداننده برتر
  یاران همیشه وفادار شوالیه/معرفی رابین هایی که تابحال وارد کمیک های بتمن شده اند
  به بعضیا باس گفت... سری هشتم.
  شایعه: تاریخ اکران فیلم جدید بتمن اعلام شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان