امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس خنده دار جدید ۹۲

نقل قول:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس خنده دار جدید ۹۲ 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس خنده دار جدید ۹۲ : روز جمعه روز تفریح و شادی است و شاید جک ها و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس های خنده دار این شادی شما را تکمیل تر کنه.در این پست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را برای شما قرار می دهیم تا شاید بانی شادی و خوشحالی شما شویم.

آقا یه وضعی شده! شبا طرفای ده، ده و نیم نیگا میندازی به ساعت می بینی هنو هفته!

توی خیاطی بودیم،خیاط زد پیرهن یارو رو داغون کرد بعد طرف خیلی شیک و مجلسی گفت:اومدی چشمشو درست کنی زدی ابروشم کور کردی،هیچی دیگه الان دارم جای دندونامو از رو موزاییکای کف خیاطی پاک میکنم. (به منه بدبخته بی لایک کمک کنین)

ﻫﻮﺍ ﺍﺗﺼﺎﻟﯽ ﻛﺮﺩﻩ !، ﻫﯽ ﺩﻭ ﻧﻔﺮﻩ ﻣﻴﺸﻪ ﻳﻪ ﻧﻔﺮﻩ ﻣﻴﺸﻪ اس ام اس خنده دار جدید ۹۲ 1 ))

برای گودزیلامون ادامس موزی خریدم برگشته میگه من تریدنت میخورم به ما ادامس شیک هم میدادن تو دلمون قند اب میشد
اس ام اس خنده دار طولانی

یه ﺁﻗﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﮐﺘﺮﺍﯼ ﺭﯾﺎﺿﯽ ﻣﺤﺾ ﺩﺍﺷﺘﻪ، ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﻩ ﺑﻬﺶ ﮐﺎﺭ ﻧﻤﯿﺪﻥ!! ﺧﻼﺻﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﮐﻠﯽ ﺗﻼﺵ، ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺗﻌﺪﺍﺩﯼ ﺭﻓﺘﮕﺮ ﺑﯽ ﺳﻮﺍﺩ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ!! ﻣﯿﺮﻩ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﻭ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻭ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯿﺸﻪ!… ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺩﻭ ﺳﻪ ﻣﺎﻩ ﻣﯿﮕﻦ ﻫﻤﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺩﺭ ﮐﻼﺳﻬﺎﯼ ﻧﻬﻀﺖ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﯿﺪ! ﺍﯾﻦ ﺑﻨﺪﻩ ﺧﺪﺍ ﻫﻢ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ!! ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﻣﻌﻠﻢ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺩﺭ ﮐﻼﺱ ﭼﻬﺎﺭﻡ، ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺭﻭ ﻣﯽ ﺑﺮﻩ ﭘﺎﯼ ﺗﺨﺘﻪ ﺗﺎ ﻣﺴﺎﺣﺖ ﯾﮏ ﺷﮑﻠﯽ ﺭﻭ ﺣﺴﺎﺏ ﮐﻨﻪ! ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ ﺍﻧﺘﮕﺮﺍﻝ ﺑﮕﯿﺮﻩ ﯾﺎ ﻧﻪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﻪ ﻫﻤﻪ ﺩﺍﺭﻥ ﺩﺍﺩ ﻣﯽ ﺯﻧﻦ: ﺍﻧﺘﮕﺮﺍﻝ ﺑﮕﯿﺮ..

عاقا سوتی دادم در حد چی…….. چشمتون روز بد نبینه!!!! اینقدر ضایع شدم که حد نداره حالا بگو چی شد؟!! چند روز منو دوستم با اتوبوس داشتم از دانشگاه بر میگشتیم موقع پیاده شدن اومدم مرام بذارم جفتمون رو حساب کنم چشمتون روز بد نبینه به جای اینکه بگم دو نفر هستیم گفتم هزار نفر (کرایه نفری ۴۰۰ تومن(دو نفر بودیم ۸۰۰ تومن)) حالا راننده (O.O) من *.* دوستم ^_^ بقیه اس ام اس خنده دار جدید ۹۲ 1 )) دیگه بچه ها میله و صندلی واسه اوتوبوس نذاشتن به خدا کل زحمتی که راننده از صبح کشیده بود رو من با همون هزار تومنم جبران کردم والااااااااااااا حالا چند روزه دوستم یه ۵۰۰ میگیره دستش موقع پیاده شدن میگه اینم کرایه ۵۰۰ نفر همش میخننننننننننده منم که میشم مداد رنگی از بس خجالتیم

مراحل درس خوندن من : ۱٫ خوابیدن روی جزوه و کتاب ۲٫ گرفتن مشکلات و نواقص گل های فرش یا قالی ۳٫ جمع کردن آشغال های ریز و درشت اطراف زمین ۴٫ تمیز کردن گوشه های موبایل ۵٫ گرفتن چندین عکس با گوشی از خودم در حالت های مختلف ژست درس خوندن آخر سرپاک کردن همشون ۶٫ اس ام اس بازی با بچه های کلاس که هر کدوم چه قدر درس خوندن ۷٫ خوندن یادگاری های جزوه که رفقا سرکلاس نوشتن ۸٫ به فحش کشیدن استاد و فک و فامیل هاش ۹٫ زیر سوال بردن نظام آموزشی کشور ۱۰٫ و بعد خسته شدن و پاشدن که برم در یخچال رو باز کنم …

..و آبی… . .. آغــا جـــاتــون خــالـی دیشبـــ رفــتم یــه پــاســاژی خــــریــد کنــــم ….. لـامصــبـــ خیــلی شلـــوغ بـــود .. داشتـــم فکـــر میکــردم کــه بمــونم . یــا بِـــــرم کــه یــه دفــعــه یــادِ یکـــی از فـانتـــزیــای دوســتان افتــادم ….. کــه تـــوی یــه پــارکــی بــاشــه و بعــد ســریع شــروع بــه دویــدن کنــه و بــا مــوبــایلش حــرف بزنــه بگــه کــه تــا مــن نگفــتم .شلیــک نکنـــین و از ایــن حـــــرفــا …!!! ….. منـــم یـه فکـــــری بــه ســـرم زد و بــا کمـــی تغیـــر ایــن کــارو کــردم…:: مـــوبــایلـــمو در آوردم و بــا صــدای بلـــند داد زدم …… نــه لعنتـــیا مواظــب بــاشــین سیــــم رو اشتبــاهـــی قطــع نکنیــن اینجــــا یــه عــالمــه زن و مـــرد و بچــه هســتـــــ و شــــروع کــردم بــه دویـــدن … …… یــه وقــتـــ دیـــدم سیـــصــد تــا آدم پشــتـــ ســرم دارن میــان ……… بــا جیــغ و داد … اصــلا یــه اوضـــاعــی بـــودا … ……………. وبــعد بــا خیــال راحـــتـــ رفتــــم از صحــنه متــــواری شـــــدم ^ــــــ^……. !! ….. نخـــــیر خــــــرید نکـــــردم تـــرسیــــدم اگــه بـــرگـــردم ســر از علـــوفــدونی در بیــارم …..!! ……… مـــــردم آزار هــم خــودتــونید…!!!!!!!!!! ^ــــ!ـــــ^…. ^

اس ام اس خنده دار خفن

ﻫﻮﺍ ﺍﺗﺼﺎﻟﯽ ﻛﺮﺩﻩ !، ﻫﯽ ﺩﻭ ﻧﻔﺮﻩ ﻣﻴﺸﻪ ﻳﻪ ﻧﻔﺮﻩ ﻣﻴﺸﻪ اس ام اس خنده دار جدید ۹۲ 1 ))

برای گودزیلامون ادامس موزی خریدم برگشته میگه من تریدنت میخورم به ما ادامس شیک هم میدادن تو دلمون قند اب میشد

(۵=۲×۲)تو همه پستام هست؛منو که یادتونه؟ میخوام گذشته ها رو یادتون بیارم ؛پس همخونی کنین: خوشا بحالت ای روستایی چه شاد و خرم چه با صفایی درشهرمانیست جزدادوفریاد خوشا بحالت که هستی آزاد درشهرمانیست جزدودماشین دلم گرفته از آن و از این ای کاش من هم پرنده بودم با شادمانی پر میگشودم میرفتم از شهر به روستایی آنجا که دارد آب و هوایی «اگه احساساتی شدی بزن لایکو میخوام جزو محبوبترین ها بشه»

وای عـــجــب ربــُی داریــد. چــقدر خوشـــرنگــه. ممممممم عجـــب طـــعمی داره. ربــُــتــون چـــیه؟ حمیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــد؟ . . . . . مدرســــان شـــریـــف تلــــفن ۲۹دوتـــا شـــیـــش حمیـــــــــــد: اس ام اس خنده دار جدید ۹۲ 1

مورد داشتیم کیلیپسه داشته سقوط آزاد میکرده فکر کردن موشک دشمنه با پدافند غیرعامل رو هوا ترکوندنش…

شش سال پیش یه دستگاه خارجی به اسم توتال کور خریم واسه دراز و نشست امروز توی تلوزیون خودمون گفت که این دستگاه اسم اصلیش تن تاکه تازه تو ایران هم اختراع شده هیچی دیگه منم به فکر افتادم برم لامپ رو اختراع کنم

عاقا یعنی ما یه معلم فیزیک داریم اگه دوساعت سر کلاس باشه یه ساعتونیمشو حرف میزنه نیم ساعتشو درس میده،بعد دیروز داشت میگفت این فصل یک کتاب زودپیش نمیره سخته کارمیبره واسه همین عقبیم ولی برسیم ب فصل دو اونجازود پیش میره،این دوست ماهم ن گذاشت ن برداشت گفت یعنی توفصل دوشماکمترمیخواید سخنرانی کنیدبیشتر درس بدید؟یعنی میتونید؟

خوبیه هوای سرد اینه که راحت با ها کردن میشه صفحه گوشی رو تمیز کرد… تابستون نمیشد… باید تف تفیش میکردیم

توبیمارستان بودم همه با رانی وکمپوت اومدن عیادتم.آقاوقتی رفتن داشتم رانی میخوردم اونم ازجنس هلووووو.خلاصه رسیدم به تهش.جاتون خالی اول ی نگاه محسوس به اطراف انداختم بعدباتمام قوا شروع کردم به درآوردنش.وبالاخره هم خوردمش که یهودیدم مامانم باچشای گردشده داشت نگام میکرد. عایا منم مریضم که اینادارن!!

اس ام اس خنده دار جدید ۹۲ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط khanomekhone
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک جدید جدید داااااااااااااااااااااااااغ
  اس ام اس جدید و خنده دار
  پیامک های جدید و خنده دار شروع هفته
  اس ام اس جدید جوک خنده دار دوستانه
  اس ام اس خنده دار و جدید
  اس ام اس جدید و خنده دار بسیار خفن و شاد
  اس ام اس خنده دار و سرکاری جدید
  اس ام اس خنده دار جدید و باحال
  سری سوم اس ام اس جدید و خنده دار عید نوروز 94
  اس ام اس خنده دار و جوک جدید

پرش به انجمن: