امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این جیگرا ماله خودمن (جو گیری!)

همیشه می دیدم که دخترا از عشقاشون میگن. از زین گرفته تا جاستین یا هر ادم مشهور و معروف دیگه ای. با خودم گفتم چرا ما پسرا نباید از این عشق های مشهور و معروف داشته باشیم؟

پس دست به کار شدم. رفتم جلو اینه. دیدم هیچ دشواری ای یوختی. همون جیگر همیشگی ام. ولی قطعا منم مثه هر کس دیگه ای باید تیپ بزنم تا جیگر تر بشم و چشم همه ی دخترا در بیاد. پس رفتم مسواک زدم و مواهمو شونه کردم و یه دست پیرن و شلوارک پوشیدم و نشستم جلوی تلویزون و همین جور کانال عوض می کردم تا عشق یابی کنم.

هر روز بیشتر از دیروز دخترا شیفته ی من می شدن. سرم خیلی شلوغ شده بود. مجبور شدم گزینش کنم و گاهی هم ده ، بیست ، سی و چهل نیاز می شد.

خلاصه این روزا ، هر روزی با یکی از عشقام و یا زیدامم. کار  خاصی نکردما. اگه می خواهید مثه من کلی درو داف دوره برتون باشه ها فقط کافیه یکم ادم **** و تخیلی ای باشید. یه نکته هم بگم و اونم اینه که باید مادرزاد ادم جیگری باشید. باید استعداد جذب کردن عشق داشته باشید. اگه این استعداد رو داشته باشید ها ، خودتون می بینید مث چی می تونید زید و عشق جم کنید.

خو دیگه زر مفت بسته. بریم سر معرفی عشقام.(اینم بگما! هیچ کس حق نداره عشق ها و زید های منو بدزده وگرنه با من طرفه)

خوب این که عشقه اول منه. ولی این روزا خیلی باهاش دعوام میشه. اصن اخلاق نداره ولی خدایی چه لبخند هایی داره این جیگر! دیشب...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این جیگرا ماله خودمن (جو گیری!) 1
(شریل کول)

این همون جیگره هست که تصمیم دارم یه کاری کنم شریل حسودی کنه و ادم بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(مگان فاکس)

این زیدمه. زیاد با هم دیگه شبا اس بازی میکنیم.
(سلنا گومز)

این  که آویزونه منه (صداشو در نیارید). دیشب بهم گفت دوستم داره ولی من زدم تو دهنش و گفتم تو *** می خوری! مگه الکیه؟! به من دل نبند. من مثه ستاره ای از جایی به جای دیگه همیشه در حال گذر هستم(در این صحنه او بسی زیاد گریه می کرد)
(آوریل لاوین)

اینم همون دختره هست که تفریحی گاهی باهاشم. قورمه سبزی ای درست میکنه که انگشت کوچیکه ی پاتم باهاش می خوری!
(ویکتوریا جاستیس)

اصن شما از این داف مافا به عنوان عشق و دوست دختر و زید و این چیزا دارید؟

(اینو گذاشتم بلکه یه سری به خودشون بیان. دیگه جوگیری هم حدی داره!)
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، Mïņ̃†êR ، Wєιяɗ ، Mason ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، "K!nd~G!Яl" ، مبینافرزین ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Shervin_ST ، MONA-GH ، ★BlAcK EvIl★ ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، mity pity ، HiCHK@S ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، shervin 007 ، AMIRHOSSINE7 ، maria-masiha ، pegah 13 ، ♥h@di$♥ ، lackyguy ، تیناجونی ، saya tariha ، Łost Đλtλ ، نیما سلطان ، بغض ابر ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، Navisa. ، sara1112 ، mahdi.ir ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، LIGHT ، ツñ姆ÄrÄñツ ، cheshm asali ، arsham kabiri ، gole_pazhmorde ، پيشي ي ملوس ، avina 12 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، سانا50 ، Ana Hita ، دختر شاعر ، Ѧℳℐℝ ، Mᴏsᴇs ، ღSηow Princessღ ، .. ReZa .. ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Y.a.S.a.M.i.N ، I am mehran ، پرنسس گاردنیا ، pink lady ، Sieiry ، fatima1378 ، سورنا فاول ، ~~sweet love~~ ، aszaz90 ، mohammadhm ، shawkila ، اریانا دولت ابادی ، Nazanin501 ، 7 مقدس ، RTEMIS@ ، bela vampire ، Andrea ، لی مین هو3 ، ʂհმოἶო ، яᎧмιиα ، shayan1 ، s.amiri ، Erwin Rommel ، $hanane$ ، میم بده ، teen555 ، paria~~~~ ، mohabat ، سلنا15 ، ✿viℴℓℯt ، گل رز آبی...!!! ، ayda20 ، ghazalehx ، armin^ ، m016 ، ♥shakeba♥2013 ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Dragon_FM ، arsham78 ، سامینا ، mobina bieber ، ღ ツ setareh ツ ღ ، @پوریا@ ، ~JaSmIn~ ، along boy ، ♥ سارا ♥ ، ( lιεβ ) ، هری جیمز پاتر ، Neioosha ، MOHSENEBRAHIMI ، aCrimoniouSs ، † αƖιєη † ، دختر زیبا ، Mᴏʙɪɴᴀ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، maryamam ، Adl!g+ ، شکوفه2 ، ♥فرناز♥ ، ×ThundeRBolT× ، آرتـان ، ندا2000 ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، # αпGεʟ ، ~~SARA:HIVA~~ ، ✘dead~G!ฯГ✘ ، SÅℋAℕⅅ ، First Star ، ~ArTaBaNoOs~ ، spent † ، anita299 ، ali835 ، Mohammad 77 ، ɱɪɾʌʛє ، سلما 15 ، leolivia ، جوجه طلاz ، **zeinab** ، NeginNg ، Brooklyn Baby ، آرامش ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Spell † ، ρѕуcнσραтн ، !...rana ، CTG ، saba 3 ، zahra160 ، آویـــسـا ، ḲℑℳℐÅ ، ѕтяong
آگهی
مردم از بیکاری نمیدونن چیکار کنن

بی کیفیت
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، parmida.a ، mohammadhm ، sheyda_sadr
(23-11-2013، 18:28)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیت
به مدیر میگه تاپیکت بی کیفیته! kaffe2
برو بخون ببین تاپیک بی کیفیت چیه و این جا چرا نامش تالار طنز هست
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، Mᴏsᴇs ، Wєιяɗ ، Nazanin501 ، bela vampire ، along boy ، ~KiAηA~ ، First Star ، # αпGεʟ ، Brooklyn Baby
خوبه؟؟؟؟؟ ما هم میگیم بی کیفیت Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
فـــــــــریـــــــــــــد؟HuhHuhHuhHuhBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ببین بچه های مردم به کجاها دارن کشیده میشیدنTongueTongueTongueTongue

من سرمو بکوبم به دیوار مرگم طبیعی تره یا درخت ؟
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mïņ̃†êR ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، پيشي ي ملوس ، ~KiAηA~
پسره ی خل و چل ^_^ !

تارا پوستتو میکنه ! ^_^
تاراا ؟ ^_^
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، Wєιяɗ ، FARID.SHOMPET ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، "K!nd~G!Яl" ، پيشي ي ملوس ، aCrimoniouSs ، ~KiAηA~ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
ایول فرید
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، پيشي ي ملوس ، ~KiAηA~
(23-11-2013، 18:30)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-11-2013، 18:28)پردیس کاظمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیت
به مدیر میگه تاپیکت بی کیفیته! kaffe2
برو بخون ببین تاپیک بی کیفیت چیه و این جا چرا نامش تالار طنز هست

مگه مدیرا از اسمون اومدن که همه موضوعاش عالی باشه من که اصلا نخندیدم

در ضمن من از اون دستمالایی نیستم بیام از پست های مدیرا تعریف کنم و میدونم اینجا دستمال خیلی زیلده نگران نباش همه اون دستمالا میان نظر و سپاس میدن

اینم پست یکی از مدیرا هستش تکراریه ولی همه سپاس و نظر دادن جای جالبش اینه که خودش قبول نمیکنه تکراریه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=35632&pid=1271570#pid1271570
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
نقل قول: همون جیگر همیشگی ام.

در پپسیاروووووووووووووووووووووو25r30

نقل قول: ادم **** و تخیلی ای باشید

به نکته ی ظریفی اشاره کردی فرید خودمونیم صب تو مدرسه چی بت دادن بچه ها زدی اینطوری شدی؟25r30antisirk
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Wєιяɗ ، "K!nd~G!Яl"
توگلوت گیرنکن فریدBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، FARID.SHOMPET ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، پيشي ي ملوس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان