امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فقط با تو.......

زیباست این زندگی با تو فقط با تو ، زیباست لحظه های عاشقی با تو تنها در کنار تو زیباست .....لحظه غروب با تو فقط به یاد تو آن لحظه که با تو هستم بهترین لحظه زندگیم است که دلم نمی خواهد آن لحظه بگذرد دلم میخواهد آن لحظه که در کنار تو هستم هیچگاه به پایان نرسد زیباست این زندگی در کنار تو فقط با عشق تو زیباست لحظه ای که در زیر باران قدم می زنم یا با تو و یا به یاد تو این زندگی زیباتر از گذشته می گذرد چون با تو و عاشق تو هستم این لحظه ها عاشقانه تر از همیشه می گذرد چون با تو و بیاد تو هستم خوشبخت است این قلب عاشق من چون تنها تو را دوست دارم تنها تو را فقط تورا ، با تو می ماند عاشقانه می ماند و هیچگاه تو را تنها نمی گذارد می گویم دوستت دارم چون لایق این دوست داشتنی فقط تو لایق این عشق بی پایان منی می گویم با تو می مانم عاشق تر از همیشه فقط با تو چون تنها تو سرپناه این قلب عاشق منی عشق من و تو ماندگار است تا ابد برای همیشه فقط با هم تنها در کنار هم زیباست کلام عشق شیرین است لحظه های با تو بودن فقط با تو و آن قلب مهربان تو عشق من و تو برای همیشه در خاطره ها و یادها می ماند یک عشق ابدی و بی پایان لبخند عشق همیشه بر لبان من جاری است فقط با تو و به عشق تو . خوشمزه

تو عشق منی

تو مال منی تو همه هستی منی تو بهترین لحظه زندگی منی قلبم تنها برای تو می تپد...این لحظه های سخت زندگی به عشق تو می گذرد به عشق تو عاشق ترینم تو همانی هستی که مرا از سراب تنهائی نجات دادی ای تنها بهانه برای نفس کشیدنم بیا و همچنان بهانه من برای زندگی در این دنیای بی محبت باش همه دنیا یک سو و تو نیز که همه دنیای منی سوئی دیگر من این سو که دنیا است را نمی خواهم من تنها تو را می خواهم ، تو را می خواهم نه برای نیاز خویش تنها برای قلب تنهایم این توئی که تنها لایق قلب پر از احساس منی زیرا تو پر احسا تر از این قلب عاشق منی صداقت را از درون چشمانت می خوانم و این را می دانم که تو پاکترین عشق روی زمینی بیا مثل باران بر روی من ببار و گناه هایم را از وجودت پاک کن من تنها با تو عاشق ترینم تو نباشی من تنهاترینم با تو خوشبخترینم تو نباشی من بدبخترینم اگر تو باشی زندگی زیباست عشق با معناست تو معنای واقعی عشقی تو مانند یک باغ پر از گل مثل بهشتی هیچکس جز تو نمی تواند در قلبم خانه کند هیچکس نمی تواند مرا اسیر قلبش کند این توئی که توانستی مرا عاشق کنی از عشق بالاتر مرا دیوانه خود کردی تو چه کسی هستی ؟ انگار فرشته ای چقدر مهربانی چقدر زیبائی بگذار لحظه ای دستان گرمت را بگیرم تا باور کنم که مال من شده ای تو عشق منی تو مال منی . قلب

تنها تو را می خواهم

بدون تو این زندگی را نمی خواهم بعد از تو عاشقی رابی معنا می دانم ...گفته بودم که تو اولین و آخرینی ای سرآغاز من پایان را نمی خواهم میدانی که چقدر دوستت دارم بدان و باور داشته باش که یک دنیا دوستت دارم این حرفهایم شعار نیست دلم را مینویسم بدون تو این دنیا را نمی خواهم ای دنیای من حالا که آمدی و مرا عاشق خودت کردی رهایم نکن حالا که این قلب مرا از عشقت شعله ور کردی آب سرد بر روی آن نریزو مرا نا امید به فرداهایم نکن بدون تو این زندگی را نمی خواهم باور داشته باش که جزتو کسی را نمیخواهم تو را میخواهم و آ دستان مهربانت در کنار تو بودن را میخواهم و نگاه به آن چشمان زیبایت جدایی و نفرت را نمی خواهم بدون تو شوقی برای تنها نفس کشیدن ندارم تو همنفس منی بی تو حسی برای نفس کشیدن ندارم ستاره های آسمان شاهد دو چشم خیسم هستند دو چشمی که از دلتنگی تو لحظه به لحظه خیس است بدون تو زیباییهای این دنیا را نمیخواهم دریا و نم نم باران را نمیخواهم دریا را میخواهم آن لحظه که کنارم باشی و دستت درون دستهایم باشد باران را آن لحظه می خواهم که هر دو با هم خیس خیس بدون هیچ سر پناهی زیر آن قدم بزنیم بدون تو این زندگی را نمی خواهم باورش سخت است اما من تنها تو را میخواهم فقط تو را.فرشته

مشغول تلفنیک روز دیگر بدون تو گذشت..........مشغول تلفن

یک روز دیگر بی تو گذشت و همچنان لحظه های زندگی ام بی تو سرد است . یک روز دیگر با دلتنگی گذشت و همچنان دلم هوای تو را کرده است روزهای سرد زندگیم بی تو می گذرد اما هنوز هم به یادت هستم و با عشقت زندگی میکنم اگر هنوز زنده ام ، به عشق بودنت نفس می کشم اگر هنوز هم وفادار مانده ام می خواهم پاسخ یس وفایی های تو را بدهم یک روز دیگر بدون تو گذشت و دوباره یک قطره اشک دیگر از چشمانم سرازیرشد و همچنان لحظه های بی تو بودن می گذرد. اما من هنوزدر کنار تو هستم تو نیستی و من هنوز عاشق تو مانده ام تو مرا دوست نداری اما من هنوز هم دوستت دارم. تو مرا فراموش کردهای اما من هنوز با خاطراتت زندگی میکنم و از لحظﮥ طلوع ب یاد و نام تو تا غروب سر میکن یک روز دیگر بی تو گذشت و هنوز هم دلم با تو است اکر این دل بهانه تو را میگیرد ، اگر هنوز هم خوشبختی را با تو میبینم به عشق بودن تو است. هر جای دنیا که هستی باش با عشق هر کسی زندگی میکنی باش در کنار هر کسی که هستی عاشقانه در کنارش باش اما من هر جا که هستم با تو میمانم اگر در غم عشقت نشسته ام عاشقانه به یادت زندگی می کنم و اگر نیز تنها هستم به عشق تو با تنهایی سر میکنم. فصلها را بدون تو گذراندم و امروز نیز بدون تو گذشت. فردا نیز می آید،فردا نیز می آید و مطمن باش فردا نیز بدون تو می گذرانم اما همیشه بدان که اگر سالهای سال نیز بدون تو باشم عاشقت میمانم و با عشقت این لحظه های بی تو بودن را با همه غم ها و غصه هایش می گذرانم. یک روز دیگر بی تو گذشت ، فردا نیز می آید و مطمن باش فردا را نیز بدون تو میگذرانم.
فقط با تو....... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط best~girl ، ps3000 ، helena ، Hamidreza jefri HHH ، ÐeaÐ GiЯl ، hani eh ، Apathetic
آگهی
Heartممنون آبجی خیلی قشنگ بود سپاسیدم
فقط با تو....... 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان