امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گزارشی از فروش دختران سوری در اردن

نقل قول:
ما در اردوگاه الزعتری مانند حیوانات محبوس در قفس زندانی هستیم و راهی برای خروج از این اردوگاه نداریم.
گزارشی از فروش دختران سوری در اردن 1
“امانی” نام دختر ۲۲ ساله سوری است که دو ماه پیش خانه اش را در دمشق پایتخت سوریه به علت جنگ ترک کرد و با سختی خود را به اردوگاه مرزی الزَعتَری اردن رساند؛ اردوگاهی در شمال غرب اردن که پدر و مادر و برادرانش و دیگر آوارگان سوری در آن زندگی می کنند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، امانی که قبلاً در مرکز شهر دمشق همراه همسر و ۵ فرزندش زندگی می کرد، گفت: «ما در اردوگاه الزعتری مانند حیوانات محبوس در قفس زندانی هستیم و راهی برای خروج از این اردوگاه نداریم.»

امانی می افزاید: «من هفت روز هفته را در یک مرکز غیردولتی در اردوگاه الزعتری کار می کنم و حداقل ۱۰ ساعت در روز مشغول کار هستم و پس از سه هفته کار کردن فقط ۳ دلار به دست آوردم و این در حالی است که مادرم بیمار و پدرم مسن است و دختر بچه ام نیاز به رسیدگی و سرپرستی دارد و خلاصه اینکه زندگی در این اردوگاه غیرقابل تحمل است.»

امانی خاطرنشان کرد: «با حقوق ۳ دلار در هفته نمی توانیم خانواده ۱۰ نفره مان را اداره کنیم لذا مجبور شدم خواهر ۱۴ ساله ام ” قمره ” را برای کار کردن به این مرکز غیردولتی بیاورم ولی افزایش حقوق نیز کمکی به حال ما نمی کند.»

“اینترپرس سرویس” که با امانی مصاحبه کرده، خاطرنشان کرد: «یکی از راه های به دست آوردن پول در اردوگاه الزعتری، فروش دختران است و امانی نیز مجبور شد که خواهرش قمره را به یک تبعه سعودی بفروشد.»

امانی می گوید: «من اتباع اردنی، مصری و عربستانی را دیدم که در اردوگاه به دنبال دختران باکره هستند، و در قبال هر دختری ۳۰۰ دلار می دهند.»

اردوگاه الزعتری مملو از جمعیت آواره سوری است؛ چادرها در مساحتی قریب به ۳ و نیم کیلومتر مربع نصب شده است و ۱۵۰ هزار آواره سوری در این چادرها زندگی می کنند، در حالی که این آمار ۳ برابر ظرفیت این اردوگاه است.

امانی تأکید کرد: «اردوگاه الزعتری در وسط بیابان واقع است و ساکنین آن از توفان های شنی و بیماری های مختلف رنج می برند و کمک های بشردوستانه اندکی که به این اردوگاه فرستاده می شود، به دست همه ساکنین نمی رسد و کسانی که مواد غذایی کافی برای سیر کردن خود یا پتوی کافی برای گرم کردن خود ندارند، این مواد غذایی و گرمایشی را از کسانی که آن را رایگان دریافت کرده اند، می خرند و به عبارت دیگر رقابت برای به دست آوردن مواد غذایی سخت است.»

جام نیوز
گزارشی از فروش دختران سوری در اردن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ندا2000 ، Wєιяɗ
آگهی
واي چه بد AngryAngrycryingcrying
پاسخ
خاک تو سر ....... کنن
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هدیه ی خوب من؛برای همه ی دختران انجمن فلشخور
  40کار که دختران نمیتوانند انجام بدهند
  لیست قیمت و فروش ارزان انواع قفل دیجیتال و هوشمند
  عكس هاي دختران بالا شهر اون قديما
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  جراحی های زجر اور این دختران برای زیبا شدن
  گزارشی باورنکردنی از یك ست لباس زنانه در تهران: ۵۰ میلیون‌تومان ناقابل!!
  عشق پسران بیشتر است یا دختران
  ترفند عجیب و بسیار جالب دختران مسلمان ترکیه !!!!!!!!!بدوبدو خیلی خیلی باحاله
  عکس های دیدنی از دختران شبیه شخصیت کارتونی.!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان