نظرسنجی: نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی
75.00%
9 75.00%
خوب
8.33%
1 8.33%
انتظار بیشتر
16.67%
2 16.67%
در کل 12 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بروبچ خودمونی+باجنبه کلیک کنن

سال1360پسر:سلام آبجی حال شما خوبه؟
دخدر:علیک سلام برادر به مرحمت شما خوبم
سال1370پسر:سلام مریم خانوم خوبی شما؟
دخدر:سلام رامین جان شما چطوری؟
سال1380پسر:سلام خانومی خوبی؟
دخدر مرسی عزیزم تو خوبی عشقم؟
سال1390پسر:سلام خوشکلم کوشی نیستی نکنه خوردی به پیسی خخخخخخ
دخدر:چطول متولی عجقم نیسی من دتنگتم
سال1391پسر:سلام موستانگ من
دخدر:س چطولی عجقم قمقبلی قابولی دیدهنمو دود ندالی بقولم
سال1394پسر:سلام عشقم
دختر:هنتقن تخهرتهخهعترخهل

رفتم مغازه ادامس بخرم
میگه:7500!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم گارانتی هم داره آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به یکی همینطوری اس دادم گفتم ببخشید میتونم شمارتونو داشته باشم؟
جواب داد:نخیر
اصن اشک شوق توچشام حلقه زد وقتی فهمیدم از من شاسکول تر هم هست

دیگه داریم به جایی میرسیم که
بریم آرایشگاه بگیم موهامونو اندازه 1000تومن
                   کوتاه کن

داداش تو فیس بوک مورد داشتیم که فکر میکرد
2fm(آرمین2fm)موج رادیو هستش
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــ
 سپاس بدید مطالب دیگه بهتر هم توراهه
بروبچ خودمونی+باجنبه کلیک کنن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *دختر تهرونی* ، اناهی ، melina 14 ، cheshm asali ، never say... ، The Light ، -Edgar ، sohrabe khaste ، чернаяЛуна ، JKOOB ، میلاد137 ، رونیکاا ، karona ، samira malik ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، سورنا فاول ، shahram094 ، Brooklyn Baby ، لی مین هو3 ، shervin 007 ، parsa2013 ، saeed25/12 ، pegah 13 ، مهناجون78 ، مارال 2 ، gole_pazhmorde ، sara-ice girl ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، رضاقاسمی ، ~Mahnaz~ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Wєιяɗ ، mehrad hiden ، negin2002 ، baaran ، nafas1999 ، MELARIX ، sefidbarfy ، キム尺刀ム乙 ، SabaSadra ، shawkila ، زیزی گلو4 ، Asanat ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، پری خانم ، ✘PETER✘ ، نازدخت ، نازنین* ، ali alipour ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ♥bahar♥ ، arian 007 ، aliasghar207 ، دختر زیبا ، ✘v!☻lent girl✘ ، mohammad31 ، دختــــر نــــــــــــــاز ، نفس هستم ، marjan74 ، Rospina ، 77baran ، هاناجون ، . . . P oo R ! A . . . ، عاطی جوجو ، bahar labeouf ، ❤R@TA❤ ، ×Hαρρу Gιяℓ× ، bahare_021 ، 22@22@22@ ، D.I.Z.E.R.E ، n1379sh ، دخترک ، قرقی ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، M@HrOkh ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، #marya# ، ~ALONE GIRL~ ، esiesi ، مهربان ترین دختر دنیا ، کیوان دربندی(ترافیک) ، Yasss ، چارلی چاپین ، نازنین زیودار ، BlAcK dAy ، دیوونم میفهمی ؟ ، ♥Roksana♥ ، محدثه74 ، NeginNg ، Avril. ، ◊♦◦•ɱəɦƦŋâɀ•◦♦◊ ، شکوفه2 ، باران20 ، ممدو1 ، mehrdadno ، @sina@ ، Mahshid80 ، mr.destiny ، bakhi ، m.shp ، serpent ، love selena gomez ، mahya . m ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، Cigarettes.at.daybreak ، sepehrizadi ، ✘Nina✘ ، سمیرا۸۰ ، mobina joooooooon ، ارش خان ، آویـــسـا ، saba 3 ، مبینا1379 ، شیطون بلای سایت
آگهی
هههههههههههههههههههههههههههههههههه جالب بود
سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، میلاد137
من کل فلشخور رو ی هفته گشتم این موضوع پیدا نشد شماها میگید تکراریه؟؟؟عجب!!!!!!!!!!!
پاسخ
(25-11-2013، 13:10)iman77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کل فلشخور رو ی هفته گشتم این موضوع پیدا نشد شماها میگید تکراریه؟؟؟عجب!!!!!!!!!!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=42357

خودم فرستاده بودم

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
اسپمها پاک شد
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘
جالبه

پاسخ
آگهی
باحال بود Tongue
Heart ما دخترا Heart صدامون جــــــیغ  رژامون جـــــیغ   میریم رو اعصاب مثل تــیــــغ
پاسخ
تیکرای بود که...
پاسخ
AAAAAAAAAAliiiiiiiiiiiiiiiiiii boooooooooooooood
NO

LOVE
پاسخ
عالی بود مرسی Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  یعنی نیاییی؟؟؟؟؟تا اینجاییی که عمر کرده مفت بود!!!یه کلیک کن بپر توو!!!!پشیمون نمیشی
Thumbs Up آزمون سنجش سن عقلی (کلیک کنید واقعا جالبــــــــه)
  برای دیدن اسم عشقتون کلیک کنید
  قیافه دخترا وقتی بهشون میگن ایشالا عروسیت + عکس (لطفا فقط باجنبه ها بیان تو)
Thumbs Up قتل دل خراش توسط پسری 12 ساله در نیوز لند<اگه دلشو داری کلیک کن>
  امتیاز زبان انگلیسیت چه قدره ؟ کلیک کن می فهمی
  قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه )
  قاااااااااااااااااااااااطی پااااااااااااااااااااااااااتی ( خرجش ی کلیک کردنه ) ( 2 )
  مقایسه قدیم و جدید زندگیامون با زبون خودمونی و راحت(باظرفیت ها)
  این متن رو بخونید بی نظیره ( کلیک کنید )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان