امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نوع موهای ما شخصیت ما را لو می‌دهد

نوع موهای ما شخصیت ما را لو می‌دهد

نوع موهای ما شخصیت ما را لو می‌دهد برخی روانشناسان معتقدند مدل و رنگ موی شخص نشانگر شخصیت فرد است. به عقیده این كارشناسان موی كوتاه نشانه محافظه‌كاری و سازگاری و موی بلند نشانه ماهیتی هنری و عصیانگری است. البته موهای بسیار كوتاه می‌تواند نشانه موارد دیگری باشد، نظیر اهل ورزش بودن، نظامی بودن یا بیمار بودن فرد.

در مورد مردان موی آراسته با كفش و لباس آراسته نشانه به رخ كشیدن موقعیت و پایگاه اجتماعی و شغلی فرد است. نشانه‌های مرتبط با ریزش، كم‌پشتی و طاسی سر مردانی كه معدود تارهای باقیمانده بر روی سر خود را با دقت و وسواس شانه می‌زنند، نشان‌دهنده خودخواهی آنان است.

مدل یا رنگ موی غیرعادی و نامتعارف نیز می‌تواند به دلیل موارد زیر باشد:

داشتن این نوع مو نشانه ماهیت ناسازگار، عصیانگرانه و شورشی است، همچنین ممكن است فرد گرایشات مدپرستانه و هنری داشته باشد.

در مورد زنان بالای چهل سال، موی بلند ممكن است معنای دیگری داشته باشد چون در غالب فرهنگ‌ها موی بلند نشانه جذابیت و زیبایی است، زن مسن اگر موهای بلندی داشته باشد، لزوما در برابر پیر شدن از خود مقاومت نشان می‌دهد و بالاخره موی بلند، كثیف و ژولیده نشانگر خصوصیاتی چون فقدان قوه تشخیص و داوری، بیماری كاهلی تن‌آسایی، دلزدگی و لاقیدی شخص است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://bia2bist.mihanbb.com
شكسپير: هميشه به كسي فكر كن كه تو رو دوست دارد، نه كسي كه تو دوستش داري**
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط golgandum ، mamad his fis ، Snow-Girl ، MINA JOON ، sweety girl ، sina0111 ، سینا 1997 ، نادیا ، Amir BF ، hh2000 ، frozen✘girl ، **MONA** ، sama1 ، AmItiSe ، ♥گل یخ ♥ ، Tina.t.t ، istanbul ، Newsha ti ti ، mohsenniceboy ، MeeL ، aCrimoniouSs ، ~SoLTaN~ ، LIGHT ، ...Sara SHZ...
آگهی
من موي كوتاه دارم!Dodgy
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شخصیت های معروف ماه تولد شما(نیمه اول)
  شخصیت های معروف ماه تولد شما(نیمه دوم)
  *شکل صورت‌تان در مورد شخصیت و شیوه زندگی شما چه می گوید؟ *
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟
Lightbulb حتما بخوانید: یک شخصیت کاریزماتیک چه ویژگی‌هایی دارد؟
  چگونه حرف بزنیم تا شخصیت جذابی داشته باشیم
  شخصیت شناسی با شکل انگشت
  عوارض خطرناک خلاص شدن از دست موهای بدن
  چطور موهای زیباتری داشته باشیم؟
  تکنیک رنگ کردن موهای سفید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان