امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فقط دخملا!

Tongue 
سلام سلام سلام Tongue
بهترین تیکه ای که به یه جنس مخالف دادین و خودتون خیلی حال کردین چی بوده ؟؟؟
من که از تیکه انداختن به جماعت پسر پررو حال می کنم Wink
شما چی ؟Huh
سپاس فراموش نشه .
ممممممممممممممممممیسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط دخملا! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط xx_sina_xx ، ayshaaa.1381 ، Wєιяɗ ، ×●SomeOne●× ، ♥h@di$♥ ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، نسی{نسترن} jc ، آسمان سیاه... ، bieber fan ، sara1100 ، پرنسس گاردنیا ، fershteh gh ، باران 8 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Jєιяαη ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
آگهی
الان میام لهت میکنم DodgyDodgyDodgy
پاسخ
ااااااااااااایی شلوارشو
فقط دخملا! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط www.sara.love
(28-11-2013، 10:59)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا سینایی ؟Huh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط دخملا! 1
پاسخ
برادر میخوای به بچه شیر بدی؟(فقطی یقه تیشرتشون خیلی بازه)
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط www.sara.love ، sandi ، ♥h@di$♥ ، ارتمیس فاول ، آشنای ناشناس ، roya15
بخدا انقد جلف تو خیابون زیاده ما تیکه میندازیم یادم نمیاادBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
 سپاس شده توسط roya15
آگهی
Star 
(28-11-2013، 11:06)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sara.love نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2013، 10:59)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا سینایی ؟Huh

چون همش اذیت میکنین ما پسرا رو
پاسخ
تیکه زیاد انداختم برا همشون هم حال کردم
فقط دخملا! 1
پاسخ
(28-11-2013، 11:14)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-11-2013، 11:06)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sara.love نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا سینایی ؟Huh

چون همش اذیت میکنین ما پسرا رو

شما ها مارو اذیت نکنید با شما کاری نداریم
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
 سپاس شده توسط k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ×●SomeOne●×
ول کن بابا مشکل از خودتونه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان