امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمله وحشیانه سگ خانگی به پدر و پسر!+تصاویر بيچاره ها

Sad 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمله وحشیانه سگ خانگی به پدر و پسر!+تصاویر بيچاره ها 1
پدر یک خانواده مورد حمله شدید سگ خانوادگی نژاد بولداگ قرار گرفت…

علیرغم اینکه سگ سال گذشته به پسرش حمله کرده ولی به این سگ شانس دوباره داده بودند تا با خانواده شان زندگی کند.
سگ بولداگ یک سال قبل به پسر ۹ ساله خانواده حمله کرد و امسال نیز پدر را مورد حمله قرار داد و جراحت های زیادی برداشت.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Alexander Wyness  پدر خانواده می گوید وقتی در پارک قدم می زدند سگشان به نام سونی به او حمله کرده و خیلی خوش شانس است که زنده مانده.

این پدر ۳۶ ساله گفت که سگ بدون هیچ اخطار یا تنبیهی به او حمله ور شده و دندان هایش را در بازویش قفل کرده یک رگ اصلی را قطع کرده و ۱۸ زخم خیلی عمیق به جا گذاشته. سگ پیتبول آقای Wyness به نام سونی دو ساله است.

این پدر اعتراف کرد که سال گذشته این سگ به پسرش الکساندر که در حال بازی بود حمله کرد. پسر او که نه ساله بوده نیز جراحت هایی در قسمت بازویش به وجود امده، اما به خاطر التماس های پسرش مجبور شده سگ را پیش خودشان نگه دارد.
او ادامه داد این سگی بود که من اجازه می دادم در رختخوابم بخوابد و با بچه های کوچک بازی کند. واقعا خوش شانس بودم که زنده ماندم.

این نژاد سگ ها مثل بمب ساعتی می مانند منتظر می شوند تا تنها بمانید یا از دستشان فرار کنید انوقت است که طبیعت غیرقابل پیش بینی شان برملا می شود. اما من خوشحالم این اتفاق برای من افتاد نه یک بچه کوچک. من وقتی این سگ شش ماهه بود به عنوان هدیه تولد برای پسرم خریدم.
من نمی خواستم بعد از حمله اش به پسرم سگ را نگه دارم اما او خیلی به من خواهش و التماس کرد. الان هم فکر می کنم تنها کسانی که محیط مناسب برای این مدل سگ ها دارند باید آنها را خریداری کنند و خصوصا برای کسانی که بچه کوچک دارند اصلا مناسب نیست.

سیمرغ

پاسخ
 سپاس شده توسط مارال 2 ، shawkila ، ~ERFAN~ ، noosha joon ، Brooklyn Baby ، mohamad-124 ، نازنین*
آگهی
ااااا
پیتبول اسم خواننده ی خارجی که عاشقشم اسمش اسم سگهBig Grin
پاسخ
چه سگ وحشی!
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

پاسخ
ConfusedConfusedConfusedConfusedcrying
پاسخ
Confusedاخی Sad

................::::::::::::;LoVe Heart YoU::::::::::::::...............
پاسخ
آخی بیچاره هاSadBig Grin
پاسخ
آگهی
ExclamationExclamationExclamationExclamation
پاسخ
من بودم همون بار اول میکشتمش
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی فیلتر های تصفیه آب خانگی
  معرفی فیلتر های تصفیه آب خانگی
  حیوان خانگی ایده آل شما چیست؟
  حمله ترسناک دایناسور به یک کارمند در شرکت (تصویری) ته وحشت....
  حمله وحشتناک و عجیب یک آدمخوار به یک زن چینی!!
  حمله پهپادی یمن به آشیانه جنگنده های سعودی
  حمله زامبی ها به عروس و داماد در جنگل (+10)
  حمله با ساطور به دانش آموزان مدرسه ای در چین + عکس!!
Shocked آمریکا چهار شنبه به ایران حمله میکند...
  حمله ی وحشتناک دایناسور به یک کارمند در شرکت ! (تصویری)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان