امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرگ اقای هیث لجر میدونم قدیمیه

هيث لجر درگذشت /مرگ جوكر

گروه فرهنگي: «براي مرگ آماده هستم چرا كه اكنون مي توانم در وجود فرزندم زندگي كنم.» اين جمله را لجر در واپسين ماه هاي سال گذشته ميلادي بيان كرد و به احتمال زياد فكرش را هم نمي كرد كه حضور او در اين دنيا به همين زودي ها به پايان خواهد رسيد.جنازه هيث لجر، بازيگري كه اين اواخر و به ويژه به خاطر بازي در فيلم هايي چون «كوهستان بروكبك» داشت موقعيت ممتازي را براي خود دست و پا مي كرد، سه شنبه شب در آپارتمانش در منهتن پيدا شد. علت مرگ لجر به احتمال زياد به خاطر مصرف بيش از حد دارو (قرص خواب) اعلام شده است. مل گيبسون كه در فيلم «ميهن پرست» نقش پدر لجر را بازي كرده، گفته است: «به او اميد زيادي داشتم. از دست دادن او در اين سن بسيار تراژيك است.»هيث لجر در سال 1979 و در پرث استراليا به دنيا آمد. مادرش به خاطر علاقه يي كه به كتاب «بلندي هاي بادگير» نوشته اميلي برونته داشت، نام هيث را براي او انتخاب كرد.لجر در سن 16 سالگي درس و مشق را به عشق سينما و بازيگري ترك كرد و روانه عالم سينما توگراف شد. جنازه لجر حدود سه ساعت پس از پيدا شدن با برانكارد و در حالي كه درون يك كيسه سياه قرار داشت براي انجام تحقيقات بيشتر به سردخانه منتقل شد. جمعيتي حدود 300 نفر در اين صحنه حضور داشتند. لجر چندي پيش يكي از مهم ترين نقش هاي زندگي سينمايي خود را بازي كرد ولي متاسفانه خودش فرصت ديدن اين فيلم را براي هميشه از دست داد. شواليه شب قسمت بعدي فيلم «بتمن» است كه كريستوفر نولان آن را كارگرداني كرد و اكنون در مراحل پاياني قرار دارد.و اما لجر در دومين همكاري خود با تري گيليام در فيلم «خيالات دكتر پارناسوس» بازي كرده كه به احتمال زياد بايد كسي را جايگزين او كنند يا از نقش او همان قدري كه فيلم گرفته اند استفاده كنند.تا قبل از كوهستان برو كبك لجر به خاطر نقش هاي مكمل شناخته مي شد و از اين بين حضورش در فيلم بالماسكه هيولا، از بهترين ها است.هيث لجر 28 ساله، اكنون در بين رفتگان است.
منبع:http://www.magiran.com
اینم مرد.Sleepy
البته خیلی وقته مرده من این توضیح مختصر رو براتون اوردم.Undecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرگ اقای هیث لجر میدونم  قدیمیه 1
پاسخ
 سپاس شده توسط AMIRHOSSINE7 ، HediVampire
آگهی
عالی بود
*چراغ اضافی خاموش یه وخ سپاست نشه فراموش*
پاسخ
 سپاس شده توسط پونی کوچولو ، HediVampire
(10-11-2013، 13:49)NorMah نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عالی بود
سلام.ممنون که نظر دادی.واقعا دلم براش سوختSadBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط HediVampire
دخترش خیلی سنگ دله.من موقعی که فهمیدم هیث درگذشت دلم گرفت.cryingcryingcryingcryingcryingاخه بابا به این باحالی داشته باشی و براش گریه نکنی؟cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video اقای هیچکس (MR.Nobody)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان