امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جدول متقاطعی که ونزوئلا را به هم ریخت + عکس

جدول متقاطعی که ونزوئلا را به هم ریخت + عکس
آمریکا - طرفداران چاوز طراح این جدول را به تلاش برای ترور برادر رئیس جمهور متهم می کنند

یک جدول متقاطع توان بر هم زدن اوضاع سیاسی در ونزوئلا را دارد. در جدول متقاطعی که روز چهارشنبه در یکی از روزنامه های کثیرالانتشار روس به چاپ رسید سه کلمه نویسنده پرسش و پاسخ های جدول را به دردسر انداخت. پس از اتمام این جدول ، سه کلمه پشت سر هم ردیف شده دال بر تشویق به ترور برادر رئیس جمهور هوگو چاوز بود. نخستین کلمه A-D-A-N است که نام برادر هوگو چاوز است . دومین کلمه R-A-F-A-G-A-S است که دو معنا دارد: ماشین شلیک سلسه وار گلوله و البته تندباد. سومین کلمه هم A-S-E-S-I-N-E-N بود که به زبان اسپانیایی مشتقی از فعل کشتن است.

جدول متقاطعی که ونزوئلا را به هم ریخت + عکس  1

به گزارش نیویورک تایمز ، در ونزوئلایی که مخالفان با دیدگاه های چاوز بر سر کوچکترین مساله با طرفداران او درگیر می شوند اینگونه جادادن رمزگونه پیام ها در جدول یک روزنامه کثیرالانتشار می تواند به تندبادی از تعبیرها و تفسیرها تبدیل شود. بسیاری طراح این جدول را ترویستی می دانند که به دنبال کشتن برادر چاوز است.
پرز پیرلا مجری یک برنامه تلویزیونی در ونزوئلا در این خصوص می گوید:این کلمات بی دلیل در کنار هم ردیف نشده و یک پیام است. پیش از این نیز در تاریخ نمونه هایی از این دست را داشته ایم. نمونه ای مانند چارلز دوگل رهبر نیروهای مقاومت فرانسوی را داریم که در جنگ جهانی دوم از روش های مشابه برای پیام رسانی استفاده می کرد.

نپتالی سگوویا که از 17 سال پیش تاکنون برای این روزنامه جدول متقاطع می نویسد در این خصوص می گوید: من با پای خودم به اداره اطلاعات ملی رفتم و در خصوص ابهام های موجود پاسخ های خود را ارائه دادم. اتهامی که علیه من مطرح شده خنده دار است.
برخی تحلیل گران اعتقاد دارند که همزمان با نزدیک شدن به زمان انتخابات که در ماه اکتبر است کوچک ترین مساله منجر به مناقشه ای سیاسی می شود. چاوز از 1999 تاکنون قدرت را در ونزوئلا در اختیار دارد.
جدول متقاطعی که ونزوئلا را به هم ریخت + عکس  1
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، سویل2 ، xcvbnm
آگهی
ممنون
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart از مبادله ایران و ونزوئلا جلوگیری می‌کنیم
  تمایل به مبادله نفت با ونزوئلا/ وارد فاز مهار بیماری شده‌ایم
  داعش تعطیلات دیوید کامرون را به هم ریخت!
  پدر شوهری که در دهان عروسش اسید ریخت +عکس!
  وام 500 میلیون دلاری ایران به ونزوئلا برای واردات کالای اساسی
  گاو فراری یک محله پایتخت را بهم ریخت
  خانه‌دار شدن با 100 میلیون(+جدول)
  خواب و خیال‌های بورسی پتروشیمی‌ها+جدول قیمت‌ها
  عذرخواهی نماینده ونزوئلا از شوخی "زشت"‌اش
  عکسی که این میمون بازیگوش از خودش گرفت، دنیای اینترنت را به هم ریخت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان